Ipla i Iplex w BDP110/210/310

wlserwis

New member
Podobno od grudnia ub. roku wszystkie BP Panasonica z Viera Cast mają mieć w zestawie aplikacji Ipla.pl. Czy ktoś z Was ma to może u siebie?
Ja mam BDT210 v 1.7 (najnowszy firmware) i jakoś nie widzę...
 

wlserwis

New member
Ipla i iplex jednak SĄ w tych odtwarzaczach!
W wersji firmware 1.70 wystarczy tylko po wejściu do neta (Viera Connect) wybrać "Ustawienia" i tam zmienić język na Polski. "Ustawienia" są nieco ukryte, bo znajdziemy je dopiero na 3 stronie z aplikacjami, w lewym dolnym rogu. Strony z aplikacjami przełącza się wybierając "Więcej"/"Powrót".
Ipla i iplex działąją szybko, sprawnie i raczej bezbłędnie.
 

landr

Member
Witam, 2 dni temu kupiłem 210-kę, uaktualniłem soft do 1.70, wszystko "niby" ok, dwa razy niespodziwanie po ok 2,5 godzinie odtwarzania wyłączył się. Po włączeniu w dolnym rogu informacja "zegar wył, ustawienia...", nie zdążyłem przeczytać....następnie wznowienie odtwarzania płyty od miejsca przerwania nagrania.Dzwoniłem na info Panasonica nie spotkali się z tym zjawiskiem samocznnego wyłacznia się, proponują reset...Czy może u kogoś wystąpiła podobna sytuacja?? Pozdrawiam.
 

Marcin2000

New member
Bez reklam
Witam, 2 dni temu kupiłem 210-kę, uaktualniłem soft do 1.70, wszystko "niby" ok, dwa razy niespodziwanie po ok 2,5 godzinie odtwarzania wyłączył się. Po włączeniu w dolnym rogu informacja "zegar wył, ustawienia...", nie zdążyłem przeczytać....następnie wznowienie odtwarzania płyty od miejsca przerwania nagrania.Dzwoniłem na info Panasonica nie spotkali się z tym zjawiskiem samocznnego wyłacznia się, proponują reset...Czy może u kogoś wystąpiła podobna sytuacja?? Pozdrawiam.

u mnie na mojej 210 nie zauważyłem tego problemu wcześniejszego wył. może faktycznie reset pomoże co do iplex.pl u mnie był od początku niestety z płynnością pobieranych filmów bywa różnie :)
 

tomik696

New member
kolego to juz zalezy od neta.
ja mam 8 mega i nic sie złego nie dzieje.. ogładm ipexa na 310 i na v 20 i nic nie tnie i nic sie nie dzieje .. do tego jeszcze 3 kompy czasami biara ... i 0 problemów//
 

Qbkens

New member
Witam, nie chcę zakładac nowego wątku, a widzę, że jest tu kilku posiadaczy 210-ki. Czy odtwarza ona płyty VCD ? Bo w specyfikacji na stronie producenta nie jest to jednoznacznie napisane.
 

yahu72

New member
Witam

Wyciąg z instrukcji:

Płyty, których nie można użyć w tym urządzeniu :
≥ DVD-RAM
≥ Super Audio CD
≥ Photo CD
≥ DVD-Audio
Video CD i Super Video CD
≥ Płyty WMA
≥ Płyty DivX Plus HD
≥ HD DVD


Pozdrawiam
 

wis

New member
Witam, nie chcę zakładac nowego wątku, a widzę, że jest tu kilku posiadaczy 210-ki. Czy odtwarza ona płyty VCD ? Bo w specyfikacji na stronie producenta nie jest to jednoznacznie napisane.

Boję się, że VCD są czytane tylko przez Philipsy...
--
Pozdrawiam
 
Do góry