Panasonic 2013 - nowa seria telewizorów LCD LED - seria FT60.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Panasonic 2013 - nowa seria telewizorów LCD LED - seria FT60.

006_P1500084.JPG


007_P1500085.JPG


008_P1500086.JPG


009_P1500087.JPG


010_P1500088.JPG


FT60 Seria

Seria VIERA FT60 Smart TV prezentuje dwa modele w dwóch rozmiarach: 42 - cali i 47 - cali obejmująca:

  • IPS Full HD 3D LED TV z 1600 Hz bls'S - super szybki panel dający doskonałą jakość obrazu i płynność.
  • Jasny Pro Panel - ostry obraz i obraz z żywymi kolorami, pełen czarni, posiadający szerokie spektrum kolorów.
  • Bardzo szeroki kąt widzenia 178 ° .
  • Zaawansowana łączność i łatwość użytkowania VIERA Connect, Interaction Voice, Swipe and Share 2,0 Funkcje i nagrywania na USB.
[youtube]AoVQumvOGkI[/youtube]


  • Hexa-processing engine - daje ekscytującą i pełną rozrywkę o żywych kolorach.
  • Nowa podstawka
  • Dwie pary okularów pasywnych w komplecie
  • HDMI x3, USB x3
  • PAT
  • Similar spec to DT60, no extra remote for voice/gesture

PanaFT60.jpg

(foto whathifi)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
ft_head.jpg


ft_inch.gif

ft_photo.jpg

ft_feature1.jpg


  • 1600Hz Backlight Scanning
  • Advanced Wide Viewing Angle
  • my Home Screen
ft_feature2.jpg

* ISFccc Calibration Mode: ISF and IMAGING SCIENCE FOUNDATION are trademarks owned by Imaging Science Foundation, Inc. This function is exclusively for calibrator use. It is not intended for use by ordinary consumers.

included_accessories.gif

accessory03.jpg
 

lesjagl

New member
Na pewno nie ma? - Similar spec to DT60, no extra remote for voice/gesture, oznacza tą samą specyikację jak dt60 brak tylko sterowania mową/gestem..
 

lesjagl

New member
Wiadomo kiedy się ukaże na naszym rynku? Podoba mi się już et60 ale na ten mógłbym poczekać, o ile cena nie zabije ;-)
 

Jankes322

New member
model FT60 jak najbardziej posiada local dimming. Z ważnych rzeczy odróżniających go od modelu ET60 warto też wspomnieć o nowym, dwurdzeniowym procesorze i funkcji multitasking. A, no i można go obsługiwać za pomocą komend głosowych ;).
 

_Kirek_

New member
Witam użytkowników forum.

Stoję przed wyborem TV i porównując parametry i funkcje modeli ET60, DT60 i FT60 wstępnie wyszło mi, że model FT60 będzie optymalny czyli oprócz podstawowych zadań będę mógł również przy jego wykorzystaniu zrezygnować z dekodera od UPC i zastosować MediaModuł CI+. Niestety ostatnio po przeczytaniu dwóch wpisów naszły mnie wątpliwości.

1. Nagrywanie
Kiki w teście modelu DT napisał
kiki napisał:
Telewizor posiada podwójny tuner HD — dzięki niemu można teraz oglądać jeden program i jednocześnie nagrywać drugi
Czy to oznacza, że model FT, który jeżeli dobrze rozumiem posiada jeden tuner będzie pozwalał na nagrywanie tylko tego co w danym momencie ogląda się na TV?

2. Złącze CI (common Interface)
UPC wymaga aby złącze to było w standardzie CI+. Od Panasonic Polska dostałem informację
Panasonic Polska napisał:
Uprzejmie informujemy, że zgodnie ze specyfikacją ten model obsługuje Ci oraz Ci+.
Pytanie dotyczyło modelu ET60 więc założyłem, że z modelami FT60 i DT60 będzie analogicznie.
Niestety w temacie o ET60 jest wpis użytkownika wiatru
wiatru napisał:
moduł na karty CI+ nie działa w telewizji kablowej UPC gdzie niby Panasonic wspiera certyfikację modułów CI w upc
Czy ktoś jeszcze może potwierdzić tą rozbieżność?

3. Test
No i na koniec standardowe pytanie dla tego forum. Kiki kiedy można spodziewać się testu modelu FT60 :)
 

rajan.poland

New member
Jaka jest różnica między FT60 a DT60? FT60 nie ma nawet na stronie panasonica, a dziwne jest to, że już jest podobno w sklepach.
 

Rainmanatb

New member
Jak wpiszesz w google typ telewizora z dopiskiem manual wyświetli Ci się strona panasonica.ro i tam np masz całą specyfikacje. Dodatkowo dopatrzyłem się braku modułu Bluetooth gdzie akurat ja akurat korzystam ze słuchawek i głośników bezprzewodowych Logitecha.


1. Nagrywanie
Kiki w teście modelu DT napisał
Czy to oznacza, że model FT, który jeżeli dobrze rozumiem posiada jeden tuner będzie pozwalał na nagrywanie tylko tego co w danym momencie ogląda się na TV?
Raczej mając jeden tuner oglądając jeden kanał możesz nagrać ten i inne kanały pod warunkiem że są na jednym MUXsie, co prawda głowy nie dam, ale u mnie tak działa tuner DVB-t w lapptopie.


2. Złącze CI (common Interface)
UPC wymaga aby złącze to było w standardzie CI+. Od Panasonic Polska dostałem informację Pytanie dotyczyło modelu ET60 więc założyłem, że z modelami FT60 i DT60 będzie analogicznie.
Niestety w temacie o ET60 jest wpis użytkownika wiatru
Czy ktoś jeszcze może potwierdzić tą rozbieżność?
To jest bardzo dobre pytanie, ponieważ sprawdzając modele ET60, DT60, WT60 wszystkie mają podane przy złączu CI support CI+, ale jakoś jest to mało przekonujące, zwłaszcza z wpisami na forum. Może ktoś to potwierdzić?
 
Ostatnia edycja:

paczas

New member
Witam, kupiłem dzisiaj ten tv i mam problem z połączeniem go z netem przez wifi. Wywala mi komunikat "Sieć domowa jest dostępna, ale nie można połączyć się z Internetem. Nie uzyskano adresu IP." Pomoże ktoś?
 
Do góry