Ipla w DMP-BD65 (a może też Iplex) ?

Ostatnia edycja:

blurejs

New member
Właśnie też jestem tego ciekaw. Teoretycznie iPlex.pl powinien być i tu i tu, ale w praktyce różnie to bywa. Może więc ktoś, kto ma Blu-ray Panasa się wypowie?
 

tomaj_2

New member
Witam
Jako posiadacz BD85 mogę powiedzieć, że ipla jest na tym odtwarzaczu już kilka dni..Iplex-a nie ma :( Wygląda na to że co do TV Viera dają więcej albo szybciej...bo ipla w TV była ponad miesiąc wcześniej niż w blu-ray. Ipla działa, wszystko tak jak powinno być. Poczekamy zobaczymy...może za miesiąc iplex pojawi się na blu-ray :-?
 

staceb

New member
Ano IPLI na DMP 60 niema,ale za to łaskawcy z Panasonica dali (tu ciśnie się na usta słowo niecenzuralne) Twitter i Mein klub , q...a !!!!
 

jj456

New member
Dostałem kolejną informację z Panasonic:

"Witamy!
Uprzejmie informujemy, że na stan obecny rozwiązania jedynie technologiczne pozwalają na używanie aplikacji IPLA/IPLEX w odtwarzaczach:
DMP-BDT300
DMP-BDT100
DMP-BD85
DMP-BD65
Pozdrawiam,
Sebastian Staniszek
Info / Panasonic"

Czy użytkownicy w/w odtwarzaczy mogą potwierdzić, że na ich sprzęcie można korzystać z IPLA lub IPLEX, czy to dopiero plany??????

A DMP-BD80 i DMP-BD60 nadal nic :(
 

wywrotka

New member
Mam bd 65 ipla działała i to rewelacyjnie,obraz był super, iplex nie,ale od pewnego czasu i ipla przestała działać pokazuje się tylko żółty ekran ,yoy tube działa i kilka serwisów reszta na żółto ciekawe co na to panasonic,może ktoś zna przyczynę:cry:
 

Rivam

New member
U mnie działa ipla normalnie. Przynajmniej w piątek wieczorem oglądałem.
Ale co do "super obrazu" to bym polemizował. Jak dla mnie to różne filmy są w różnej jakości...
 
Do góry