"podwójny obraz" w Pa 50- zepsuty?

Karolas

New member
Witam wszystkich, nie wiem czy to ustawienie czy tv jest po prostu wadliwy. kiedy ogladam jakis film/prgram nawet na DVD widać jakby 2. spóźniony obraz, tzn. np. twarz ludzi ma cos w rodzaju wolniejszego cienia, który nie nadąza za 1. całkowita porażka jest gdy w filmie jest mgła lub zdjecia pod wodą , wtedy obraz jest niewyraźny, pojawia sie jakby tęcza, cos w rodzaju tłuistych plam na wodzie:), sorry, ale nie wiem dokłądnie jak to wytłumaczyć. moze ktos z Was wie co to jest?pozdrawiam
 

Golgota

New member
Witam
Wreszcie pod koniec miesiąca będę mógł kupić sprzęt, tylko jeszcze się waham który z modeli wybrać czy PV60 czy PV600 ?
Bardzo proszę o opinie czy jest sens dopłacić do 600tki
Czym tak naprawdę się rożni, i może ktoś ma zdjęcie pilota od PV600
Pozdrawiam
 

Smartek

New member
Golgota napisał:
Witam
Wreszcie pod koniec miesiąca będę mógł kupić sprzęt, tylko jeszcze się waham który z modeli wybrać czy PV60 czy PV600 ?
Bardzo proszę o opinie czy jest sens dopłacić do 600tki
Czym tak naprawdę się rożni, i może ktoś ma zdjęcie pilota od PV600
Pozdrawiam

Rozni sie _tylko_ wygladem, dodatkowymi funkcjami (PiP, PaP, PaT itp.) i czytnikiem kart pamieci.
To, czy oplaci Ci sie doplacic 2tys zlotych za te rzeczy musisz zdecydowac sam ;-).
 

jaroslavus

New member
PV60 czy PV600
Smartek napisał:
Rozni sie _tylko_ wygladem, dodatkowymi funkcjami (PiP, PaP, PaT itp.) i czytnikiem kart pamieci.
To, czy oplaci Ci sie doplacic 2tys zlotych za te rzeczy musisz zdecydowac sam ;-).
Chyba jeszcze ma dużo lepszy dźwięk (kilka głośników, zamiast dwóch uniwersalnych).
A nie wiem czy są jakieś różnice w elektronice
 

jaroslavus

New member
PV60 czy PV600
Smartek napisał:
Rozni sie _tylko_ wygladem, dodatkowymi funkcjami (PiP, PaP, PaT itp.) i czytnikiem kart pamieci.
To, czy oplaci Ci sie doplacic 2tys zlotych za te rzeczy musisz zdecydowac sam ;-).
Chyba jeszcze ma dużo lepszy dźwięk (kilka głośników, zamiast dwóch uniwersalnych).
A nie wiem czy są jakieś różnice w elektronice
 

Smartek

New member
jaroslavus napisał:
PV60 czy PV600
Chyba jeszcze ma dużo lepszy dźwięk (kilka głośników, zamiast dwóch uniwersalnych).
A nie wiem czy są jakieś różnice w elektronice
Hm, o tym nie wiedzialem.
Ale przyznaj - chcac sie cieszyc lepszym dzwiekiem podlaczasz glosniki od kina domowego, a nie korzystasz z tych z TV..
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
wykorzystaj fakt ,że plazma Panasonica PV 60 jest w tej chwili w nowej cenie i to z podstawką gratis.
Jeśli nie musisz korzystać z kar SD - to model PV 60- wyatarczy w zupełności.
pozdrawiam
 
Do góry