Panasonic TX-L47ET60 test otwarty, czyli model który powinieneś zapamiętać !

stefann21

New member
witam tak z ciekawości zajrzałem i cos sie zaczyna pojawiac
nie moge dac linka bo nie mam 5 postów ale w euro rtv agd jest et60e za
3 499 zł :0
 

mystaloba

New member
kiki ty nawet jeszcze nie sprawdziłeś tego Panasonica a już wiesz, że Philips 6007 jest lepszy. Powiedz jeszcze od którego lepszy czy od E6 czy ET60 ?Tak w ogóle już na stronie Euro rtv agd są już 2 42" modele E6 i ET60.
 

electro69

New member
To się właśnie nazywa "obiektywizm" :) ... telewizor jeszcze dobrze się na rynku nie ukazał żadnego testu nie było przeprowadzonego a już wiadomo że będzie "gorszy" od "uwielbianego i jedynego słusznego wyboru" tutaj na forum przez niektórych Philipsa.
Pozdrawiam
ps. naprawdę więcej obiektywizmu a nie "marketingu" :D
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ogólnie masz rację. Nie powinno ferować się wyroków zawczasu. Ja na szczęście widziałem obydwa model więc insunuacje raczej są nie na miejscu.
I zostaję przy swojej ocenie.

http://www.hdtv.com.pl/forum/848412-post2.html
Philips ma dodatkowo:
dealcore
Ambilight
Dual games
Nowy system dyfuzorów.
Bardzo dobre podświetlenie
Bardzo dobrą czerń.
 

skylla1

Member
Bez reklam
Widać oszczędności: pasywne 3d zamiast aktywnego i tylko 2 pary okularów (w ET5E były 4 pary). Ten model lokuje się pomiędzy starym ET50 a ET5.
 

cm812

New member
... to czekamy, cena za 42" oscyluje w granicach stylistycznie podobnego Philipsa 6007, jeśli Panas będzie powalał jakością a do tego dorzucimy już nowocześniejszy design to "polowanie" będzie trzeba przerzucić z 42ET5, którego cena jakoś nie chce znacząco spaść poniżej 2500 :(

tak na marginesie, ta technologia pasywna to w porównaniu z aktywną jakieś "zuo"?
jakieś znaczącej rzeszy fanów nie ma ani ta ani aktywna...
 
Sam się zastanawiam czy zwracać na to uwagę ale chyba najlepiej będzie przejść się do sklepu i porównać jak się ogląda, bo z tego co wiem to trzeba to dobrać indywidualnie bo każdy inaczej może reagować na migawki

... to czekamy, cena za 42" oscyluje w granicach stylistycznie podobnego Philipsa 6007, jeśli Panas będzie powalał jakością a do tego dorzucimy już nowocześniejszy design to "polowanie" będzie trzeba przerzucić z 42ET5, którego cena jakoś nie chce znacząco spaść poniżej 2500 :(

tak na marginesie, ta technologia pasywna to w porównaniu z aktywną jakieś "zuo"?
jakieś znaczącej rzeszy fanów nie ma ani ta ani aktywna...
 
Do góry