Panasonic TX-L47ET60 test otwarty, czyli model który powinieneś zapamiętać !

beny

New member
Cena

Jak myslicie jaka bedzie cena ET60 ale 55' bo nigdzie niema narazie - byl jeden sklep ale napisane ze dopiero bedzie sprowadzony tv i cena 6999......:-(
PS
Czekamy na recenzje moze duzo wyjasni pozdrawiam
 

peza

New member
ale ja zamówiłem w tej cenie z ich strony,
nie było nigdzie wzmianki, że to tylko do jakiejś godziny.
Wchodzę na stronę, jest TV w takiej cenie, kupuje i mam nr zamówienia!
I co jutro dostanę info, że nie dotyczy albo mi cenę zmienią?
niedoczekanie ;)

EDIT:
teraz na ich stronie cena jest już większa!!!
na zamówieniu u mnie widnieje ta promocyjna, nawet sobie wydrukowałem to zamówienie.
jak przeszło to nie powinni się wymigiwać!

dziś dzwoniłem potwierdzić zamówienie i bez niespodzianek tak jak na zamówieniu czyli 2667zł z kurierem do domu.:grin:
 

cm812

New member
potwierdzałeś sam z siebie czy dostałeś jakieś info?
pod jaki nr tel?

Ja mam odbiór osobisty w sklepie w Andrychowie i nie wiem czy tam mam dzwonić czy jest i czeka, czy dopiero dowiozą.
 

peza

New member
dostałem na maila potwierdzenie zamówienia z kwotą 2667zł ale dla pewności upewniłem się telefonicznie

nr tel. 22 101 70 00
 

cm812

New member
a kiedy dokładnie zamawiałeś?
Ja wczoraj o 20:26 i logując się do sklepu w zakładce zamówienia realizowane jest w tam dobrej cenie. Status nowe i żadnej wieści od sklepu.

Dzwoniłeś pod jaki dokładnie numer?
 

peza

New member
zamówienie składałem wczoraj o 19:53, i o tej godzinie dostałem info na maila że złożono zamówienie, a dzisiaj o 9:24 dostałem maila że przyjęto zamówienie, w mailu było info aby potwierdzić zamówienie musiałem kliknać na taki link, i teraz jak wchodze na swoje konto zamówienia bieżące to tam jest ten nr zamówienia kwota i mogę je podglądnąć w pdf.

a nr tel ten co podałem wyżej i czekałem na zgłoszenie konsultanta
 

martinus123

New member
Ten tv jako nowość jest w sprzedaży dopiero w kilku sklepach z ceną 2999, a była już promocja za 2600 (mówię o wersji 42 cale). Trzeba tylko zaczekać, aż pojawi się w większe ilości sklepów i spokojnie w perspektywie dwóch czy trzech miesięcy da się go kupić w promocji za 2500 lub niewiele więcej :)
Czekam jeszcze tylko na test, no i nowe modele innych firm, będzie z czym porównywać.

Podbijam pytanie do osób które go kupiły, czy da się nagrywać na USB?
W specyfikacji i opisach na strona sklepów nic nie ma na ten temat.
 

gopher

New member
...
Podbijam pytanie do osób które go kupiły, czy da się nagrywać na USB?
W specyfikacji i opisach na strona sklepów nic nie ma na ten temat....

Funkcjonalność ta dostępna będzie w następujących seriach plazm: ZT, VT, GT oraz LEDów: WT, DT, FT.
3. Do nagrywania Panasonic poleca nastepujące modele twardych dysków:
Western Digital My Book AV TV
3 modele 1TB / 2TB / 3TB
USB3.0, 3.5”, Kabel o długości 1.8m

z tego wynika, że nie posiada tej funkcji
 

chabera

New member
zastanawiam się nad panasonicami
TX-L47DT50 - 4600ZŁ
TX-L47ET50 - 3600ZŁ
TX-L47ET60 - 3600ZŁ
CZY JEST SENS DORZUCAĆ TE DODATKOWE 1000ZŁ ŻEBY MIEĆ DT50 I CZY SENS IŚĆ W PANASONIC A MOŻE W SAMSUNGA UE46ES6570 LUB UE46ES6800
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Włożyłem pendrive korzystałem około godziny. Był ciepły ale nie gorący.
Ale sprawdzę jutro przez cały dzień.
 

amoorek78

New member
No i ten pendrive jest ciepły czy miejsce w TV przy pendrivie ?
I jest ono ciepłe podczas użytkowanie pendrive'a czy cały czas jest to miejsce z gniazdem jest nagrzane?

Jutro pewnie TV będzie w domu to sprawdzę.
A jak już go będę miał to pewnie przestanę czytać forum :D bo zaraz znajdzie się tysiąc wad tego TV :)
Mam nadzieję, że złego wyboru nie dokonałem a zakupiłem wersję 47" w ME.

U siebie mam 2 monitory DELL IPS 24" i w żadnym miejscu się nic nie grzeje - całą obudowa zimna.
 

Riv11

New member
Bez reklam
zastanawiam się nad panasonicami
TX-L47DT50 - 4600ZŁ
TX-L47ET50 - 3600ZŁ
TX-L47ET60 - 3600ZŁ
CZY JEST SENS DORZUCAĆ TE DODATKOWE 1000ZŁ ŻEBY MIEĆ DT50 I CZY SENS IŚĆ W PANASONIC A MOŻE W SAMSUNGA UE46ES6570 LUB UE46ES6800

Z tych modeli to warto dolozyc do DT, ale et 60 tez bedzie dobry. Ja bym sobie odpuscil et50. I ja bym wybral panasonica a nie samsunga.
 

marcin8626

New member
co do grzania, to jak wkladalem pendriva to obudowa byla juz ciepla, nawet bardzo ciepla, ale w euro tv chodzil juz jakies 4h i moze to dlaego, chociaz sam nie wiem, cekam na test i opinie kto ma juz ten tv i czy sie grzeje
 

Since

New member
co do grzania, to jak wkladalem pendriva to obudowa byla juz ciepla, nawet bardzo ciepla, ale w euro tv chodzil juz jakies 4h i moze to dlaego, chociaz sam nie wiem, cekam na test i opinie kto ma juz ten tv i czy sie grzeje

Ale wy macie problem naprawdę wielki, wielgachny !!
no i co z tego że się grzeje ?
widzicie jakiś problem ? czy jak ? jeśli port się spali to od czego jest gwarancja ??
 
Do góry