Panasonic TX-L47ET60 test otwarty, czyli model który powinieneś zapamiętać !

Predo

Banned
ciągle mam problem z wyborem TV.. miałem na początku LG 660s, tego Panasonica i Philipsa 6008. Po czytaniu opini najlepsze obrazy ma Philips a później Panasonic. Później SmartTV Panasonic a później Philips.. Ogólnie domyślam się że obraz najważniejszy ale co mi po obrazie jak mi będzie się TV wyłączał czy zawieszał (Philips). Jak oceniacie tego Panasonica?
 

bob1969

Member
Bez reklam
Czy w waszych panasonicach przy zrobieniu 3/4 poziomu głośności nie odczuwacie delikatnego rzężenia głośników jakby były niedokręcone ?

Bardzo możliwe, że taki efekt występuje w każdym telewizorze, nawet droższym. To zapewne rezonans obudowy, membrany itp.
Kto kupuje wypasiony telewizor bez podłączanie go pod amplituner, procesor, itp. Nie wyobrażam sobie słuchania nawet dziennika na telewizyjnych bzyczkach.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Philips ma to już za sobą.
Gra extra , ma świetne skalowanie obrazu.
A ambilight jest uzupełnieniem radości ostatecznej.
 

Predo

Banned
Gdzie znalazłeś info, że Philips się zawiesza? Sam jestem zainteresowany właśnie modelem 6008 i zaciekawiło Twoje info

Wszędzie o tym piszą. Możesz poczytać tutaj na forum w wątku Philipsa.

A o LG 690s też myślałem ale podobno od 660s różni się tylko ramką itp. A wszystko w środku jest to samo.
 

Zeo81

New member
Witam wszystkich.Od piątku stałem się szczęśliwym posiadaczem 42ET60, generalnie nie mam zastrzeżeń do tv, no może trochę do czerni... niepokoi mnie kilka innych rzeczy. Może jestem przewrażliwiony ale do rzeczy.
1. Po stronie gniazd hdmi i usb od dołu do góry są inne główki czarnych śrubek fabrycznych mocujące obudowę od obudowy (na zdjęciach testu Kikiego wszystkie są takie same)
2. Czy powłoka matrycy jest czymś chroniona z zewnątrz? jakieś pleksi czy szkło ? na moje oko u mnie wydaje mi się delikatna, do tego jest trochę luzu i lekko dotykając palcem ugina się od krawędzi srebrnej ramki obudowy do wewnątrz tak z 1-2 mm..szczególnie na środku każdej ze stron.

p.s. Sprawdzałem w menu serwisowym czy telewizorem gdzieś już wcześniej nie pracował ale pokazuje mi 24 godziny pracy i 11 włączeń czyli de'facto od piątku mogło się przez weekend uzbierać bo był dosyć intensywnie sprawdzany przeze mnie ... W sklepie były 3 kartony i wybrałem "na oko" fabrycznie zapakowany, na dodatek z sklepie rozpakowałem, podłączyłem czy nie ma bad pikseli. Było okej, aż do dzisiaj gdy obejrzałem dokładnie tv od każdej strony i śrubki :) i to zrodziło wątpliwości.

Jest się czym martwic ? Mogę wkleić fotki również ;)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie ma potrzeby , czasami linie montażowe zmieniają dostawców, więc bez obaw. Tym bardziej, że sam czujnie wszystko sprawdziłeś.
A ten Panasonic 42ET60 jest naprawdę extra w klasie cenowej !
 

treat85

New member
Pisałem już w innym temacie ale ten jest dedykowany więc pozwolę sobie powtórzyć z uwagi na lekką niepewność co do sprawności posiadanego TV:roll:

Od kilku dni jestem posiadaczem 47 ET60 generalnie ok jeśli chodzi o obraz i obsługę.

Mam tylko jeden problem mianowicie podczas oglądania meczy w lewym dolnym rogu tv widać coś co można nazwać plamą (inny odcień)...Domownicy twierdzą że jestem jeb..ty i niczego tam nie ma.Miał ktoś do czynienia z podobnym zjawiskiem? Można to zniwelować ustawieniami? No i najważniejsze pytanie reklamować/zwracać czy nie ma ku temu podstaw?
 

tomii38

New member
Witam serdecznie. Mam pytanie do osób posiadających ten telewizor i konsolę. Czy da się uruchomić ne ET60 Dual Play tak jak w Philipsa i LG? Z góry dziękuję za odpowiedz i pozdrawiam Tomek

Wysyłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 2
 

ryszard1234

New member
Witam, Od soboty jestem posiadaczem tego modelu. Podczas oglądania w nocy widać jaśniejsze podświetlenie na lewym dolnym i prawym górnym rogu ekranu. W pozostałych rogach też jest trochę jaśniej, ale nie rzuca się to tak w oczy. Jest to mój pierwszy telewizor LED, i nie wiem czy moje pytanie jest w ogóle zasadne.
Czy takie objawy, są oznaką wadliwego produktu/urządzenia?
(w teście tego modelu, na zdjęciach - podczas sprawdzania czerni, obraz w rogach jest równomiernie czarny).

pozdrawiam
 

_MarSs_

New member
Witam serdecznie. Mam pytanie do osób posiadających ten telewizor i konsolę. Czy da się uruchomić ne ET60 Dual Play tak jak w Philipsa i LG? Z góry dziękuję za odpowiedz i pozdrawiam Tomek
Oczywiście, jeśli tylko gra to obsługuje.
Ja gram pasjami w Avatara na XBox oraz w Minecraft'a z synem (Minecraft nie był przewidziany do DualPlay, ale jak komuś nie przeszkadzają zmienione proporcje to gra się całkiem OK.)
 
Do góry