PV60-czy Sony LCD

Golgota

New member
Witam,
Co sadzicie o tym LCD? Sony KDL-40S2000 , bo jak się naczytałem o skalowaniu w 1024x768 to już sam nie wiem i zacząłem się wahać co w końcu kupić, mam chęc na PV60, jak pisałem będę oglądał z DVD, na razie kabel-Sat, gry z komputera, 360, no oczywiście w miare dostępu HD. Niestety moje finanse są ograniczone i mogę sobie pozwolić na max 7k
I jak wyglądają filmy Dvix jeśli chodzi o obraz 16x9, na kompie są dwa pasy a na Panasonicu jak to widać czy będzie to tryb 16x9?
Pozdrawiam
:blagam:
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
Jakość obrazu jest po stronie Plazmy.
Filmy divx potrzebują dużej płynności - i tu lepsza jest plazma.
Jeśli będziesz korzystał z telewizora jak z Monitora -to lepszym rozwiazaniem bedzie wyższa rozdzielczość -czyli LCD Sony.
Zależy więc co jest dla Ciebie ważniejsze.
Podjedź do sklepu - podłącz grę i sprawdź jaka jest Twoja ocena?
pozdrawiam
 

Golgota

New member
kiki napisał:
witam
Jakość obrazu jest po stronie Plazmy.
Filmy divx potrzebują dużej płynności - i tu lepsza jest plazma.
Jeśli będziesz korzystał z telewizora jak z Monitora -to lepszym rozwiazaniem bedzie wyższa rozdzielczość -czyli LCD Sony.
Zależy więc co jest dla Ciebie ważniejsze.
Podjedź do sklepu - podłącz grę i sprawdź jaka jest Twoja ocena?
pozdrawiam


A co z tymi czarnymi pasami na monitorze przy odtwarzaniu Divx? Czy na telewizorze 16x9 one znikną czy tylko z DVD
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
- zależy jak ustawisz własciwosci rozdzielczości komputera
- zalezy w jakim trybie obrazu bedziesz oglądał ?
- zależy jak nagrane są filmy , ale pamietaj że również wystepują napisy które trzeba oczytać w przypadku braku wersji językowej.
 

Razgriz

New member
Golgota napisał:
A co z tymi czarnymi pasami na monitorze przy odtwarzaniu Divx? Czy na telewizorze 16x9 one znikną czy tylko z DVD
znikną, bo monitor masz chyba 4:3 a filmy są w 16:9, więc jak będziesz miał TV 16:9 to film będzie wypełniał cały ekran...

niektóre filmy są w 2,35:1 i wtedy nawet na panoramicznym będą pasy (Star Wars np. są właśnie w takim trybie)
 

Golgota

New member
Sorki, wiem ze to nie Panasonic ale jak już jest podjęty temat to można chyba porównać
Może ktoś z Was ma namiar w Warszawie namiar na fajne stoliki do PV 60 żeby już nie kupować podstawy lub wieszaka, ponoć są takie ze maja własna konstrukcje do powieszenia, oczywiście w rozsądnej cenie np. 750z
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Do góry