Panasonic TX-L47ET5E test otwarty. Cokolwiek robimy, robimy z pasją !

Budrys77

New member
Tak, w komputerze bez problemu odtwarza, podobnie jak w o połowę tańszym służbowym LG. natomiast na moim ET5 jakieś 20 procent filmów dostaje czkawki, i albo niemiłosiernie szarpie, albo widzę komunikat "plik nie do odczytu", często jest też tak że obraz się zatrzymuje po kilku sekundach, natomiast audio jest odtwarzane.

Zapytałem o ten komputer, bo też kilka razy miałem u siebie sytuację, w której film w formacie MKV nie chciał się odtworzyć u mnie w tym Panasonicu. Pamiętam, że jeden z tych filmów nie szedł mi także na kompie, więc miałem najprawdopodobniej ten plik uszkodzony. Z innym miałem z kolei tak, że się uruchomił i działał dopóki nie zachciało mi się przewijać filmu. Też miałem ten napis co ty.

Nie wiem co z tym można zrobić. Chyba należy pogodzić się z tym, że ten TV nie czyta wszystkich plików. Może ktoś inny napisze coś bardziej krzepiącego.;-)
 

sopelo

Member
Witam posiadam od krótkiego czasu 37 E5E i chciał bym się dowiedzieć czy na kontraście dynamicznym (lub przy jasnym obrazie) powinno być przy wyciszeniu słychać przetwornicę, bo różnie czytałem na necie, ale o tych modelach panasonica nie. Pytam, bo jak dam w ustawieniach na dynamiczny (lub przy normalnych jest biały obraz) to ją słychać przed telewizorem, a przy ciemniejszych już nie (tylko z tyłu telewizora cichutko).
 

Budrys77

New member
Witam posiadam od krótkiego czasu 37 E5E i chciał bym się dowiedzieć czy na kontraście dynamicznym (lub przy jasnym obrazie) powinno być przy wyciszeniu słychać przetwornicę, bo różnie czytałem na necie, ale o tych modelach panasonica nie. Pytam, bo jak dam w ustawieniach na dynamiczny (lub przy normalnych jest biały obraz) to ją słychać przed telewizorem, a przy ciemniejszych już nie (tylko z tyłu telewizora cichutko).

A jesteś pewien, że źródłem tych dźwięków jest TV? U mnie przez pewien czas w odbiorniku (marki Samsung), przy całkowitym wyciszeniu dało się słyszeć delikatne buczenie. Winny okazał się dekoder CP. Po jego wymianie na inny problem zniknął. Może u ciebie jest też jakiś tego typu problem-niekoniecznie z dekoderem?
Ja w swoim Panasonicu nie mam żadnych niepożądanych dźwięków w trybie dynamicznym.
 

Ramaj

New member
witam posiadam 42et5e juz poł roku,od wczoraj natomiast nie moge przez niego połaczyc sie z routerm bezprzewodowo.wifi w tv własciwie nie znajduje zanej sieci bezprzewodowej
Czy którys z uzytkownikow ma podobny problem?wczesniej wszystko ladnie chodziło.Nadmieniam iz resetowałem juz router i wył/wł telewizor niestety nie przyniosło to zadnych rezulatów.Czy w takim razie serwis?

Też mam TX-42ET5E od pól roku i tez przestał widziec ruter .Po przeczytaniu niżej postów skojarzyłem ,że od jakiegoś czasu podłączam pendrive 32G i od tego czasu zaczęły sie problemy z netem.Wcześeniej używałęm 4G i było wszystko OK.Rzeczywiście po wyjęciu pendrive TV łączy sie gładko z netem
 

farciarzgilm

New member
Przepraszam, że tak się wcinam w rozmowę ale mam pytanie na które odpowiedzi nie znalazłem nigdzie. Na pierwszej stronie kiki oceniając ten tv wklwił zdjęcia tv w srebrnej wąskiej ramce natomiast jak wyszukuję ten model w sklepach internetowych to mają go w szerokiej czarnej ramce. Jak to wkońcu jest?

