Panasonic TX-L47ET60 test otwarty, czyli model który powinieneś zapamiętać !

cm812

New member
sorki, okazało się że aktualizacja FF rozwaliła mi jakieś flashe i po prostu nie dało się zamówić!
Na lapku poszło bez problemu, uff - zamówione ale z odbiorem osobistym, fakt ze śląskiego pozostaje Racibórz. Ja jednak wybrałem Andrychów, zdecydowanie bliżej :)
Do ceny jednak trzeba doliczyć 29 zł, ciekawe czy w ciemno się jedzie po TV czy dopiero jak dadzą znać?

jakoś jestem zadowolony ;)

oby nie było rozczarowania jutro, wziąłem płatność karta w sklepie a może trzeba było zrobić przelew? ryzyk fizyk, może mile się rozczaruję ;)
 

peza

New member
a ile cali zamówiłeś ??? według mnie za taką cenę warto kupić :) pewnie przed świętami coś będzie ale czy ten model wątpie.
 

cm812

New member
wg cen w sklepie to model:
PANASONIC TX-L42ET60 za 2617zł
+ 29 odbiór w sklepie
+49 kurier

teraz niech tylko kiki potwierdzi nasze wybory :)
 

beetlejuice

New member
Jestem ciekaw czy wasze ET60 również będą się tak grzały jak model model który miałem okazję po testować, lewa dolna cześć zdecydowanie nie powinna takiej temperatury...przecież to nie plasma:-?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wg mnie - różnica jest duża na korzyść Panasonica.
Już podświetlenie matrycy robi wrażenie.
 

gopher

New member
czy et60 ma możliwość nagrywania np na usb, bo zakupiłem dziisaj w promocji w mediaexpert i zastanawiam sie czy dobrze zrobilem, miałem do wyboru lg lm660/670 ale uleglem chwili i zakupilem et60. Jask sądzicie lepszy wybór niż LG lm660/670 ?
 

maddox

New member
cm812 również widzialem w skepie mediaexpert 42et60 w cenie 2617 ale ta cena juz nie aktualna .... kiedy podobny myk widzialem z panasonic
 

cm812

New member
ale ja zamówiłem w tej cenie z ich strony,
nie było nigdzie wzmianki, że to tylko do jakiejś godziny.
Wchodzę na stronę, jest TV w takiej cenie, kupuje i mam nr zamówienia!
I co jutro dostanę info, że nie dotyczy albo mi cenę zmienią?
niedoczekanie ;)

EDIT:
teraz na ich stronie cena jest już większa!!!
na zamówieniu u mnie widnieje ta promocyjna, nawet sobie wydrukowałem to zamówienie.
jak przeszło to nie powinni się wymigiwać!
 
Ostatnia edycja:

Riv11

New member
Bez reklam
ale ja zamówiłem w tej cenie z ich strony,
nie było nigdzie wzmianki, że to tylko do jakiejś godziny.
Wchodzę na stronę, jest TV w takiej cenie, kupuje i mam nr zamówienia!
I co jutro dostanę info, że nie dotyczy albo mi cenę zmienią?
niedoczekanie ;)
Pronocja była tylko do 7 ranao. ale jest możliwe, że każdy sklep miał określona pulę TV w tej promocji i w którymś zostało kilka egzemplarzy promocyjnych. Więc możliwe, że kupisz go w cenie promocyjnej, no chyba, że ktoś w danym sklepie nie wprowadził aktualnych danych ( bo to niedziela). Po co się martwic na zapas. Tylko zadzwoń do sklepu zanim pojedziesz po TV.
 

maddox

New member
cm812 oczywiscie ze kupisz za te cene - sam sie zastanawialem czy czasem nie kupic rodzicom takiego. cena jest cene, z chwila zakupu zawarłes umowę kupna sprzedaży
 
Do góry