Co wybrać, dylemat

Remik

New member
Witam wszystkich, mam zamiar kupic plazme w granicach 5 tys, sprawdzajac oferty zdecydowalem sie na Panasonica, najlepiej Pionieer, ale ograniczenia cenowe:p, panasonic ma pare modeli w granicach 5 tyś, a więc: th-42(37)-pa60, th-42(37)pv60, th-42pv60e, th-42(37)pa60e, th-42(37) pa50, 42(37)pa50e. No właśnie, który wybrać? Jaki rozmiar 37 czy 42? sądze, że za te pieniądze Panasonic bedzie najlepszym wyborem, czekam na wasze odpowiedzi
 

Remik

New member
tak czytałem, cena jest jego dobra bo wynosi 4800 do tego gratis stojak TY-ST42P60W, no ale to jest w internetowym sklepie z siedzibą w w-wie. Moje pytanie ile kosztuje w mediamarkcie pv60? I czy rzeczywiście przesłanie plazmy kurierem to najwiękzsze głupstwo, bo co sie podczas transportu dzieje to lepiejnie mówić? Czy plazmy potrzebują jakiś transformatorów?
 

Kyniol_73

New member
Remik napisał:
tak czytałem, cena jest jego dobra bo wynosi 4800 do tego gratis stojak TY-ST42P60W, no ale to jest w internetowym sklepie z siedzibą w w-wie. Moje pytanie ile kosztuje w mediamarkcie pv60? I czy rzeczywiście przesłanie plazmy kurierem to najwiękzsze głupstwo, bo co sie podczas transportu dzieje to lepiejnie mówić? Czy plazmy potrzebują jakiś transformatorów?

Ja kupiłem Panasonika 42PV60 3 dni temu za 4999 w sklepie http://www.panasonic.gliwice.pl/. Mieszkam w Katowicach i mogłem po niego pojechać samochodem...oszczędzając 50 zł na kurierze...:) ale odradzam. Nie wiedziałem ze to takie ogromne bedzie i miałem problem przetransportowac to zwykłym samochodem. Wiedząc o tym pewnie wziołbym w sklepie internetowym z dowozem pod dom. Sadze ze firmy kurierskie wiedza co wiozą i nie traktuja tego jak worek kartofli, wiedzac ze moga zostac obciazone kosztami.
Transformatorów nie potrzebuja plazmy już predzej jakiejs dobrej listwy zasilającej
 

kredek

New member
Remik napisał:
tak czytałem, cena jest jego dobra bo wynosi 4800 do tego gratis stojak TY-ST42P60W, no ale to jest w internetowym sklepie z siedzibą w w-wie. Moje pytanie ile kosztuje w mediamarkcie pv60? I czy rzeczywiście przesłanie plazmy kurierem to najwiękzsze głupstwo, bo co sie podczas transportu dzieje to lepiejnie mówić? Czy plazmy potrzebują jakiś transformatorów?

Jakich znowu transformatorów?:confused: Wszystko co trzeba mają w środku - Ciebie to nie interesuje: ma działać.:p
Co do kuriera to też nie wiem czym się przejmujesz - to raczej nie Twój problem.
A MM ile kosztuje...? Tyle ile wynegocjujesz.:D Jak jak ich - bez chęci kupowania - wyśmiałem w moim MM co do ceny, bo stał za blisko 8 kPLN, to bez słowa wydrukowali "nową" cenę za jedyne 6199 zł bez stojaka (czyli cena Panasonica "sugerowana").
A potem kupiłem w zwykłym sklepie komputerowym ze stojakiem za 5200 zł.:D :bober:
 

Warko

New member
Kyniol_73 mam pytanie. Gdy kupowales ten TV w tym sklepie przyniesli ci nowa fabrycznie zapakowana plazme, czy sprzedali z wystawy? Jesli przyniesli nowa to moglbys sprawdzic w menu serwisowym czy na pewno miala 0 godzin przepracowanych?

Pozdrawiam
 

Goliat

New member
Bez reklam
Remik napisał:
Witam wszystkich, mam zamiar kupic plazme w granicach 5 tys, sprawdzajac oferty zdecydowalem sie na Panasonica, najlepiej Pionieer, ale ograniczenia cenowe:p, panasonic ma pare modeli w granicach 5 tyś, a więc: th-42(37)-pa60, th-42(37)pv60, th-42pv60e, th-42(37)pa60e, th-42(37) pa50, 42(37)pa50e. No właśnie, który wybrać? Jaki rozmiar 37 czy 42? sądze, że za te pieniądze Panasonic bedzie najlepszym wyborem, czekam na wasze odpowiedzi
Jeżeli jesteś zdecydowany i budżet zamyka się kwotą 5tysiaków to nie matacz i spraw sobie PV60 i dołącz do wątku :D
Pozdrawiam.
 

szeniek

New member
Tylko 42"

Remik napisał:
Witam wszystkich, mam zamiar kupic plazme w granicach 5 tys, sprawdzajac oferty zdecydowalem sie na Panasonica, najlepiej Pionieer, ale ograniczenia cenowe:p, panasonic ma pare modeli w granicach 5 tyś, a więc: th-42(37)-pa60, th-42(37)pv60, th-42pv60e, th-42(37)pa60e, th-42(37) pa50, 42(37)pa50e. No właśnie, który wybrać? Jaki rozmiar 37 czy 42? sądze, że za te pieniądze Panasonic bedzie najlepszym wyborem, czekam na wasze odpowiedzi

Wybrałeś już Panasa...
Jeśli będziesz oglądał z przynajmniej 3 metrów to zdecydowanie 42" i koniecznie PV (HDTV - noo... prawie) Tak jak i ty ganiałem w ostatnich dniach po sklepach ale nie po to żeby kupić tylko wybrać:wink: .
U mnie bedzie 3 a po przemeblowaniu może nawet 4 metry i wybrałem 42".
W przeciwieństwie do ciebie do sklepu internetowego mam rzut (no moze dwa) beretem i zapewniony dowóz z montażem:D
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
Wysyłamy telewizory od lat i zero kłopotów z właściwym transportem.
Oczywiscie decyzja należy do Ciebie czy kupować w necie.
Ale w starych sklepach internetowych ryzyko = zero.
Z Twoich propozycji zdecydowanie 42 PV 60.
pozdrawiam
 

sidd

New member
kiki napisał:
witam
Wysyłamy telewizory od lat i zero kłopotów z właściwym transportem.
Oczywiscie decyzja należy do Ciebie czy kupować w necie.
Ale w starych sklepach internetowych ryzyko = zero.
Z Twoich propozycji zdecydowanie 42 PV 60.
pozdrawiam

Witam
Co do transportu to przecież sprzęt do tradycyjnego sklepu tez musi zostać przywieziony!
pozdrawiam
 
Do góry