Panasonic TX-L47ET5E test otwarty. Cokolwiek robimy, robimy z pasją !

sopelo

Member
A czy ty przypadkiem nie nacisnąłeś przycisku HOLD na pilocie?
Dobrze wiem o co chodzi (HOLD-PAUZA), ale tego nie naciskałem, a po drugie obraz by ruszył, bo telewizor wyłączyłem z pilota i nic po włączeniu dalej ten obraz, tylko reset tv z gniazdka prądu pomógł.
 
Ostatnia edycja:

Riv11

New member
Bez reklam
Jeżeli nie HOLD, to może tobyć spawa sygnału. Tzw. Stop klatka zdarza się przy odbiorze telewizji cyfrowej z anten, przy słabym sygnale.
 

kola01

Well-known member
Bez reklam
POMOZCIE: PROBLEM Z NAPISAMI PANASONIC TX-L47ET5E

Kupilam Tv kilka dni temu - wszystko cudnie i fajnie ale nie czyta mi zupelnie napisow.
Filmy laduje przez pendriva (usb); w folderze mam film i napisy - pliki nazywaja sie tak samo (oczywiscie po za rozszerzeniem) i pupa - TV w ogole nie widzi napisow. Probowalam roznych formatow, w tym txt i nic, nie dziala. Wie ktos, w czym problem i jak mozna sie z tym uporac??

WIELKIE dzieki za wszelka pomoc!

Temat wałkowany co kilka stron forum, poza tym jeśli oczekujesz pomocy to powiedz coś więcej, tzn. jaki standard (rozszerzenie pliku) filmu i napisów.
Generalnie ten TV nie ma problemów z odtwarzaniem napisów za wyjątkiem kilku sytuacji, które da się obejść.

Zakładam oczywiście, że po odpaleniu filmu wybrałaś z podręcznego menu napisy (same sie nie włączą).
 
Ostatnia edycja:

zoren86

New member
POMOZCIE: PROBLEM Z NAPISAMI PANASONIC TX-L47ET5E

Kupilam Tv kilka dni temu - wszystko cudnie i fajnie ale nie czyta mi zupelnie napisow.
Filmy laduje przez pendriva (usb); w folderze mam film i napisy - pliki nazywaja sie tak samo (oczywiscie po za rozszerzeniem) i pupa - TV w ogole nie widzi napisow. Probowalam roznych formatow, w tym txt i nic, nie dziala. Wie ktos, w czym problem i jak mozna sie z tym uporac??

WIELKIE dzieki za wszelka pomoc!

Cofnij się kilka stron , a znajdziesz rozwiązanie.

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
 

chriss1971

New member
Musiałem usunąć to co napisałem gdyż problem który był - samoczynnie ustąpił i nie był związany z telewizorem a podłączonym do niego sprzętem.
 
Ostatnia edycja:

Ramaj

New member
Kochani pomóżcie.Mam TX L42ET5E.Dotychczas poprzez USB odtwarzałem filmy 2D divX z dysku 1TB 3,5" z oddzielnym zasilaniem sformatowanym w FAT32.Dzisiaj ściągnąłem film 3D w MKV wielkość 14 GB.Na w/w dysku a raczej partycji w FAT 32 nie dawał sie on zapisać.Ponieważ w/w dysk mam spartycjonowany ;1 część z filmami w FAT 32 ,ą druga z plikami innymi w NFFS zapisałem ten film na drugiej partycji tej w NTFS.Co z tego jeżeli w TV jest widoczna tylko ta partycja z FAT 32.
Czy ten TV nie widzi inie czyta plików w NTFS.Jak odtworzyć taki diuży plik i miec uciechę z 3D?
 

pigi1

New member
Mam dysk 1 tb 2.5", sformatowany NTFS, wszystko chodzi jak należy, rownież pliki kilkunastogigowe mkv. Sproboj podlaczyc pod 1 USB od gory.
 

Ramaj

New member
Problem z tym ,że TV widzi tylko tę partycję z filmami która jest w FAT32.Drugiej partycji sformatowanej na NTFS na której zapisałem film 3D nie widzi.Czyżby zostało mi tylko przekonwertowanie tej FAT 32 na NTFS - czy to nie grozi utrata filmów ?
 

_MarSs_

New member
Nie tyle grozi co skutkuje.

