Panasonic TX-L47ET5E test otwarty. Cokolwiek robimy, robimy z pasją !

Riv11

New member
Bez reklam
To może uaktualnij soft. Smart viera ma takie same aplikacje, więc raczej niemożliwe aby jeden telewizor ich nie mial. Ja miałem już zainstalowane te aplikacje, chyba na pierwszym ekranie ( ale nie pamiętam, bo zpersonalizowałem sobie ekran), wgrywałem tylko przeglądarke.
 

Riv11

New member
Bez reklam
No jak masz region Czechy, to wiadomo, że tych aplikacji nie będzie. Zmień na region Polska i będzie ok.
 

Riv11

New member
Bez reklam
Może ktoś ma jakiś inny pomysł, ale chyba nie da się zainstalować tych aplikacji mając ustawiony region inny niż Polska.
 

Lolek7825

New member
Witam ponownie,

pewnie pytanie juz się kiedyś pojawiło ale wertowanie ponad 100 stron jest trochę uciążliwe więc zapytam.

Podłączyłem pod TV dysk 2,5 cala 160GB na NTFS i niestety dysk jest niewykrywany. Pojawia się info o podłączonym nośniku USB ale dysku nie widać.
Czy ten TV obsługuje dyski twarde? do jakiej wielkości oraz w jakim systemie formatowania?
Dzięki za info.
 

krzysztof68

New member
I wszystko OK.
Wystarczyło zmienić region na Pl.
O dziwo są wszystkie kanały DVB-C oraz aplikacje IPLA, IPLEX, TVN PLAYER.
Czyli PANASONIC jest OK.
 

zoren86

New member
Witam ponownie,

pewnie pytanie juz się kiedyś pojawiło ale wertowanie ponad 100 stron jest trochę uciążliwe więc zapytam.

Podłączyłem pod TV dysk 2,5 cala 160GB na NTFS i niestety dysk jest niewykrywany. Pojawia się info o podłączonym nośniku USB ale dysku nie widać.
Czy ten TV obsługuje dyski twarde? do jakiej wielkości oraz w jakim systemie formatowania?
Dzięki za info.

U mnie odczytuje dysk 2,5" ,160GB w systemie NTFS.
Spróbuj podłączyć pod drugie złącze USB.

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
 

Mentos78

New member
500 GB działa bez problemu, tylko jak jest na nim dużo nagrane, to chwilkę trwa zanim pojawią się pliki.

Wysłane za pomocą Tapatalk.
 

chriss1971

New member
Dzięki Mentos78 :)

Pytam bo mała jest różnica w cenie między np. 500 GB a 1 TB. Filmów się trochę nazbierało i trzeba by to gdzieś upchnąć, więc może zapytam tak - czy ktoś podpinał 1 TB ????
 
Ostatnia edycja:

gr3go

New member
Dzięki Mentos78 :)

Pytam bo mała jest różnica w cenie między np. 500 GB a 1 TB. Filmów się trochę nazbierało i trzeba by to gdzieś upchnąć, więc może zapytam tak - czy ktoś podpinał 1 TB ????

1tb bez problemu chodzi.Mam segeate zapchanego prawie po brzegi 3d br i mkv i uruchamia się cała zawartość w ciągu kilku sec od podłączenia.Ponoć 2tb też pójdzie ale musi być podzielony na partycje 1tb.
 

aspas

New member
witam wszystkim jestem nowy na forum, mam pytanie czy działa wam aplikacja VIERA 3D WORLD bo od ostatniego czasu u mnie nie działa. Mam również 47* od około 7 miesięcy i polecam wszystkim oglądajacym bluray 3d, bo widzę, że wiele osób ma jakieś problemy z 3d no ale to to jest jak się ogląda rip filmu albo jakieś inne gówno. na najlepszy efekt tylko bluray 2D/3D
 

sopelo

Member
Witam, nabyłem ostatnio Panasonica 37 E5E i chciałem zapytać, czy coś nie tak z tv, czy może czasami tak się zrobić, a mianowicie oglądałem satelitę przez HDMI w trakcie przełączania na DVB-T obraz się zawiesił w jednym momencie i tak został, a głos szedł dalej normalnie z programów które zmieniałem czy to w DVB-T (tuner cyfrowy) czy SAT (przez HDMI) . Pomogło dopiero wyłączenie z gniazdka i ponowne załączenie (restart tv). Mam go od paru dni i to pierwszy raz tak się zawiesił obraz. Za rady z góry dzięki.
 

draam

New member
POMOZCIE: PROBLEM Z NAPISAMI PANASONIC TX-L47ET5E

Kupilam Tv kilka dni temu - wszystko cudnie i fajnie ale nie czyta mi zupelnie napisow.
Filmy laduje przez pendriva (usb); w folderze mam film i napisy - pliki nazywaja sie tak samo (oczywiscie po za rozszerzeniem) i pupa - TV w ogole nie widzi napisow. Probowalam roznych formatow, w tym txt i nic, nie dziala. Wie ktos, w czym problem i jak mozna sie z tym uporac??

WIELKIE dzieki za wszelka pomoc!
 

Riv11

New member
Bez reklam
Witam, nabyłem ostatnio Panasonica 37 E5E i chciałem zapytać, czy coś nie tak z tv, czy może czasami tak się zrobić, a mianowicie oglądałem satelitę przez HDMI w trakcie przełączania na DVB-T obraz się zawiesił w jednym momencie i tak został, a głos szedł dalej normalnie z programów które zmieniałem czy to w DVB-T (tuner cyfrowy) czy SAT (przez HDMI) . Pomogło dopiero wyłączenie z gniazdka i ponowne załączenie (restart tv). Mam go od paru dni i to pierwszy raz tak się zawiesił obraz. Za rady z góry dzięki.

A czy ty przypadkiem nie nacisnąłeś przycisku HOLD na pilocie?
 
Do góry