Panasonic 2013 - nowa seria telewizorów LCD LED - seria E6.

zoren86

New member
Też na to czekam, ale nigdzie nie mogę dorwać 47e5e w niższej cenie. Za swojego płaciłem 2750 zł. Jakbyś znalazł gdzieś taniej to daj mi znać.

Pewnie następca czyli model e6 będzie się różnił tylko obudową i nowym softwarem...


Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Gdzie w powyższym poście widzisz ,abym pisał o modelu ET5 ?. Wspominałem o modelu E5 i do niego nawiązałem dalszą wypowiedź.
Wracając do tematu: e6 jest następcą modelu e5, jestem ciekaw czy owy następca będzie się jeszcze czymś różnił niż obudową i softem od poprzednika. Miejmy nadzieję że poprawią w nim dźwięk. Pozostaje czekać na test :smile:
 

Since

New member
Chodziło mi o ten post:

Też na to czekam, ale nigdzie nie mogę dorwać 47e5e w niższej cenie. Za swojego płaciłem 2750 zł. Jakbyś znalazł gdzieś taniej to daj mi znać.

Pewnie następca czyli model e6 będzie się różnił tylko obudową i nowym softwarem...


Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapat
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Szadoł

New member
Też bardzo mnie interesuje różnica między E6E a E5E. W tej chwili różnica to jakieś 300zł. Jeśli w nowym lepszy będzie tylko soft i wygląd to wolę zaoszczędzić i kupić piątkę.
 

Riv11

New member
Bez reklam
Różnice są nie wielkie, ale raczej na korzyść E5. E5- 150 Hz Backlight Blinking i 4 wejścia HDMI i 2 USB. E6- 100 Hz Backlight Blinking i 3 wejścia HDMI i 1 USB. E6 ma nowy Viera Conect. A paradoksem jest, że w Euro Rtv E5 kosztuje 2 499 a E6 2 399 zł - więc E5 jest droższa. Inna sprawa, że w okolicach tej ceny, no może 2500-2600 zł można znaleźć ET5, który jest o niebo lepszy od E5 czy E6.
 
Ostatnia edycja:

Szadoł

New member
Różnice są nie wielkie, ale raczej na korzyść E5. E5- 150 Hz Backlight Blinking i 4 wejścia HDMI i 2 USB. E6- 100 Hz Backlight Blinking i 3 wejścia HDMI i 1 USB. E6 ma nowy Viera Conect. A paradoksem jest, że w Euro Rtv E5 kosztuje 2 499 a E6 2 399 zł - więc E5 jest droższa. Inna sprawa, że w okolicach tej ceny, no może 2500-2600 zł można znaleźć ET5, który jest o niebo lepszy od E5 czy E6.

A no właśnie - wbrew temu to niektórzy twierdzą ze specyfikacji wynika że E5 to nie tylko ET5 bez 3D i modemu. Jak dla mnie najbardziej istotna jest właśnie to odświeżanie które w ET5 jest 2 razy większe (przypuszczam że realne 120 -150 Hz)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Dłużej trwał test ST 60

001_P1500777.JPG


Niezwykłe możliwości - w extra cenie.

Panasonic E6. Jutro zaczynam test.
 

Riv11

New member
Bez reklam
A no właśnie - wbrew temu to niektórzy twierdzą ze specyfikacji wynika że E5 to nie tylko ET5 bez 3D i modemu. Jak dla mnie najbardziej istotna jest właśnie to odświeżanie które w ET5 jest 2 razy większe (przypuszczam że realne 120 -150 Hz)
Skanowanie tylnego podświetlenia w ET 5- 300 Hz, w E 5- 150 Hz. ET5, ma przeglądarkę internetową, E5 nie ma przeglądarki.
 

skylla1

Member
Bez reklam
Dodajmy, że te 300Hz to jest 100Hz elektronicznie razy 3, a te 150Hz to 50Hz elektronicznie razy 3. Ale najważniejsze różnice to karta wifi oraz 3D + 4 okulary.
Dlatego następcą ET5 jest właściwie ET60 (choć ma też trochę z ET50) a na pewno nie E6.
 

dominlesne

New member
Coś mi "śmierdzą" te testy. Zdjęcia nie tego modelu co trzeba - wszędzie E6 jest czarny. No i tylne złącza też nie są pewnie prostopadle do ekranu. Pewnie oparte tylko na tym co pokazał Panasonic na targach lub prezentacjach.
 

paeru

New member
Bez reklam
E6 jest srebrny - plastik + aluminium, a złącza są z tyłu - czyli wystają (nie od dołu).
 
Ostatnia edycja:

jigsaw87

New member
Na neo 24 jest po 2019.00 . Swoją drogą , ktoś kupował w tym sklepie ?
Ponawiam pytanie. Kiedy będzie test na hdtv ?
Pozdrawiam
 
Do góry