BZDURA!

Konwersja z FAT32 do NTFS jest bezinwazyjna.
Wystarczy pod Windows w wierszu poleceń podać komendę:

CONVERT E: /FS:NTFS

Oczywiście zamiast E: trzeba podać tą literę dysku jaki ma w systemie.
Po chwili dysk jest już w NTFS!
W drugą stronę to nie działa i trzeba zrobić zwykły format.
 

aspas

New member
witam wszystkim jestem nowy na forum, mam pytanie czy działa wam aplikacja VIERA 3D WORLD bo od ostatniego czasu u mnie nie działa. Mam również 47* od około 7 miesięcy i polecam wszystkim oglądajacym bluray 3d, bo widzę, że wiele osób ma jakieś problemy z 3d no ale to to jest jak się ogląda rip filmu albo jakieś inne gówno. na najlepszy efekt tylko bluray 2D/3D

moglby ktos odpowiedziec o ta aplikacje 3d VIERA WORLD
 

gucioicezar

New member
Dlaczego mój ET5 nie chce odtworzyć wszystkich filmów w formacie MKV? Średnio co piąty film nie jest odtwarzany - "plik nie do odczytu". Filmy odtwarzam z dysku 3,5 cala Seagate 2TB. Czy można film formatu MKV jakoś przerobić aby była możliwość odtworzenia go za pomocą ET5? Czy to chodzi o bitrate? Czy to po prostu uroda tego telewizora, że kaprysi przy filmach?
 

zoren86

New member
Nie chodzi raczej o bitare bo u mnie odtwarza również wersje REMUX gdzie bitare jest taki sam jak na bluray.
U mnie każdy plik .mkv odtwarza , a podany komunikat "plik nie do odczytu" ukazuje się czasem gdy chce przewinac film do przodu.

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
 

Budrys77

New member
Dlaczego mój ET5 nie chce odtworzyć wszystkich filmów w formacie MKV? Średnio co piąty film nie jest odtwarzany - "plik nie do odczytu". Filmy odtwarzam z dysku 3,5 cala Seagate 2TB. Czy można film formatu MKV jakoś przerobić aby była możliwość odtworzenia go za pomocą ET5? Czy to chodzi o bitrate? Czy to po prostu uroda tego telewizora, że kaprysi przy filmach?

A sprawdzałeś w komputerze, czy plik jest poprawnie odtwarzany?
 

gucioicezar

New member
Tak, w komputerze bez problemu odtwarza, podobnie jak w o połowę tańszym służbowym LG. natomiast na moim ET5 jakieś 20 procent filmów dostaje czkawki, i albo niemiłosiernie szarpie, albo widzę komunikat "plik nie do odczytu", często jest też tak że obraz się zatrzymuje po kilku sekundach, natomiast audio jest odtwarzane.
 

artiz_

New member
Bez reklam
42et5e

witam posiadam 42et5e juz poł roku,od wczoraj natomiast nie moge przez niego połaczyc sie z routerm bezprzewodowo.wifi w tv własciwie nie znajduje zanej sieci bezprzewodowej
Czy którys z uzytkownikow ma podobny problem?wczesniej wszystko ladnie chodziło.Nadmieniam iz resetowałem juz router i wył/wł telewizor niestety nie przyniosło to zadnych rezulatów.Czy w takim razie serwis?
 

gr3go

New member
witam posiadam 42et5e juz poł roku,od wczoraj natomiast nie moge przez niego połaczyc sie z routerm bezprzewodowo.wifi w tv własciwie nie znajduje zanej sieci bezprzewodowej
Czy którys z uzytkownikow ma podobny problem?wczesniej wszystko ladnie chodziło.Nadmieniam iz resetowałem juz router i wył/wł telewizor niestety nie przyniosło to zadnych rezulatów.Czy w takim razie serwis?
Miałem taki sam problem i w moim wypadku winne były pendrive w portach usb .Po odłączeniu ich od tv problem sam się rozwiązał.
 

Riv11

New member
Bez reklam
Najczęściej przyczyną braku kontaktu przez WiFi jest pendrive. Więc usuń pendrivy, wyłącz tv i zresetuj router ( choć najczęściej wystarczy samo wyłączenie TV) i ponownie sprawdź połączenie.
 
Do góry