Panasonic TX-L47ET5E test otwarty. Cokolwiek robimy, robimy z pasją !

artiz_

New member
Bez reklam
no własnie na jakich ustawieniach skalibrowałes TV? CZY NA USTAWIENIACH SWOICH CZY PROFESIONALNYCH?
MOZESZ PODAC NA FORUM TE USTAWIENIA?
POZDRAWIAM
 

ewa7212

New member
Witam, zakupiłam TX-L37ET5 będzie dziś, a na pewno jutro, chodzi o oglądanie filmów 3D czy będzie odtwarzał filmy poprzez usb np. mkv. 3D SBS wielkości ok 10 - 15 GB. Pozdrawiam
 

buda102

New member
Proszę o pomoc :)

Czy ktoś z posiadaczy może zmierzyć pudełko od tego TV? Chciałem sprawdzić czy wejdzie mi do auta :)

Z góry dzięki!!
 

ewa7212

New member
Witam ponownie, jestem już po zakupie od wczoraj użytkuje TX-L37ET5E i jestem w super zadowolona. Mam tv "N" obraz rewelacja w szczególności HD teraz IO jest na czym oko zwiesić, wygląd TV i jest piękny, montaż jak dla mnie kobitki łatwy i intuicyjny, multimedia na razie odtwarza wszystko co mu zapodam brak jakichkolwiek zacięć czy to divx, xvid, mkv, mkv 3d sbs, fotki itd..Na razie po testowałam serwisy jest ok, przeglądarka daje rade (brak flash), co do skype mam zamiar kupić kamerkę w tedy dam znać o jakości. Obraz 3D na filmach mkv. 3d sbs wg. mnie jest jak w kinie, nie męczy, okulary lekkie, wygodne, dla syna który nosi okulary też wygodne, nie skarżył się po seansie. Pieniądze na pewno nie wyrzucone w błoto wg. mnie. Teraz potrenuje ustawienia zaawansowane i zobaczę co można wycisnąć z niego.
P.S. czy jak kupie kamerkę będzie możliwość w przeglądarce gestami ruchu obsługiwać, ponieważ widziałam w niej w prawym górnym rogu taką rączkę. Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

flooder

New member
Czy na tym telewizorze da się oglądać youtube w HD. Dzwoniłem na infolinię panasonica ale ich odpowiedź była tak zagmatwana że nie za bardzo zrozumiałem o co im chodzi.

Z reszta ogólnie ich help line jest mało profesjonalna.

Sent from my GT-I9000
 

ewa7212

New member
Czy na tym telewizorze da się oglądać youtube w HD. Dzwoniłem na infolinię panasonica ale ich odpowiedź była tak zagmatwana że nie za bardzo zrozumiałem o co im chodzi.

Z reszta ogólnie ich help line jest mało profesjonalna.

Sent from my GT-I9000

Witam wg. mnie odtwarza sprawdzalam trailer "prometeusz" i był w HD. W aplikacji youtube w prawym górnym rogu jest ikonka HD. Pozdr.
 

flooder

New member
Witam wg. mnie odtwarza sprawdzalam trailer "prometeusz" i był w HD. W aplikacji youtube w prawym górnym rogu jest ikonka HD. Pozdr.

Porównywałem ten sam teledysk na philipsie i panasonicu iwg mnie philips prezentował lepsza jakość nagrania. Być może w oznaczonych to było 720p ale na pewno nie 1080p. Stąd moje pytanie. I też w prawem górnym rogu wybrałem HD.

Sent from my GT-I9000
 

speed18

New member
Orientuje się ktoś czy można ustawić możliwość wprowadzania tekstu w aplikacjach Viera Connect za pomocą klawiszy numerycznych pilota? Domyślnie trzeba wpisywać znaki przy pomocy wirtualnej klawiatury i myszki sterowanej pilotem.
 
Do góry