210 problem z konfiguracja internetu

druide

New member
Nie jestem za bardzo w temacie polaczen wifi oblatany wiec moze pomozecie. BD siec znalazl ale potem przy tescie polaczenia mam komunikat:
1. Ustawienia bezprzewodowe : przebieg
2. Ustawienie adresu IP: siec domowa dostepna:
3. Polaczenie z bramka : awaria
Polaczenie z internetem niemozliwe, a dostep do sieci ograniczony. Sprawdz koncentrator (co to do cholery jest?) i ustawienia routera szerokopasmowego. Wczesniej gdzies pojawil sie komunikat ze zaleca sie uzywac 802.11n (ja mam 802.11g) Czy to moze byc przyczyna? PS3 nie ma problemu z podlaczeniem sie do sieci. HELP
 

sq3ntx

New member
U mnie jest to samo po ostatniej aktualizacji. Wpisz w ustawieniach adresy statycznie i będzie działać
 

Marcin2000

New member
Bez reklam
to ciekawe bo u mnie tego problemu nie było po zapuszczeniu aktualizacji jest jak było i proces poszedł automatycznie...
 

ranczo

New member
Bez reklam
u mnie wgrany był soft 1.70 i nie chciał się połączyć bezprzewodowo,
połączyłem po kablu zaktualizowałem do wersji 1.80 i Wi-Fi poszło bez problemu
 

endo

New member
Podłącze się do tematu. Soft mojej 210tki 1,8 Macie w niej dostęp do iplex lub innej polskiej platformy Vod? Pytam bo odpowied sa niejednoznaczne.
 

ranczo

New member
Bez reklam
U mnie na 210 nie ma Iplexa ani Ipli tylko na TY. Wydaje mi się że to celowa polityka Panasonica.
 

yahu72

New member
Witam

W ustawieniach "zawartości internetowej" zmieńcie region z Niemiec na POLSKI i pojawi się iplex i inne widgety dostępne na nasz kraj .

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Do góry