Panasonic TX-P50VT30E

D

Deleted member 121090

Guest
Panowie jak wygląda sprawa nagrywania w telewizorze VT30?

1. Napiszcie jak to wygląda.

2. Jakie są wielkości zapisanych plików dla różnych ustawień jakości obrazu (chodzi mi o to ile materiału można nagrać po podpięciu np 1TB dysku)?

3. Czy dysk 2,5" też można podpiąć?
Z dysku 2.5'' podpiętego pod VT30 bez problemu odtwarzam filmy ale jeszcze nie nagrywałem.
 
D

Deleted member 121090

Guest
Co z tego jak nie skaluje tego do hd .Takie PS3 robi to super a ten tv raczej slabo .

A są jakieś TV które z podpiętego twardego dysku potrafią przerabiać dowolny materiał na 1080p? Wydawało mi się ze nawet odtwarzacze sieciowe tego nie robią. Do tego chyba jest niezbędny amplituner?
 

redlum

New member
Bez reklam
wrx - daj znać jak blackninja będzie je miał - już mi tak głupio pytać go ciągle o to samo

PS Ja już z tego czekania rozważałem nawet kupno starszej wersji V767 - można je mieć po 1850 - tylko że to już nie z polska gwarancją
 

wrx

New member
Bez reklam
Mnie "bawi" dostep do netu w nowej wersji i TYLKO dlatego nie kupuje starszej.
Inaczej bym sie nie zastanawial i bral starsza wersje.
 

Marucins

Member
Jak to jest z tym wypalaniem, przepalaniem świeżego TX-P50VT30E aby nie powstały smugi i innego rodzaje plamy od zbyt długiego oglądania programów telewizyjnych (znaczków statycznych)?
 

Zulus

Member
I tak od trzech dni mam już podłączona satelitę (konwerter monoblok) do tunera satelitarnego w swoim vt30. Tuner w telewizorku sprawuje się bardzo dobrze. Oczywiscie antena ustawiona na eutelsat 13 i astrę 19.
Programów ogrom, ale wiekszości arabskojęzycznych i narnej jakości. Z ponad 1000 stacji wybralem okolo 80, które da się oglądać i wsadzilem je do swojej listy ulubionych, ktorą wczesniej utworzyłem. Hmmm, powiem tyle, że bez platformy cyfry, czy polsatu, lub N, nie oplaca się instalowanie anteny. Ja oczywiście zamontowalem takową, bo w przyszłości planuje jaką platformę zakupić. Zmartwilem się tym, że nie ma dostepu do TVP-1, I TVP-2. Żeby móc oglądać te programy, musze wykupic jakąś platwofmę. To jest żałosne.

Głównie chcialem sprawdzić, czy tuner satelitarny dziala poprawnie w tv i powiem, ze jest bardzo sprawny.
To chyba tyle na tą chwilę :)
 

tdx

New member
Bez reklam
Zmartwiłem się tym, że nie ma dostepu do TVP-1, I TVP-2. Żeby móc oglądać te programy, musze wykupic jakąś platwofmę. To jest żałosne.

Wystarczy zwykła antena podłączona do Twojego TV i będziesz mieć kilkanaście kanałów bez opłat w tym wymienione przez Ciebie ;)
 

Zulus

Member
Wystarczy zwykła antena podłączona do Twojego TV i będziesz mieć kilkanaście kanałów bez opłat w tym wymienione przez Ciebie ;)


Jaka zwykła antena? Nie masz na myśli chyba anteny dachowej? Szok!
Usunąłem w dachu wszystkie anteny. Jesli masz na myśli przekaz DVB-T, to w moim regionie przewidziany jest sygnał na koniec roku 2013.

PS. Mnie interesuje przekaz wyłącznie satelitarny i najlepiej w HD :)
 

Marucins

Member
Zmartwilem się tym, że nie ma dostepu do TVP-1, I TVP-2. Żeby móc oglądać te programy, musze wykupic jakąś platwofmę. To jest żałosne.

Podczas ostatniej rozmowy z kumplem na temat mojego zakupu tv, wspomniał że spotkał się w necie z czymś takim jak DVB-? firmy Ferguson, który klonuje karty. Planował on z sąsiadem wziąć jakąś platformę na spółę z dwoma dekoderami a tak... pożyczy od sąsiada kartę i po kłopocie. Za jakiś czas powtórzy akcję.

Nie znam się na tym - tak tylko luźną myśl rzucam.
 
D

Deleted member 121090

Guest
Nie jest to duże zaskoczenie ale EISA przyznała dla modelu 50VT30 tytuł najlepszego telewizora plazmowego na 2011/2012.
Jeszcze mam pytanie do Was czy spotkaliście się na tym forum z przypadkiem że Wasz wpis znika z danego tematu bez żadnego powiadomienia? Mało tego nowy temat po dwóch godzinach zostaje zamknięty żebyście już nie mogli się w nim wypowiadać? Zadałem pytanie założycielowi tego tematu jak i administratorowi ale nikt nie jest uprzejmy mi wyjaśnić tej sytuacji.
 

