Roznice miedzy nowymi modelami 120 vs 220 vs 320

.:Paco:.

New member
Witam,

Czy wiecie jakie sa roznice midzy 120, 220 a 320? Bo patrzac na strone Panasonic nie doszukalem sie zadnych (ok 320 inaczej wyglada i jest jedno lakoniczne o niej zdanie:"Cyfrowy dźwięk lampowy" - ale niechce sie wierzyc aby mial lampy tylko pewnie jakis inny procesor dzieku;).

Nosze sie z zamarem kupienia nowego BD i wlasnie myslalem o Panasonicu a nie wiem czy warto dokladac kase bo to wyglada tak:
120 - cena x
220= x+ok 100zl
320= x+ ok 250zl

Szukam jakosci/ceny...wiec bylbym wdzieczny za wyjasnienie roznic i czy w ogole polecane:) A generalnie wydaje mi sie,ze przyda sie taki jeden temat versus modele aby wszystcy mogli znalesc wszystkie informacje o nich w jednym miejscu
 

bagiennik

New member
Bez reklam
W modelu 220 dochodzi WIFI
W 320 jeszcze "pseudo touchpad" i jakieś bzdury typu "Symulator dzwięku lampowego" i "Eco czujnik".

W kategorii jakość/cena mieści sie zatem wyłącznie model podstawowy.
No chyba że potrzebujesz koniecznie wifi.

A czy Polecane ? Zależy na czym Ci zależy ?
 

.:Paco:.

New member
bagiennik - fajnie, wlasnie chodzilo o takie pokazanie roznic...aby bylo jasne za co sie placi

a przez polecane mialem na mysli - czy nie awaryjne, bezproblemowe - typu nie czytaja plyt, kiepski obraz, jakosc dzwieku, zawieszaja sie itd i jak sie maja do innych modeli jakosc(mozliwosci)/cena
 

Ramzes765

New member
Bez reklam
@bagiennik właśnie te "bzdury" o których piszesz powodują, że dźwięk z bdt 320 i bdt 500 jest zdecydowanie lepszy, dynamiczniejszy niż z modelu 120 i pewnie z 220 też (ale tego nie słuchałem).
 

Wywern

New member
To jaki odtwarzacz będzie miał i sambę i usb z tyłu?
Patrzyłem jeszcze na Samsunga bd-e6100, LG bd660 i Sony bdp470, ale Samsung i LG nie mają usb z tyłu a Sony nie obsługuje MKV.
 

Ramzes765

New member
Bez reklam

slimak

New member
Bez reklam
Nie warto, chyba że masz BD/DVD z poza Europy (DVD and Blu-ray region changing).

Z tego co pamiętam z francuskiego forum to datek około 50$.
 

Ramzes765

New member
Bez reklam
Mam też teraz 120 w domu i testuje pod kątem dźwięku 120 i 500. BDT500 jest jakby bardziej stonowana, czysta, za to 120 gra bardziej wyrywnie, tak jakby mniej naturalnie. Różnice są słyszalne po dłuższym odsłuchu ale znowu twierdzę, że nie są to chyba na tyle duże różnice aby dopłacać 1000zł. ja testuje je tylko pod kątem słuchania audio zarówno sieciowo jak i z płyt
 

SLAV7

New member
Bez reklam
Nie ma TVN PLAYERA ale moim zdaniem to nie jest problem. Jakość obrazu i dźwięku w tych modelach jest tak dobra, że można zapomnieć o kilku niedogodnościach.

Różnice w jakości dźwięku pomiędzy modelem 220 i 320 są, lecz nie na tyle duże aby przeciętny użytkownik, dysponujący sprzętem średniej klasy był w stanie je wychwycić. Mam dobre kino firmy YAMAHA i zauważyłem różnice głównie w paśmie średnich tonów. Były one na tyle subtelne, ze zostałem przy modelu 220.

Wesołych Świat
 
Do góry