32LE60 za 2750 zł

mayday

New member
Witam serdecznie, bo to pierwszy mój post na tym forum :))

A wracając do tematu próbowałem w piątek kupić ten Tv niestety nie ok godz 17.30 już nie było nigdzie w Łodzi :confused: nie wiedziałem że trzeba się było zapisać hehe. I owszem potwierdzam LE60P był za 2750 oraz LX50P był za 2750...
Ale ciesze się że nie udało mi się ich kupić ponieważ nie zniechęcony udałem się do sklepu ArtDom na kasprzaka i tam zakupiłem lx60P... za kwote 2999 i po owym zakupie jeszcze nie minął mi zachwyt ;-))) Aha dla porównania ten sam model w euro stoi 3999 ;-)))

Pozdr
 

drummer44

New member
Witam użytkowników tego forum,to mój pierwszy post tutaj choć forum
czytam od dawna.Dzięki temu kupiłem miesiąc temu panasonica lx60p,
z którego jestem bardzo zadowolony mimo odbioru sygnału z kablówki.Mam pytanie :eek:bserwując propozycje modeli panasa zdziwiło mnie wprowadzenie
pół roku po premierze lx60 modelu le60.Czym różnią się te telewizory ,parametry matrycy są podobne.Gdzieś wyczytałem (chyba na ceneo .pl),że producentem modelu le60 jest samsung natomiast na stronie
http://www2.panasonic.com/webapp/wc...rogram=11002&cachePartner=7000000000000005702 odnośnie
modelu na usa piszą ,że matryca jest ips a tych samsung nie produkuje.Będę wdzięczny za wszystkie informacje ze strony bardziej doświadczonych użytkowników.
 

GDA

New member
krzycho115 napisał:
W nowej gazetce Euro RTV jest 32LE60.
Co o tym myślicie?
promocja była od piątku i już w piątek zabrakło TV, wczoraj szukałem wraz z konsultantem z Warszawy gdzie najbliżej mojego miejsca zamieszkania (Gdańsk) znajdę ten model - okazało się że jedyna sztuka była w Szczecinie ;)

i w sumie bardzo się stało że nie było na terenie 3miasta tego tv już, bo warto dołożyć te "kilka stówek" więcej i kupić model LX które różni się w sposób znaczący od LE (ubozszego i tańszego brata)
 

GDA

New member
drummer44 napisał:
obserwując propozycje modeli panasa zdziwiło mnie wprowadzenie
pół roku po premierze lx60 modelu le60.
To wcale nie jest dziwne tym bardziej że to LE "tańszy brat" LX - czyli TV dla mniej wymagających ;)

Czym różnią się te telewizory ,parametry matrycy są podobne.Gdzieś wyczytałem (chyba na ceneo .pl),że producentem modelu le60 jest samsung
Właśnie różnią sie w sposób zasadniczy matrycą - LE ma kontrast 1000:1 a LX 1200:1, róznią się również dźwiękiem, ilością wejść HDMI także nie warto oszczędzać,
a matryce dostarcza Fujitsu-Siemens a nie SAMSUNG
 

Marcin_G

New member
GDA napisał:
Właśnie różnią sie w sposób zasadniczy matrycą - LE ma kontrast 1000:1 a LX 1200:1,
Można wiedzieć gdzie znalazłeś taką informację ? Na Polskiej stronie Panasonica oba TV różnią się tylko dźwiękiem i ilością gniazd HDMI, a różnica w w cenie w zwykłych sklepach wynosi około 500zł. Czyżby aż tyle kosztowało gniazdo HDMI ;) ?
 

GDA

New member
Informacja jest na 100% pewna bo znalazłem ją na stronach: czeskich, słowackich, węgierskich, rosyjskich, ukraińskich itp czyli na tych rynkach na które są produkowane wersje 60P
informacje to potwierdził przedstawiciel Jonczaka a nade wszystko różnice w matrycach widać "gołym okiem" - LE nie radzi sobie tak dobrze jak LX z czarnym kolorem w ciemnym pomieszczeniu
 

drummer44

New member
Ja również gdzieś kiedyś czytałem,że producentem matryc dla panasonica jest fujitsu ale znalazłem w sieci zestawienie producentów matryc dla poszczególnych wytwórców sprzętu:http://img223.imageshack.us/img223/3281/cs5cb7.jpg z którego wynika,że na tej liście nie ma Fujitsu a jest samsung. Jeśli chodzi o kontrast modelu le60 to informacja była na stronie panasonic.pl ale ją zmieniono.
 
Do góry