TH-65PV600 (1080p)

tkirmuc

New member
Właśnie wróciłem z targów AudioShow w Warszawie gdzie Panasonic robił prezentację najnowszej plazmy TH-65PV600 (która obsługuje 1080p) i odtwarzacza BluRay DMP-BD10.
Powiem krótko - szczęka opada. Po obejrzeniu materiałów demo, nie chce mi się oglądać już nic innego.
Kto jest w Warszawie niech pędzi do sali Belweder II w Hotelu Sobieski (wystawa czynna dziś i jutro).
O cenę tej plazmy lepiej nie pytać. Odtwarzacz ma kosztować... niecałe 6 tysięcy.
Sprzedam działkę, sprzedam samochód, może jeszcze nerkę ale muszę to mieć!
 

Kto_To_Jest

New member
tkirmuc napisał:
Właśnie wróciłem z targów AudioShow w Warszawie gdzie Panasonic robił prezentację najnowszej plazmy TH-65PV600 (która obsługuje 1080p) i odtwarzacza BluRay DMP-BD10.
tkirmuc napisał:
Powiem krótko - szczęka opada. Po obejrzeniu materiałów demo, nie chce mi się oglądać już nic innego.
Kto jest w Warszawie niech pędzi do sali Belweder II w Hotelu Sobieski (wystawa czynna dziś i jutro).
O cenę tej plazmy lepiej nie pytać. Odtwarzacz ma kosztować... niecałe 6 tysięcy.
Sprzedam działkę, sprzedam samochód, może jeszcze nerkę ale muszę to mieć!

To ja chce nerke:p:D
 

Mabri

New member
Przepraszam, że się wtrącę i żebyście nie myśleli że mam coś przeciwko plaźmie - sam zamierzam nabyć PV60, ale na materiałach demo wiele sprzętu potrafi zagrać rewelacyjnie. Gorzej z materiałem z którym mamy na codzień do czynienia - antena, kablówka, platformy cyfrowe.
Wydaje mi się, że następny i to duży krok muszą wykonać nadawcy i polepszyć jakość sygnału, inaczej wynalazki typu TH-65PV600 będą sztuką same dla siebie.

pozdrawiam
 
Do góry