Panasonic TX-P65ST50 - test otwarty. Kto mnie nie docenia robi duży błąd !

hasereq

New member
Tylko taki obraz sprawdzalem przez chwile. wiem że takie ustawienia są niekorzystne w pierwszych godzinach dizalania plazmy

Sent from my HTC Sensation Z710e using Tapatalk
 

Fuzbal

New member
Witam serdecznie. Planuje kupić ten model, dokładnie P50ST50. W sumie chyba wszystko już o nim wiem, ale nadal nie wiem/nie widziałem jak wygląda obsługa przeglądarki www (i takie może głupie pytanie przy okazji - mam w domu router wifi - rozumiem, że TV bez problemu się z nim połączy?), czy można dokupić np myszkę i klawiaturę do wygodniejszej nawigacji? Czy nie ma żadnych ograniczeń, np na YT itd...? Przy okazji zadam też pytanie - czy jest możliwość nagrywania czegoś prosto z TV na przenośny dysk lub inna pamięć USB ? (Jakoś nie mogłem się doczytać nigdzie czy jest taka opcja czy nie).
 

treneiro35

New member
Witam,
Właśnie nabyłem TV Panasonic TX-P50ST50E i szczerze mówiąc jestem pod wrażeniem. W porównaniu z dotąd oglądanymi telewizorami LCD jakość plazmy jest zdecydowanie na jej korzyść. Szczególnie w przypadku oglądania dynamicznych scen, sportu, etc. .. Pytanie mam jednak i prośbę do użytkowników tych urządzeń. Otóż chodzi o możliwość nagrywania programów na urządzenia USB. Posiadane przeze mnie urządzenia, tj. kilka pendrive'ów oraz dysk przenośny WD Passport 120 Gb zostały wprawdzie wykryte i można z nich odtwarzać wszystko, ale w przypadku próby nagrania nie udało się ich sformatować i wykorzystać do nagrania. Doczytałem później w instrukcji, że Panasonic zaleca dyski powyżej 160Gb, jednak wiele modeli podobno nie chce współpracować z tym TV (czy też odwrotnie :). Bardzo proszę o informację, jakie konkretne modele dysków USB udało się skutecznie podłączyć i nagrywać programy. Nie chciałbym wydać kasy na dysk, który zupełnie mi się do tego celu nie nada. Czy karta SD może także służyć do nagrania programu, czy jedynie do odtwarzania treści?

z góry dziękuję za wszelkie pomocne informacje
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku :)
pozdrawiam
 

bodiniusz

New member
Napisz na PW dostaniesz info.

Hej, jeśli możesz, to napisz szerzej - bo ja np. też chętnie bym to przeczytał :)

Mam pytanie do użytkowników: czy można przez WiFi odtwarzać filmy udostępnione przez NAS (udostępniony zasób w windows)? Jak wówczas z napisami?
A jeśli nie przez NAS, to czy jest szansa na przekazanie przez DLNA wraz z napisami? Czy z TV przychodzi jakiś serwer napisów?

Pozdrawiam
 

szulik

New member
Czy ktoś z uzytkowników St50 mógłby zmierzyć o ile cm odstaje kabel zasilaący od obudowy? W kilku miejscach czytałem, że trzeba ten problem brac pod uwagę gdy chce się powiesić TV na ścianie.

Mam taką sytuację, że w miejscu gdzie mniej więcej będzie kabel zasilający mam element wystający ze ściany i pomimo zachowania wymaganych przez producenta odległości od ściany (na prawie całej powierzchni) mogę mieć problem z zawieszeniem TV na moim wieszaku.

Z góry dziękuję za pomoc.
 

Pingu

New member
Witam serdecznie. Planuje kupić ten model, dokładnie P50ST50. W sumie chyba wszystko już o nim wiem, ale nadal nie wiem/nie widziałem jak wygląda obsługa przeglądarki www (i takie może głupie pytanie przy okazji - mam w domu router wifi - rozumiem, że TV bez problemu się z nim połączy?), czy można dokupić np myszkę i klawiaturę do wygodniejszej nawigacji? Czy nie ma żadnych ograniczeń, np na YT itd...?

Akurat przeglądarka www to tragedia i 2 minut byś nie dał rady na tym siedzieć. Można dokupić klawiaturę, myszkę już nie. Z wifi nie ma problemu, Youtube działa bardzo dobrze.
 

bartecki

New member
Czy ktoś z uzytkowników St50 mógłby zmierzyć o ile cm odstaje kabel zasilaący od obudowy? W kilku miejscach czytałem, że trzeba ten problem brac pod uwagę gdy chce się powiesić TV na ścianie.

Mam taką sytuację, że w miejscu gdzie mniej więcej będzie kabel zasilający mam element wystający ze ściany i pomimo zachowania wymaganych przez producenta odległości od ściany (na prawie całej powierzchni) mogę mieć problem z zawieszeniem TV na moim wieszaku.

Z góry dziękuję za pomoc.

w P50ST50 wtyczka od przewodu z zasilaniem odstaję o ok 22 mm.
 

rib

New member
A jak z odtwarzaniem materiału z napisami poprzez DLNA (avi, mkv itp) ?
Wiem że nie wszystkie TV radzą sobie z napisami, tutaj widzę że z USB wszystko idzie ładnie a jak to jest w przypadku odtwarzania przez siec (np z dysku sieciowego z odpalonym DLNA ?)
Sam TV widziałem w akcji i jest naprawdę niesamowity warty wydania na niego kilku groszy ;)
 

bodiniusz

New member
Ja niby dołączyłem... ale sklep, który niby miał na stanie leci sobie w kulki i czeka na dostawę.
Jak się zaraz wkurzę to zrezygnuję.... niestety zablokowałem sobie kasę.

Kwestia napisów też mnie jako żywo interesuje. Podobnie jak to, czy może odtwarzać bezpośrednio z dysku udostępnionego jako dysk windows...
Pozdro
 
Ostatnia edycja:

bodiniusz

New member
Jedno szybkie pytanie: czy różnią się czymś wersje z 'E' na końcu i bez niej?
Np. TX-P50ST50 od TX-P50ST50E?
(zamówienia przez tydzień nie widziałem, więc wycofałem i poszukuję od nowa)
 

warebel

New member
Witam,

Kupilem 65ST50 kilka dni temu, teraz powoli zbieram godziny do wygrzania na normalnych ustawieniach, ale powoli przymierzam sie do tego, zeby za 1-2 tyg. zaczac ustawiac cos wiecej pod siebie.

Mam pytanie, jak i gdzie ustawia sie te mocno zaawansowane ustawienia, takie jak Hz, podswietlenie matrycy itd? Ja jedynie znalazlem zaawansowana biel i kolory, natomiast w wielu ustawieniach, ktore znajduje na necie, jest tego duzo duzo wiecej, jak np CZERN i inne detale.

przyklad tutaj: Panasonic TC-P55ST50 picture settings - CNET HDTV picture settings Forums

Bede wdzieczny za pomoc.
 

maniekn274

New member
Bez reklam
witam,proszę o poradę,czy warto zamienić 46g20 na 55st50,na g20 absolutnie nie narzekam,ale chcę większy,prawie 4m odległość,i czy obraz w st jest dużo lepszy od g20,czy warto ładować się w koszta czy jednak jeszcze poczekać,narazie na 55vt50 mnie nie stać.g20 ma jeszcze gwarancje i jak bym zamieniał to będzie do sprzedania,więc czy warto czy lepiej poczekać,może z czasem wyeliminują problem z 50hz,mi to przeszkadza.
 
Do góry