Panasonic TX-P65ST50 - test otwarty. Kto mnie nie docenia robi duży błąd !

BeastUSSJ

New member
Jak sprawuje się u was Motion Blur? czy też go dostrzegacie, podczas szybkich scen, jest jakiś sposób żeby sprawdzić czy to nie jest defekt tv?
 

BeastUSSJ

New member
Jak sprawuje się u was Motion Blur? czy też go dostrzegacie, podczas szybkich scen, jest jakiś sposób żeby sprawdzić czy to nie jest defekt tv?

Chodzi mi o to czy rozmycie tego typu podczas szybkich akcji to norma,tv ma 200 godzin :

image upload no registration

W grze devil may cry 4(60fps) widać tylko lekką smugę(cień), właściwie nie wiem czy to nie specjalnie w grze bo mam demo ale jest extra.
 
Ostatnia edycja:

Xisiek

New member
Byłem dzisiaj w sklepie obejrzeć na żywo Panasonica UT50E i przy szybszym ruchu głowy tancerki na teledysku zostawał kontur twarzy (ghosting). Czy to jest związane właśnie z tym problemem 50Hz ? W Samsungach chyba tego nie widziałem, ale ręki sobie uciąć nie dam.

Problem zwany 50Hz bug oczywiscie wystepuje w serii 60 plazm Panasonica, tak samo jak wystepowal w poprzednich.
Z pelna odpowiedzialnosci i moca napisze jezeli ktos go nie widzi to:
a) mija sie z faktami
b) ma slaby wzrok
c) swiadomie wprowadza innych w blad
 

bartecki

New member
w moim P50ST50 ostatnio była wymieniona płyta główna i zasilacz i od tamtej pory nie mogę połączyć się z siecią wifi. jest problem zarówno na ustawieniach Auto jak i ręcznych - przy ręcznym wpisaniu IP i dane się nie zapisują.

wcześniej nie było problemu z połączenie z internetem.
macie może pomysły co może być problemem przy próbie połączania w trybie Auto i dlaczego nie można zapisać ręcznej konfiguracji?
 

matifcb

Member
witam, jaka jest roznica miedzy tym modelem a modelem ST60 ? mam okazje kupic od forumowicza st50 a mam st60 chcialbym byc swiadomy zmian
 

matifcb

Member
podobno nie ma. Od uzytkownika Oli. Podobno miales z nim kontakt nawet. Sprzedaje swoja 50st50. Ja chcialem wymienic moja 42ST60 i nie wiem czego sie spodziewac. Smart dla mnie nie wazny. Tylko liczy sie obraz
 

matifcb

Member
jestem posiadaczem TX-P50st50. Czy gdzies mozna dostac kalibracje ? myslalem ze menu bedzie miec takie opcje jak moj tv st60 a jednak pare opcji nie ma. Czy ktos ma jakies gotowe zbiory ustawien do sprawdzenia ?
 

matifcb

Member
mam wielki problem co mnei denerwuje w tym tv. Jak mam podlaczonego kompa pod hdmi2 i ogladam sobie tv ( pod innym zrodlem naturalnie) jak rusze myszka od kompa odrazu mi przelacza na kompa. Czy wiecie ktora opcja jakies ustawienie w tv wylacza jakies automatyczne przelaczanie sie ? nic nie znalazlem a szukalo pare osob juz tego ...
 
Do góry