dramat

rep

New member
:confused: Witan wszystkich.
Mam powazny problem, gdyż d końca przyszłego tygodnia musze zakupić TV :cool: w gre wchodzi 40" lub 42". mam tylko mały problem. Jeszcze pare dni temu napaliłem sie na samsunga LE40R72B i już o mały włos byłbym go zakupił. Zawsze było jakieś "ale" w jednym sklepie mówią, że lepsze lcd w innym, że lepsze Plazmy. sam już nie wiem co kupić. Sygnał mam z cyfry+, dvd jeszcze nie mam, ale sa plany. Kompa raczej nie bede podłanczał. Mam jakieś 4 m odległości. Byłem dzisiaj w sklepie Panasonica oglądnąc plazme PV60, kosztowała 7000 czyli ok. Chyba mieli kiepski sygnał bo mnie nie zachwyciło. Poradzcie co kupić do ok 8000 może nawet pare stów więcej.:confused:
 

kojot

New member
WITAM
moge polecic panasa pv60 mam go od paru tygodni i na kablowce w palu radzi sobie dobrze jak masz cyfre i podlaczysz go jakims dobrym kablem mysle ze zaden lcd tak nie zagra tez mialem taki problem jak ty i powiem ze lcd odpadly dlatego ze nie radza sobie tak z sygnalem jak plazmy ja ogladam duzo sportu i dlatego wybralem plazme ty jak bedziesz ogladac programy nadawane w studiu albo relacje z mistrzostw szachowych mozesz kupic lcd ale jak przelaczysz na jakis szybszy program mozesz przejsc zawal serca jak zobaczysz co sie staniez obrazem to podstawowa wada lcd sa za wolne do tv to moje odczucie ktos moze miec inne
pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
przecież jeśli sam sprawdzisz co dla Ciebie jest najlepsze , będziesz bez ryzyka mógł dokonać zakupu.
Wystarczy że we własnym domu sprawdzisz wszystko sam - a wątpliwości rozwiązą się same. Tym bardziej ,że zawitało kilka silnych nowości. Z całą pewnością Plazma Panasonica 42 Pv 60 - należy do ścisłej czołówki światowej - co do jej jakości , ale nowe szybkie modele LCD wzbudzają nie mniejszy zachwyt.
Ten model Samsunga 40 R 72 nie należy do szczytowych osiągnięć . Seria M - Samsunga / otrzymała EISA/ z całą pewnością gra lepiej.
pozdrawiam
 

jax

New member
Hej, sprawdz jeszcze LG 42PC1R, ja polecam te plazme, a napewno porównaj z panasiem pv60. Opini jest duzo. TU masz wątek do LG
 
Do góry