Panasonic TX-L47ET60 test otwarty, czyli model który powinieneś zapamiętać !

_MarSs_

New member
Okulary mam od LG, ale na upartego samemu można przerobić tylko trzeba pamiętać, że "szkła" są kierunkowe i nie można ich odwracać, więc kształt lewego musi pasować do prawego bez przekręcania - o co trudno.
 

madboo

New member
właśnie podłączyłem świeżo kupionego 42st60. niestety tylko kablówka zwykła na razie. ale włączyłem mecz piłki na youtube w hd. obraz extra tylko sama piłka dramat - przy mocniejszych strzałach jakby migała. na dynamicznym nie da się patrzeć, na innych tryb trochę lepiej ale też lipa. da to się jakoś poprawić?
 

ryszard1234

New member
Hej Kiki, jak zrobić dobre zdjęcie, czy trzeba wyświetlić na TV jakieś tablice? Jeżeli tak, to skąd je można pobrać?

Dziękuję za zainteresowanie.
 

shreek

New member
Od kilku dni mam problem z TVN Playerem na swoim ET60. Po włączeniu Playera pojawia się na TV wyłącznie białe tło z napisem TVN Player i nie wyświetla żadnych kategorii. Przeinstalowałem aplikację ale nic nie dało i nadal jest to samo. Ma ktoś może jakieś pomysły?
 

treat85

New member
Od kilku dni mam problem z TVN Playerem na swoim ET60. Po włączeniu Playera pojawia się na TV wyłącznie białe tło z napisem TVN Player i nie wyświetla żadnych kategorii. Przeinstalowałem aplikację ale nic nie dało i nadal jest to samo. Ma ktoś może jakieś pomysły?


To nie wina tv, TVN ulepszał niedawno swojego playera, nie wiem jak z innymi telewizorami ale na panasach nie śmiga.
 

orzecho

New member
Witam, ja mam takie pytanie jestem posiadaczem takiego panasa i mam pytanie. Do tv podlaczony jest dekoder N+ i ps3 podpiete kablem hdmi i co mnie strasznie drazni to to że gdy ustawie glosnosc np. 20 to przy wlaczeniu konsoli jest bardzo glosno a w przypadku dekodera prawie nic nie slychac. Gdy wlączam aplikacje tez jest ok. Wszystkie ustawienia na kazdym z portów sa takie same. Co moze byc przyczyną? Pozdrawiam
 

lefff

New member
Najlepiej HDMI (u mnie śmiga pięknie) bez żadnych ustawień.
Co do Svideo w lapku to spróbuj wymusić wysyłanie sygnału video na gniazdo svideo w lapku (jego oprogramowaniem) tylko nie wiem czy wtedy nie wyłączy się ekran laptopa i by wrócić trzeba będzie znowu przełączać kierunek sygnału wideo
 

madboo

New member
Najlepiej HDMI (u mnie śmiga pięknie) bez żadnych ustawień.
Co do Svideo w lapku to spróbuj wymusić wysyłanie sygnału video na gniazdo svideo w lapku (jego oprogramowaniem) tylko nie wiem czy wtedy nie wyłączy się ekran laptopa i by wrócić trzeba będzie znowu przełączać kierunek sygnału wideo
laptop nie ma HDMI tylko svideo lub VGA. podłączałem przez svideo i VGA do innych telewizorów bez problemu, sam łapał sygnał. niestety telewizor nie ma svideo. kable vga lub svideo (komp) - hdmi (telewizor) bd działał? który lepiej?
 

bob1969

Member
Bez reklam
Czy koledzy mogą polecić mi klawaturę+myszkę dobrze działającą z 47ET60. Miałem taniego Geniusa SlimStar 8000, ale działało to fatalnie ze względu na duże opóźnienie.
 

pioterb

New member
Dziś oglądałem tego tv, ale jest jeden problem, otóż mimo że dysk zew został wykryty, to tv nie odczytywał zawartości, pendrive'a w ogóle nie wykryło. Dodam że dysk był 1 TB Samsunga, natomiast pendrive 16 GB Integral. Te same dyski zewnętrzne bez problemu odtworzył Samsung UE40F6500.
Czy Panasonic nie czyta z dysku Hdd zewnętrznego, bo wydawało mi się że nie powinien mieć z tym problemów, więc jak to jest ?
 
Do góry