Panasonic TX-L47ET5E test otwarty. Cokolwiek robimy, robimy z pasją !

Tortex

New member
Mam jeszcze jedno pytanie, czy hbbtv działa na modelu l37e5e? A jeżeli nie, bo nie znalazłem tego modelu w zestawieniu, to czy jest możliwość, że kiedyś zadziała wraz z jakąś aktualizacją oprogramowania, czy sprzętowo nie ma takiej możliwości?

Aha i drugie pytanie czy w tym całym Viera jest jakaś przeglądarka bo nie mogę znaleźć, a właśnie przyszedł mi adapter sieci bezprzewodowej.
 
Ostatnia edycja:

speed18

New member
Przeglądarka ma dość mało oryginalną nazwę Web Browser - powinna znajdować się domyślnie chyba na 3. stronie panelu Viera Connect. Ale coś mi się wydaje, że w serii E5 nie jest dostępna, ale może się mylę.
 

zotac

New member
Pytanie do użytkowników tego tv w wersjii 42" i 47" bo jestem na kupnie i waham się, mianowicie chodzi mi o 3D w tym tv jaki jest w rzeczywistości zwłaszcza filmy sbs jak się prezentują.

polecam wszystkim stonkę http://www.3dsbs.com
 

speed18

New member
3D wygląda super. Jeżeli TV ma dostępny dobrze zrobiony materiał 3D to efekt jest naprawdę świetny (jak w kinie) - przynajmniej w moim odczuciu. Brakuje jedynie cali :p
 

speed18

New member
Mam pytanie odnośnie serwisu HBB TV - mam ustawioną odpowiednią opcję w menu, ale ten serwis mi nie działa (ponoć na TVP1 HD podczas relacji z igrzysk powinno działać). Czy coś trzeba dodatkowo włączyć? Czy to może wina Panasonica, który blokuje HBB TV w Naszym kraju?
 

electro69

New member
Mam pytanie odnośnie serwisu HBB TV - mam ustawioną odpowiednią opcję w menu, ale ten serwis mi nie działa (ponoć na TVP1 HD podczas relacji z igrzysk powinno działać). Czy coś trzeba dodatkowo włączyć? Czy to może wina Panasonica, który blokuje HBB TV w Naszym kraju?
HBB TV działa tylko na kanałach TVP nadawanych w DVB-T może tu jest rozwiązanie tego problemu ?
Pozdr.
 

speed18

New member
HBB TV działa tylko na kanałach TVP nadawanych w DVB-T może tu jest rozwiązanie tego problemu ?
Pozdr.

Dzięki za tą informację - to jest rozwiązanie problemu. Odbieram te kanały za pomocą kablówki (DVB-C), więc wszystko jasne.

I jeszcze jedno pytanie: ma ktoś jakieś doświadczenia z podłączaniem dysków zewnętrznych do tego TV? Nie ma problemu z wydajnością zasilania? Jakiej maksymalnej wielkości dyski on obsługuje?
 
Ostatnia edycja:

manieeek14

New member
Witam od tygodnia posiadam 42et5 i mam problem z WiFi,mianowicie tv połaczył sie z siecia ale po jakims czasie zerwał połaczenie i nie widzi zadnej sieci,po przywróceniu ustawień fabrycznych wszystko jest ok,stało sie tak dwa razy?Czy ktos wie jaka to moze byc przyczyna?
 

wiesiol

New member
Witam od tygodnia posiadam 42et5 i mam problem z WiFi,mianowicie tv połaczył sie z siecia ale po jakims czasie zerwał połaczenie i nie widzi zadnej sieci,po przywróceniu ustawień fabrycznych wszystko jest ok,stało sie tak dwa razy?Czy ktos wie jaka to moze byc przyczyna?
Hm..Tak miałem właśnie też to napisać,bo posiadam ten tv od 5 dni i jest to samo.
 

skylla1

Member
Bez reklam
Może to wina AP waszego routera albo słaby sygnał? Spróbujcie zmienić kanał wifi. U mnie nie ma z tym żadnych problemów.
 

electro69

New member
Ale o co ci chodzi, bo telewizor pamięci flash przecież czyta.
Witam
Nie chodzi Mu pewnie o pamięć flash tylko o flash w przeglądarce internetowej :D
Mam nadzieje że Panasonic z wydaniem kolejnych aktualizacji oprogramowania doda Go (nie wiem czy flash ma jakieś specjalne wymagania sprzętowe) których ten TV nie spełnia raczej w to wątpię .... lub firma musi mieć wykupioną licencje na możliwość korzystania z niego ... np. telewizory z nowej serii LG mają flash.
Chyba pozostaje zadać takie pytanie do supportu Panasonic ... kwestia czy odpowiedzą bo to różnie z tym bywa ;-) .
Pozdrawiam
 

frankie

New member
Flash będzie odchodził w zapomnienie, Adobe zaprzestało już na tą chwilę, aktualizacji dla urządzeń mobilnych samego FlashPlayera. Najnowsze samsungi też nie czytają. Wątpię żeby jakakolwiek firma teraz ładowała się w jego obsługę, jeśli może ona generować błędy a na pewno wymagała by od producenta znacznie większej opieki nad softem.

EDIT: dodam tylko, ze Flash nie odchodzi zupełnie do lamusa - wielu unikalnych efektów nie da się wykonać inaczej - będzie go po prostu coraz mniej w "zwyczajnych" stronach www gdzie teraz jest nadużywany, z racji możliwości wykonania wielu podstawowych elementów "lżej" dla przeglądarek z pomocą HTML5 :)
 
Ostatnia edycja:

MMon74

New member
Ograniczone opcje 3D :(

Witam!
Mam problem z zaawansowanymi opcjami dotyczącymi trybu 3D. Otóż podczas oglądania niektórych filmów nagranych w trybie SBS lub Half SBS zdarza się sytuacja, że trzeba odwrócić nałożenie obrazu z lewo/prawo na prawo/lewo (lub odwrotnie) zmieniając to w opcjach. W telewizorach LG nie ma problemu ze znalezieniem tej funkcji w opcjach 3D ale TUTAJ NAJWYRAŹNIEJ TEGO NIE MA! (albo nie potrafię jej znaleść). Brak tej opcji mocno ogranicza oglądanie filmów nagranych w tym trybie :(
Czy ktoś wie jak rozwiązać ten problem?
 

bonzik

New member
Witam!
Mam problem z zaawansowanymi opcjami dotyczącymi trybu 3D. Otóż podczas oglądania niektórych filmów nagranych w trybie SBS lub Half SBS zdarza się sytuacja, że trzeba odwrócić nałożenie obrazu z lewo/prawo na prawo/lewo (lub odwrotnie) zmieniając to w opcjach. W telewizorach LG nie ma problemu ze znalezieniem tej funkcji w opcjach 3D ale TUTAJ NAJWYRAŹNIEJ TEGO NIE MA! (albo nie potrafię jej znaleść). Brak tej opcji mocno ogranicza oglądanie filmów nagranych w tym trybie :(
Czy ktoś wie jak rozwiązać ten problem?
Myślę ze chodzi Tobie o opcje trybu ręcznego 3D pod klawiszem "czerwony" na pilocie. Wcześniej oczywiście naciskając na pilocie klawisz 3D.
 
Do góry