Panasonic seria TX-P42G30

wombat193

Member
Mnie póki co nie interesuje 3D, jak chcę zobaczyć 3D to idę do kina, po wyjściu z kina i tak mam kłopot z wyrównaniem wzroku do kroku i złapania równowagi, więc ta technologia w ogóle mnie nie interesuje. Chce mieć 2D, ale z czernią jak smoła i bez pikselozy.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
rzeczywiście tylko Pioneer spełnia Twoje oczekiwania ale nie jest dostępny. Z dostępnych obecnie o dobrej czerni będzie w plazmach Panasonic V 30.
 

wombat193

Member
tak więc czekam dalej :), może w kwietniu pojawią się w sklepach.
Czy G30 będzie (jest) dużo gorszy od V30? Wiadoma rzecz, V-ka będzie dużo droższa.
Kiki, czy wiadomo kiedy mogą pojawić się w sklepach V30?
 

Cichy123

New member
Pewnie ze V30 bedzie lepsza od zwyklej G, ale z tego co mi wiadomo V bedzie tylko w wersji 3D (oznaczenie VT).
Model G bedzie opcja bardzo rozsadna dla ludzi szukajacych dobrego obrazu ale bez wygorowanych wymagan za rozsadna cene.
Model GT bedzie mial lepszy panel od wersji G - panel Infinite Black PRO tak jak w modelach VT. Oprocz tego bedzie mial wbudowany tuner DVB-S oraz (czytalem jakis czas temu) odtworzy wieksza ilosc formatow (MKV), no i oczywiscie bedzie 3D, i bedzie smuklejszy od wersji G :)

Filtr na ekranie w wersji PRO bedzie mial tylko VT - to zdaje sie czyni ze czern bedzie jeszcze czerniejsza niz w dotychczas wyprodukowanych przez Panasa telewizorach.

Sam nie wiem ktora opcje wybrac: G30, GT30 czy moze V20.
Zalezy mi na tunerze DVB-S, jak najmniejszym poborze pradu, milo widziany trzeci glosnik (V20) no i oczywiscie jak najlepszym obrazie.
Rowniez czekam na testy, opinie...
 

necvip

New member
Jestem gorącym zwolennikiem plazmy panasa ze względu na jakość obrazu ale przeciwnikiem ich wyglądu wiec czekałem na nowe serie ładnych v30 lub g30 - ale z "głodu nowego TV" nie doczekałem i kupiłem nową serię lcd Sony
Opisałem to w wątku LCD Sony - nowa seria ex720
 

Frog_PL

New member
Mnie nie bedzie stac na drozsze modele wiec jesli tylko testy pokaza ze G30 nie jest gorszy od G20 to to bedzie moj TV :> Dylemat bede mial czy 42` czy 46` (odleglosc no i roznica wcenie bo narazie 46` nie widzialem ceny). Ale to jeszcze podam warunki w jakich bede mieszkal i ogladal jak przyjdzie pora to mam nadzieje koledzy fachowcy doradza. Poki co cierpliwie czekam na pierwsze testy i opinie...
 

claudio

Member
ja sie przymierzam do zakupu 50VT20..i czy 50GT30 bedzie lepszy czy moze brac VT20?

TV zakupie dopiero w maju. Ciekawe jak 50GT30 stoi z cena.
 

Sucread

New member
Ale jak się ma obraz 2D na GT30 do tego prezentowanego przez G30? I czy wypada lepiej w porównaniu z zeszłorocznym V20?
 
Do góry