Panasonic TX-L47ET60 test otwarty, czyli model który powinieneś zapamiętać !

shreek

New member
A ustawiłeś na PC żeby współdzielił obraz?

Już wszystko OK. Przyczyną okazał się kabel HDMI który pomimo, że przy połączeniu DVD-TV działał normalnie to przy połączeniu laptopa i TV nie przesyłał na TV obrazu i dźwięku. Pożyczyłem od znajomego drugi kabel i teraz jest już wszystko OK.

Pozdr
 

bob1969

Member
Bez reklam
Witam,
Zauważyłem natomiast pewien problem. Otóż telewizor co kilkanaście minut wydaje z siebie niepożądany dźwięk - pstryknięcie, tak jakby się włączał bądź wyłączał. Czym może być to spowodowane? Może wadliwy egzemplarz? Proszę o pomoc

O takim chyba pstrykaniu tych Panasoniców piszą na tym forum:
hifi-forum.de
 

gronholm

New member
napisy

Witam. Nie wiem czy był taki wątek, ale nie mogłem znaleźć nic na ten temat, a przynajmniej nie znalazłem odpowiedzi. Mianowicie, czy można zwiększyć lub ewentualnie zmienić kolor czcionki przy oglądaniu z dysku zewnętrznego USB i ewentualnie jak to zrobić. Jest uciążliwe oglądanie przy tak małych literach i białym kolorze. :)
 

splmagw

Member
Nie da się. Najlepiej oglądać filmy z "wmuksowanymi" napisami. Wtedy są zdecydowanie większe. Najwygodniej robi się to w programie MKVToolnix (mkvmerge GUI). Napisy widoczne także przez serwer medialny.
 

remko

New member
Koledzy,

Jak myślicie, który jest lepszy Samsung 46F6500 czy Panasonic TX-L47ET60, bo rozważam zakup Tv i nie wiem, którego wybrać.
 

bob1969

Member
Bez reklam
Jeżeli chodzi o jakość wyświetlanego obrazu to wg mnie ET60. Ile razy patrzyłem na F6500 to coś mi nie pasowało w odcieniach kolorów - pomarańczowe twarze, różowy asfalt i przede wszystkim ziarniste drugie plany. Może to kwestia ustawień i kalibracji.
 
Ostatnia edycja:

EnduPL

New member
Witam.
Kilka dni temu zakupiłem Panasonic 42ET60E za 2600zł . Wcześniej byłem zdecydowany na Philips 42PFL5008 ale pan w sklepie doradził mi ze panas bedzie lepszy ze względu na 600Hz .
Obraz jest bardzo dobry ( szczególnie w kanałach HD reszta jest dla mnie tylko dobra ) . Jeżeli chodzi o Smart TV chodzi dobrze lecz , przy przesunięciu stron w przeglądarce są przycięcia i strona moze sie przesunąc za daleko :(
Obraz 3D testowałem tylko na philipsie 42PFL5008 u kolegi i jak dla mnie tam rewelka , Zobaczymy jak bedzie na Panasonicu . Myslę ze do tego telewizora potrzebna jest kalibracja obrazu, a efekt bedzie jeszcze lepszy. Jeśli ktos ma jakieś dobre ustwienia to prosze o przesłanie mi na PW :D

Telewizor oceniam na 8/10

To była tylko moja sugestia wobec tego telewizora każdy moze miec inne zdanie :) Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

atze

New member
Korekta ustawień obrazu

Kupiłem model TX-L42ET60E. Na początku chciałem poprawić ustawienia obrazu ale nie mogę znaleźć żadnych informacji co do ustawień. Moglibyście podać jakie macie ustawienia obrazu.
 

linkinmark

New member
pomoc w wyborze

witam od 2 miesiecy mam dylemat i bardzo prosze o pomoc

mam do wybory st60e lub et60

pokój 54m2 patrząc na tv cała boczna sciana z okiem przy czym słońce w szyby bije od 14:00

najbardziej zalezy mi na jakosci obrazu i boje sie o st60e (a bardzo bym go chciał) bo wszyscy piszą ze jak jest jasno w pokoju to sie nie da oglądać, czy naprawde jest tak żle?? jak zasłonie rolete to bedzie obraz lepszy? boje sie jeszcze wypalania w plazmach, czy dalej jest takie ryzyko jak to kiedys mówiono czy to jest legenda??
jeszcze pytanie czy st60e ma to samo oprogramowanie oraz funkcje co et60?

nie chce przekroczyć 4tyś i bardzo prosze o pomoc
 
Ostatnia edycja:

dsk123

New member
Witam, u mnie występuje problem z Youtube czasami w trakcie oglądania się poprostu wyłącza, bez reguły w różnych momentach, spotkał się ktoś z czymś takim ?
 

bos205

New member
Witam

Mam podobny problem co kolega podczas oglądania niektórych stron np. youtube wyłącza mi przeglądarke i wraca do tv. ( wygląda to tak jak bym wcisnął przycisk HOME)

Z góry dziękuje za odpowiedz :)
 

wrcfan

New member
Panowie, czy można jakoś wyłączyć "my home screen" przy włączaniu tv?
Używam uniwersalnego pilota z nc+ i za każdym razem po włączeniu muszę sięgać po pilot od tv żeby wcisnąć OK
 
Do góry