Pv60/pv600 ?

rep

New member
Witam.
Czy Ktoś Juz Widział Dwa Te Panasa Co W Tytule Jeden Obok Drugiego? Czy Jest Jakaś Różnica W Obrazie ?
Cały Czas Czekam, ąż Sie Pojawi 600 W Sklepie, Bo Nie Wiem Na Co Sie Zdecydować I Jaka Będzie Różnica Cen. Facet W Sklepie Powiedział że 600 Bedzie Kosztowała Ponad "dyszke" A 60tam Kosztuje "siódemke. Musze Kupić Już Tv W Przyszłym Tygodniu Bo Mnie Baba Zamęczy, że Jak Zwykle Nie Moge Sie Zdecydować :)
Pozdro
 

bart

New member
Nie wiem czy w Polsce ktos mial taka okazje, ale zalaczam linka do angielskiego forum z wypowiedziami dot. tego tematu :

http://www.avforums.com/forums/showthread.php?t=313028&highlight=px60

PX rozni sie od PV chyba tylko wbudowanym tunerem cyfrowym.
Pozostale parametry obrazu i wyposazenia takie same, wiec opinie z tego forum sa przydatne.

A tu masz porowananie specyfikacji technicznych 60 i 600 :

http://www.panasonic.pl/oferta.php?sub=239&compare=&prod3024=on&prod3112=on&prod2994=on&prod2995=on

pozdr
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
zgłoś się w poniedziałek
dokonamy porównania
Obie plazmy są dostepne
42 PV 60- 6699 zł
42 PV 600 - za 8499 zł
pozdrawiam
 

Zonk

New member
na forum były już umieszczane oficjalne odpowiedzi Panasonica ( PL i nie tylko ), że żadnych różnic w elementach odpowiedzialnych za obraz nie ma w tych modelach ..
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
PV 60,Pa 60 , Pv 600 - były prezentowane na szkoleniu Panasonic Polska w Bielsku Białej . Ale to było tylko patrzenie . Więc nie da się wyciągnąć wniosków.
W poniedziałek je wyciagniemy i przepuścimy przez sito testowe
pozdrawiam
 

nowy66

New member
(Zonk mnie wyprzedził) Różnic nie ma.

Niektórzy mówią, że jednak są:) .

I tutaj się zgadzam - trzeba zobaczyć.

BTW - Kiki - miałeś szanse porównać PV z Samsungami C7H/Q7H?
 
Ostatnia edycja:

rep

New member
60/600

kiki napisał:
witam
zgłoś się w poniedziałek
dokonamy porównania
Obie plazmy są dostepne
42 PV 60- 6699 zł
42 PV 600 - za 8499 zł
pozdrawiam

Witam.
Zgłaszam sie. Czy już coś wiadomo w tej sprawie ?
Pozdro.
 

GKM

New member
rep napisał:
Musze Kupić Już Tv W Przyszłym Tygodniu Bo Mnie Baba Zamęczy, że Jak Zwykle Nie Moge Sie Zdecydować :)
Pozdro
Abstrahując - to może pora,już przemyśleć temat zmiany "Baby" na nieco nowszy model?może ta ewentualni nowa,będzie mniej wymagająca - a o portfelu,to,już nie wspomnę. :)
 

rep

New member
GKM napisał:
Abstrahując - to może pora,już przemyśleć temat zmiany "Baby" na nieco nowszy model?może ta ewentualni nowa,będzie mniej wymagająca - a o portfelu,to,już nie wspomnę. :)

Co ty baby nie wymieniam bo mam ją na własność od niedawna :)
:fool:
 

GKM

New member
rep napisał:
Co ty baby nie wymieniam bo mam ją na własność od niedawna :)
:fool:
No cóż-fakt,a tego ostatniego emotikonka zapewne Wstawiłeś,pod "wyraźnym naciskiem".:D
Przepraszam! to był tylko frywolny żart i mam nadzieję,że Pani małżonka się na mnie z tego powodu nie obraziła.
 
Ostatnia edycja:

rep

New member
60/600

GKM napisał:
No cóż-fakt,a tego ostatniego emotikonka zapewne Wstawiłeś,pod "wyraźnym naciskiem".:D

Naciskiem ? Miałem prawie, że nóż pod gardłem :)

Chyba sie dzisiaj nie doczekam tego porównania.
Trzeba sie powoli kłaść spać bo jutro wstaje o magicznej porze :)
Pozdro.
 

Golibroda

New member
Kobiety nas zamęczą :)

Witam

Na początek napiszę, że od dłuższego czasu czytam biernie to forum. Chciałbym podziekować za wkład wszystkim , którzy włożyli tutaj swoje trzy grosze...brawooooooooooooooo.

I podepnę się pod wątek. Czytałem tutaj (forum) wiele o PV60 ale bardziej pasuje mi stylistycznie PV600. Mnie też małżonka zamęcza - ledwo już dyszę.
Moim faworytem do niedawna był Pioneer 436XDE. ale pojawił sie PV600 i teraz sam już nie wiem.
Znalazłem takie porównanie ale w tym języku rozumiem tylko obrazki.
http://www.areadvd.de/hardware/2006/pana_vs_pio_plasma.shtml

może ktoś "szprecha" i w skrócie przekaże co "sąsiedzi" wytestowali ;)

Pozdrawiam w rozterkach,

Piotr

P.S.
Prezentacja byłaby pewnie rozwiązaniem ale centrum Polski nie oferuje takich luksusów :(
 

rep

New member
Znalazłem takie porównanie ale w tym języku rozumiem tylko obrazki.
http://www.areadvd.de/hardware/2006/pana_vs_pio_plasma.shtml

Witam.
Tylko, że tam jest 60, a mi zalezy chyba bardziej na 600.
Też stylistycznie, ale jezli świecą tak samo to wole nie przepłacać.
Miały byc przepuszczone przez sito już w poniedziałek, tak przynajmniej pisał KiKi, a tu cisza.
Może sie doczekamay. Jutro jade do sklepu \panasonica może już mają 600.
Pozdrowionka.:roll:
 

GKM

New member
@rep
poza obrazkami,w owej tabeli porównawczej - "szprchają" o wyższości mod.Pionner 436XDP:RXP
nad Panasonic i to tyle.,Jeśli chodzi Ci o bardziej techniczne szczegóły,to służę pomocą - hardware to ponoć mój zawód. :)
 

Golibroda

New member
GKM napisał:
@rep
............
Jeśli chodzi Ci o bardziej techniczne szczegóły,to służę pomocą - hardware to ponoć mój zawód. :)

Jeśli możesz rozwinąć to bardzo proszę. W czym Pionek jest lepszy a w czym gorszy od Panasa. Czy chodzi o jakość obrazu, wyposażenie a może coś innego.
Być może stosunek jakości do ceny jest bardziej korzystny dla Panasa ale gdybyśmy tak zostawili pieniążki na boku to co by się okazało..nadal Panas ?
W zasadzie na forum mocno rozwiniety jest "klub" PV60 o Pionku 436 jest dość mało..czyżby to zbiorowe PanasSzaleństwo :). Pionek od dwóch lat w zasadzie nic nie wymyslił oprócz wbudowania tunerów może warto chwilkę poczekać choćby na wojnę C+...Polsat...ITI i Tpesę w zakresie dostarczania telewizyjnych sygnałów cyfowych :D

Pozdrawiam
Piotr
 
Do góry