Pe.te

New member
Nie jest to duże zaskoczenie ale EISA przyznała dla modelu 50VT30 tytuł najlepszego telewizora plazmowego na 2011/2012.
To ja jeszcze linka zapodam
Video Awards 2011-2012 | EISA - The European Imaging and Sound Association

Z innych nagrodzonych telewizorów:
- European 3D TV: Philips 46PFL9706
- European Best Buy TV: Samsung UE40D6500
- European LCD TV: Sony BRAVIA KDL-55HX920

Jeszcze mam pytanie do Was czy spotkaliście się na tym forum z przypadkiem że Wasz wpis znika z danego tematu bez żadnego powiadomienia?

Oj, wielokrotnie... Taki już styl moderacji tego forum...
 

redlum

New member
Bez reklam
Nie nam w tej chwili oceniać. Tego philipsa za dużo osób na oczy nie widziało. Jak dla mnie największym przegranym jest toshiba.

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
 

pro_car

New member
I tak od trzech dni mam już podłączona satelitę (konwerter monoblok) do tunera satelitarnego w swoim vt30. Tuner w telewizorku sprawuje się bardzo dobrze. Oczywiscie antena ustawiona na eutelsat 13 i astrę 19.
Programów ogrom, ale wiekszości arabskojęzycznych i narnej jakości. Z ponad 1000 stacji wybralem okolo 80, które da się oglądać i wsadzilem je do swojej listy ulubionych, ktorą wczesniej utworzyłem. Hmmm, powiem tyle, że bez platformy cyfry, czy polsatu, lub N, nie oplaca się instalowanie anteny. Ja oczywiście zamontowalem takową, bo w przyszłości planuje jaką platformę zakupić. Zmartwilem się tym, że nie ma dostepu do TVP-1, I TVP-2. Żeby móc oglądać te programy, musze wykupic jakąś platwofmę. To jest żałosne.

Głównie chcialem sprawdzić, czy tuner satelitarny dziala poprawnie w tv i powiem, ze jest bardzo sprawny.
To chyba tyle na tą chwilę :)


Jak wywołuje się listę programów ulubionych bo nie bardzo mogę doczytać o tym w instrukcji?
 

Zulus

Member
Ulubione trzeba sobie ułożyć.
Wchodzimy do menu:
konfiguracja-menu strojenia DVB-S-edycja ulubionych.
Pokaże ci sie po lewej ''wszystkie kanały DVB-S''', a po prawej ''Ulubione1''
Wystarczy teraz najechać na kanał który chce się dodać do ulubionych i wcisnać "OK'' i wybrany kanał znajdzie się już po prawej stronie w ulubionych.
Po dodaniu programów do ulubionych wystarczy kliknąć na ''powrót'' i pojawi ci się info, czy zapisać zmiany, potwierdzisz ''OK'' i już masz ulubione.

Przynajmniej ja tak zrobiłem i działa hehe :)
 
Ostatnia edycja:

ecto

New member
mam pytanie odnośnie problemu z 50Hz w tej plazmie. Ogladalem ostatnio mecz na 50vt20 w HD i obraz czasami poprostu rwał przy szybszych akcjach czy w nowszym modelu jest to wyeliminowane? TV potrzebuje głownie do ogladania SD/HD z kablowki i odtwarzania filmow kompa i obawiam sie ze ogladanie sportu na vt30 bedzie porazka... A Blu-ray nie mam i nie planuje ...
 

pro_car

New member
Ulubione trzeba sobie ułożyć.
Wchodzimy do menu:
konfiguracja-menu strojenia DVB-S-edycja ulubionych.
Pokaże ci sie po lewej ''wszystkie kanały DVB-S''', a po prawej ''Ulubione1''
Wystarczy teraz najechać na kanał który chce się dodać do ulubionych i wcisnać "OK'' i wybrany kanał znajdzie się już po prawej stronie w ulubionych.
Po dodaniu programów do ulubionych wystarczy kliknąć na ''powrót'' i pojawi ci się info, czy zapisać zmiany, potwierdzisz ''OK'' i już masz ulubione.

Przynajmniej ja tak zrobiłem i działa hehe :)


Pytałem jak się tą listę wywołuje, jak się układa to wiem
 

Zulus

Member
O matko!
Chłopie podczas przełączania programu pojawia ci sie pas informacyjny o programie itp. Kiedy kiedy ten pas jest, to naciśnij niebieski pasek na pilocie ( niebieski przycisk od telegazety. I tam mozesz sobie przełączyc na swoja liste, lub ogolna liste, lub radio, lub tv płatną itp.
 
Do góry