Panasonic VT50 wszystko o serii (TX-P50VT50 TX-P55VT50 TX-P65VT50) testy, opinie etc.

peterka1000

Member
Bez reklam
Więc jedyne za czym przemawia czekanie na vt50 jest brak problemów z zielonymi plamami [jak na razie], tak bralbym vt30

Kolego , mylisz pojęcia . Wada którą ja wymieniłem plus może lekkie powidoki ale to akurat nie przeszkadza wcale w oglądaniu i jest problemem marginalnym , dotyczą wszystkich plazm Panasonica . Natomiast ta o której Ty piszesz czyli zielone plamy nie jest wadą plazm ale ich uszkodzeniem . Nowa plazma nie zniszczona przez rzucanie transportowe nie ma czegoś takiego jak zielone plamy . Idąc Twoim tropem to wejde do salonu Mercedesa , walne w maske kilofem i powiem że wadą Mercedesa jest wgnieciona maska :) . Tym sobie nie zawracaj głowy , tylko przy zakipie VT30 poprostu sprawdz przed zakupem czy matryca świeci równomiernie i czy nie była na expozycji plazma i tyle . Pozdrawiam
 

peterka1000

Member
Bez reklam
Jak mi zapodasz taki sprzęt , żeby cyfra , polsat i nka śmigała w 60 hz i była to zaznaczam satka a nie karta do lapka , to chętnie kupie . Obecnie pomimo tego że jako tuner satelitarny mam VU+ULTIMO na linuxie za który dałem 2600 zł jakoś tego nie jestem wstanie zrobić żeby kanały śmigały w 60 HZ . Udało mi sie zmusić zaledwie kilka z nich ale co z tego że efekt zniknoł tego błedu jak te kanały szły dziwnie z powolnieniem tak nienaturalnie .
 

don111

Banned
a ja mam Arivę 200 za 260zł i mogę wybrać na wyjściu zarówno 50 jak i 60hz :)
3 kart na raz się może nie da, ale dwie jak najbardziej (karta + wejście na moduł z kartą)
 

peterka1000

Member
Bez reklam
a ja mam Arivę 200 za 260zł i mogę wybrać na wyjściu zarówno 50 jak i 60hz :)
3 kart na raz się może nie da, ale dwie jak najbardziej (karta + wejście na moduł z kartą)

Takie bajki możesz opowiadać ale nie mnie . Ja też mogę dać 60 Hz . Ale nic to nei da bo kanały są nadawane w 50 , więc sztuczne ustawienie nic nie da .
 

acess

New member
Myślałem że napiszecie o 3D
ale musze to jako pierwszy napisać.

VT50 wyszedł gorzej niż ST50 :O według avforums.
do tego pilot 100 gorszy od poprzednika VT30 bo wziety z serii st,gt,g :O
 
Ostatnia edycja:

andrju75

New member
Liczyłem na model 50"VT50 ale chyba się przeliczyłem.Coś mi się wydaje, że w konfrontacji na mistrza lepiej może jednak wypaść ledowy(full ?) model LG 47LM960V.Ps.Można liczyć jeszcze na najnowszą serię 9 od Philipsa (ale to dopiero na wrzesień).
 

PapaSmurf

New member
Pierwsze sztuki już na allegro. Pewnie od poniedziałku w sklepach internetowych. Może jeszcze w trochę niższych cenach. No i czekać, że KIKI zdecyduje się na jakiś teścik. Cały czas mam dylemat czy dołożyć te parę stówek i kupić ST50 zamiast GT30
 

Osato

New member
PapaSmurf - widzę masz identyczny dylemat co ja. ;) Również uważam, że warto poczekać na opinie Kikiego co do najnowszych modeli.
 
Do góry