Panasonic TX-L47ET60 test otwarty, czyli model który powinieneś zapamiętać !

amoorek78

New member
Brak literki nie ma znaczenia.
W ME są ET5, ET50 i inne panasonic i tez nie mają literki E.
Więc u nich standard, że nie podają literki na końcu.
A cena jest super.
W sumie te wszystkie wielkie sklepy to mają raczej z dystrybucji polskiej, a jeśli nie to i tak wg mnie muszą udzieli 2 lata gwarancji bo to standard wg ustawy jeśli telewizory są nowe a takie sprzedają.
Ja dodatkowo zapłaciłem przez AliorSync a tu mam dodatkowy jeszcze rok gwarancji płacąc z tego konta (nie od producenta ale zawsze coś) .
 

kaziulysy

New member
jestem nowy na tym forum dlatego mam nadzieje ze pytam w odpowiednim temacie .Wlasnie zamowilem 47 et60 w ME.i szukam kalibracji do tego telewizora moze jest ktos kto mi pomoze
 

peza

New member
witam was właśnie jestem na etapie zakupu tv i mam dylemat pomiędzy: Panasonic ET60 wersja 42 cale lub samsung smart UE40ES6100 lub LG Smart 42LM640S


pomocy
 

chimba

New member
Powiem tak, wczoraj poszlimy ze znajomym z mysla zakupu philipsa 6007 i wyszlismy z panasem et60 bo philips byl tylko jeden z wystawy. Pierwsze wrazenia bardzo pozytywne, skladany w czechach, wada co do multimediow trzeba miec najnowsza wersje softu zeby moc korzystac z ipli, tvn i innych a serwer panasonica jest zapchany i aktualizowalismy chyba z 4 razy zeby poszlo, jesli chodzi o czern jest wspaniala nie widac ze to tv na ledach, obraz w 2 d bardzo dobry, natomiast jesli chodzi o 3 d to jest naprawde rewelacja, szczeka opada, kolory swietne, ostrosc perfekcyjna,jednym slowem mistrzostwo. Takze oprocz tej wady z aktualizacja softu polecam jak najbardziej.
 

chimba

New member
nie znam samsunga, wiem, ze panasonic odbiera rewelacyjnie, ma bardzo cienka ramke okolo 0,5 cm, kolor srebrny, 3 d ma rewelacyjne, wada jest aktualizacja softu bo bez najnowszej wersji wogole nie rusza, brakuje moze ambilight ale to maja tylko philipsy, mozna sobie dokupic starter kit ambx philipsa i majac dream tez bedzie na panasie. Polecam zakup, kupilismy w ciemno ale po obejrzeniu avatara w 3 d moge powiedziec ze to swietny telewizor.
 

cm812

New member
jak kupić przez ten mediaekspert!!!
Do wczoraj planowałem 42ET5 ale za cenę o 27zl większą mieć nowszy TV to nie ma co się zastanawiać ;)
Tylko, że za cholerę nie mogę go zamówić przez stronę mediaekspert ani do domu ani do salonu ;(
a cena jest nadal fajna, tylko że nie można go tam kupić :(
 

Riv11

New member
Bez reklam
witam was właśnie jestem na etapie zakupu tv i mam dylemat pomiędzy: Panasonic ET60 wersja 42 cale lub samsung smart UE40ES6100 lub LG Smart 42LM640S


pomocy

Z tych podanych przez Ciebie to zdecydowanie Panasonic.


cm812 cena o której myślisz, była do 7 rano, teraz to już jest normalna cena, dlatego nie możesz kupić w tej cenie.
 
nie znam samsunga, wiem, ze panasonic odbiera rewelacyjnie, ma bardzo cienka ramke okolo 0,5 cm, kolor srebrny, 3 d ma rewelacyjne, wada jest aktualizacja softu bo bez najnowszej wersji wogole nie rusza, brakuje moze ambilight ale to maja tylko philipsy, mozna sobie dokupic starter kit ambx philipsa i majac dream tez bedzie na panasie. Polecam zakup, kupilismy w ciemno ale po obejrzeniu avatara w 3 d moge powiedziec ze to swietny telewizor.

nie za bardoz rozumiem o co tutaj chodzi...
....mozna sobie dokupic starter kit ambx philipsa i majac dream tez bedzie na panasie
 

peza

New member
a ja właśnie dokonałem zamówienia et60 w media expert z dostawą do domu płatność przelewem za 2667zł, dało się bez problemu tak zamówić
 

chimba

New member
Fisher jesli chodzi o ambilight to mozesz kupic sobie starter kit ambx philipsa i jak masz dreamboxa hd lub 7025 odpalic przez odpowiedni plugin, takze mozna miec ambilight na dowolnej marce tv.
 

amoorek78

New member
Przecież na stronie ME ciągle widnieje cena z promocji i można normalnie dodać do koszyka.
Tylko jak się doda do koszyka to u góry strony pojawi się "1" obok napisu Produkty i tam trzeba kliknąć.
Pewnie nie przenosi automatycznie do koszyka i kolega nie wie co się dzieje.
Ale może nie można zamówić - nie wiem.
 

peza

New member
jakieś 15 minut temu dostałem maila że zamówienie zostało złożone, i że w kolejnym mailu dostanę info z nr konta (wybrałem formę przelewu), wcześniej chciałem zakupić poprzez rezerwacje w sklepie ale z dostępnych sklepów był tylko racibórz z woj śląskiego więc wybrałem opcję dostawy.

na podsumowaniu zamówienia cena była 2667zł, więc mam nadzieję że i za taką kupię bo jak nie to pozostaje euro rtv 2999zł.
 
Do góry