Jaka wybrac plazme

avokado14

New member
Raczej wziąłbym tego panasonica, chyba że zależy Ci na tym dysku twardym. Ale mimo to poszukałbym czegoś lepszego, chociażby LG RZ 42LC2R. Prawie taka sama cena, LCD i lepsza matryca, ewentualnie cenowo też TV SAMSUNG LE40N71B.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
Na prezentacjach w domu kupujacych - do dnia dzisiejszego jeszcze nikt nigdy nie wybrał LG.
Panasonic górą.
Polecam
pozdrawiam
 

Brytt

New member
Tylko LG

kiki napisał:
witam
Na prezentacjach w domu kupujacych - do dnia dzisiejszego jeszcze nikt nigdy nie wybrał LG.
Panasonic górą.
Polecam
pozdrawiam

Ja miałem prezentację różnych TV w domu, i wybrałem zdecydowanie LG 42PC1R. Nigdy nie mów nigdy.
 

M@rtinez

New member
pawel31 napisał:
Chce kupic plazme i nie wiem jaka wybrac. Mam do wyboru Panasonica 42PV60E lub LG 42PC1RR.
Ktory lepszy . Prosze o pomoc

osobiscie polecam Pioneera wg. mnie najlepsza plazma na rynku ... ale najlepiej zamow prezentacje kilku modeli w domu u KIKIego... 200 z to nie pieniadz gdy w gre wchodza tysiace
 

gatar

Active member
Bez reklam
M@rtinez napisał:
osobiscie polecam Pioneera wg. mnie najlepsza plazma na rynku ...
Oczywiście. Jesli chodzi plazmy to Pioneer jest na czele. Weź pod uwagę, że cena Pioneerów zaczyna sie prawie od ok. 8000 zł a porównywalnych Panasów ok ok. 5000 zł. Róznica zasadnicza.
Stosunek jakości Pioneer/Panasonic raczej nie jest równy stosunkowi cen.
 

pawel31

New member
Dzieki wszystkim za podpowiedzi. Chyba zdecyduje sie na Panasonica. Jestem ograniczony w kasie wiec drozsze modele nie wchodza wraczej w gre.A z drugiej strony po co LG z dyskiem twardym jak juz weszla nowa platforma na rynek ktora tez umozliwia nagrywanie programow
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
Panasonic w nowej / ostatnie wersji/ stanowi naprawdę doskonały wybór - tym bardziej że awansował do klasy niższej cenowej.
Obecnie nieomal zdeklasował konkurencję .
Jeszcze jakby tego było mało - nie wypala się , gra bez zarzutu i się bezszczelny nie psuje.
Z blu raya - sygnał 1080 P - gra jak marzenie. Czegos takiego jeszcze nie widziałem - warto dołożyć te "kilka" złotych dbając o sygnał.
pozdrawiam
 

pawel31

New member
Wlasnie dzisiaj stalem sie szczesliwym posiadaczem Panasonica 42PV60E.
Juz nie moge sie doczekac kiedy go podlacze ,a w tym bardzo mi przeszkadza brak stojaka. Zamowilem juz na Allegro i nie moge sie doczekac.
Pozdrawiam wszystkich fanow tej marki :mrgreen:
 
Do góry