Z góry dzięki.
 

farciarzgilm

New member
Ale ten czarny co jest na zdjęciu na Ceneo (wpiszcie sami TX-L47ET5E bo ja nie mogę podawać linków)
to i tak ma całkiem inną ramkę niż ten co kiki podaje w pierwszym poście. Albo ja już źle widzę. Na ceneo i w innych sklepach internetowych jest z czarną grubszą ramką natomiast tutaj w pierwszym poście jest cienka i jakby przeźroczysta.
 

sebusw

New member
A tak się zapytam czy da rade jakoś w przegladarce przeglądać poczte e-mail? Bo akurat próbowałem i nie chciało załapać. Pozdrawiam.
 

Budrys77

New member
A tak się zapytam czy da rade jakoś w przegladarce przeglądać poczte e-mail? Bo akurat próbowałem i nie chciało załapać. Pozdrawiam.
U mnie też bez problemu (poczta na WP i obsługa tylko pilotem, ale to chyba nie ma znaczenia).
Najpierw na tej klawiaturze wpisujesz login, dalej klikasz Done. Z hasłem tak samo i dopiero wówczas się logujesz.
Ja zapytam tak: czy jak wchodzicie w tym TV na pocztę i w wiadomości są jakieś zdjęcia, to czy się poprawnie Wam one wyświetlają?
U mnie coś nie zawsze to działa. Mam tylko miniaturki, ale przy próbie otwarcia przeglądarka Panasa coś mi się buntuje.
Może to wina mojej poczty,... a może brak flasza?
Fotki na stronach wyświetlają mi się poprawnie.

EDIT: Cofam pytanie. Ten brak wyświetlania fotek, to raczej wina poczty, bo w kompie teraz też mi się nie chcą wyświetlić.
 
Ostatnia edycja:

DanielCW

New member
Cześć, mam taki problem, zakupilem panasonica viera TX-L42e6e i mam problem z viera remote, telewizor w opcjami nie widzi telefonu ( iPhone 5 ), telefon nie wykrywa TV, TV podłączony do wifi, z góry dzięki za wskazówki :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Niczym to nie grozi.

=======================
DanielCW - musisz mieć skonfigurowane wszystko w sieci i działa bez problemów. Wiem bo sprawdziłem.
 

DanielCW

New member
A dokładniej jak to skonfigurowac ? Bo zielony jestem w tych sprawach, cieżko było mi TV podłączyć pod Neta, telefon tez podłączony do tej samej sieci WiFi, z góry byłbym wdzięczny za wskazówki co zmienić, i jak uruchomić nagrywanie pod podpisałem dysk twardy i mogę śniegu odtwarzać filmy zdjęcia itd ale nagrywać za Chiny nie wiem jak, TV mi wcześniej pokazywał, ze nie ma połączenia z sięga ale z routerem się łączy, zmieniłem na z Wep na WPA 2 ... I działa, wcześniej na Wep ajfon wykrywal mi TV ale się nie łączył, a na WPA 2 TV ma Neta ale telefon nie widzi TV

PS. Znowu coś naklikalem i działa :D jeszcze tylko wyjaśnijcie mi jak nagrywać :) a i czy podswietlenie napisy Philips się gdzieś włącza, czy jak nie świeci to nie ma podswietlenia ? Bo na zdjęciach jest :)

PS2. Jeszcze jakbyscie mi wyjasnili jak wlaczyc usluge viera viewer, z TV mi sie udaje ale z iPada na TV juz nie wiem jak :)
 
Ostatnia edycja:

sebusw

New member
Ja jak próbowałem zalogować się na poczte o2 to nie dało rady. Po naciśnięciu login strona tak jakby się odświeża. Czym to może być spowodowane.
 
Do góry