Kamera TY-CC10W czy cos innego?

sorenson

New member
Witam
Czy ktoś próbował podłączać kamerę do TV ale inną niż ta pd Panasa(TY-CC10W) ?
Albo wie coś więcej na temat tej kamerki czy Panas jest tak zblokowany że zadziała tylko z nią?
 

Zeraw

New member
Witam, dołączam się do pytania bo jednak ta "oryginalna" troszkę kosztuje a Skype w tv by mi się przydał bo padła mi kamerka wbudowana w laptopie wiec coś kopic muszę
 

Stanley

Member
Bez reklam
Ostatnia edycja:

pre

New member
... chyba ze ktos przerobi firmware TV i doda sterowniki od innych kamer,
lub przerobi kamere, zeby zglaszala sie jako ta oryginalna Panasia.

A ze nie działa z innymi kamerami to rzeczywiscie szkoda.
 

Acer24

New member
Witam
Czy ktoś próbował podłączać kamerę do TV ale inną niż ta pd Panasa(TY-CC10W) ?
Albo wie coś więcej na temat tej kamerki czy Panas jest tak zblokowany że zadziała tylko z nią?

Podłączałem Logitechy i inne kamery, ale bezskutecznie, mój 46G20E (fw:2505) ich nie widzi. Kupiłem oryginalną TY-CC10W i od razu TV zaskoczył. Kamera dobrze działa ze Skype.
Jakość wszakże zależy od siły druta. Na moim drucie mam łącze 4000/512, kamera działa dobrze ale chyba tylko z niższą rozdziałką (640x480 ?). Nigdzie nie widzę w sofcie przełączników wyboru rozdzielczości pracy kamery. Chyba sama sobie dobiera, gdzieś wyczytałem, że zalecają dla niej dla lepszej jakości HD łącze o sile UL 1500. Mam 3x słabsze łącze ale ludzie mówią mi, że dobrze wszystko widać, więc musi, że kamera dobrze podaje sygnał niższej rozdzielczości.
 

Jagrys

New member
Bazując na pewnej promocji z USA można dojść do wniosku, że w nowych modelach z 2011 zadziała również kamera firmy zewnętrznej. Co prawda chodzi tu o sprzęt dostępny w sklepie Skype'a (Freetalk Skype Camera 7181), ale zawsze to już jakaś (pewnie tańsza) alternatywa. Ciekawe czy wspomniany powyżej model zadziała na plazmach z serii 20, poniżej link do wspomnianej promocji

http://www.panasonic.com/promos/PDF/Skype Promo.pdf?cm_sp=VIERA-_-HDTV-_-SKYPE-_-PROMO-_-PDF
 

wojks

New member
Podłączałem Logitechy i inne kamery, ale bezskutecznie, mój 46G20E (fw:2505) ich nie widzi. Kupiłem oryginalną TY-CC10W i od razu TV zaskoczył. Kamera dobrze działa ze Skype.
Jakość wszakże zależy od siły druta. Na moim drucie mam łącze 4000/512, kamera działa dobrze ale chyba tylko z niższą rozdziałką (640x480 ?). Nigdzie nie widzę w sofcie przełączników wyboru rozdzielczości pracy kamery. Chyba sama sobie dobiera, gdzieś wyczytałem, że zalecają dla niej dla lepszej jakości HD łącze o sile UL 1500. Mam 3x słabsze łącze ale ludzie mówią mi, że dobrze wszystko widać, więc musi, że kamera dobrze podaje sygnał niższej rozdzielczości.

Kamera Panasonica jest wysokiej jakości obrazu. Podłączając ją do komputera nie potrzebujesz żadnych sterowników.
A jednak do większości kamer potrzebne są sterowniki, a HD uzyskiwane jest przez procesor komputera. W przypadku Panasonica, kamera sama z siebie daje HD.
I niestety takie kamery kosztują.
 

Byrd66

New member
Nowe Panasy chodzą na freeBSD - jeśli znajdzie się paru programistów-zapaleńców to i pełna przeglądarka z obsługa flash, inne kamery i obsługa praktycznie wszystkich plików bedą działać.
 

sorenson

New member
Czy ktoś testował albo wie coś więcej bo po ostatniej zmianie softu w tabelce pojawiły sie inne kamery które też niby działają?

USB Information of VIERA 2010-year Models (Option 2) | TV | Digital AV | Consumer Products | Support | Panasonic Global

miałem nadzieje na coś tańszego ale Logitech drozszy niż Panasonic Logitech PL - Kamera Logitech
Jest jeszcze ta trzecia Skype Shop - Kamera FREETALKŽ Conference HD do telewizora Panasonic gdyby ktoś miał możliwości i okazje to proszę o info czy działa z modelami z 2010 v20 mnie interesuje najbardziej. Może KIKI przetestuje?
 

rjack

New member
Drodzy
mam blue ray player DMP-BDT210EG (z obsluga skype). Czy ktos moglby mi powiedziec czy skype dziala tylko wtedy gdy telewizor/odtwarzacz jest wlaczony czy tez wystarczy, ze jest na stand-by i wtedy tez bede mogl uslyszec jak ktos do mnie dzwoni?
 

admat

Member
Witam,

Od ostatniego postu w tym temacie upłynęło trochę czasu.
Przyłączam się do zapytania , a raczej ponawiam zapytanie dla użytkowników Panasonica GT30. jaka aktualnie kamera Skype jest możliwa do zdobycia za rozsądne pieniądze i działa w tym sprzęcie?

Pozdrawiam
 

lajkonik122

Klub HDTV.com.pl
vip
Jest jest to kamerka predefiniowana dla Panasoncia to powinna dzialac bez problemu, mozesz zawsze w sklepie poprosic zeby ci ja sprawdzili.
 

Wirone

New member
Kamera do DT60E

Również chętnie bym się dowiedział jakie kamery są aktualnie kompatybilne z modelem 47DT60E :)

Z góry dzięki za informację!
 

arekpiotr73

New member
Kamerka internetowa

Witam mam ten sam problem posiadam telewizor panasonic TX-47ASM651 i nie mogę dobrać kompatybilnej kamerki może ktoś pomoże ????
 
Do góry