Panasonic DMP-BDT300 (3D) pomocy - nie czyta napisów

teges

New member
Stałem sie szczęśliwym posiadaczem Panasonic DMP-BDT300 (3D) wszystko super, tylko nie czyta napisów w divix? Czy muszę zmienić rozszerzenie napisów na srt? czy coś w ustawieniach zmienić?
:???:
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Format może też, chociaż mój BD35 nie ma z tym problemu, ale napisy muszą mieć taką samą nazwę jak film.
 

teges

New member
Okazało się że czyta napisy tylko z rozszerzeniem srt. a txt nie chce pomimoe tego, że w instrukcji jest napisane, że czyta?
 

teges

New member
Okazało się że czyta napisy tylko z rozszerzeniem srt. a txt nie chce pomimoe tego, że w instrukcji jest napisane, że czyta?
Ok! doszedłem, pliki muszą być w miarę:popcorn: krótkie i o takiej samej nazwie....zbyt długa nazwa pliku powodowała nieodczytywanie napisów...
 

andyw

New member
ok, czyta napisy! jest super!
teges powiedz dokładnie co zrobiłeś aby Ci wczytał te napisy, bo mam ten sam problem z DMP-BDT100.
Od razu informuję, że nazwy plików filmowego i tekstowego są identyczne, w tym samym katalogu z plikiem .avi znjdują się dwa pliki tekstowe .srt i .txt, a także dodakowo w plik .avi wklejone są napisy, tak jak przy filmach DVD i niestety odtwarzacz nie widzi żadnego z tych plików.
Może coś trzeba ustawić w Menu odtwarzacza, bo kod napisów DivX mam ustawiony prawidłowo, czyli Latin2, ale może coś jeszcze powinienem ustawić. Jeśli możesz to zdradź szczególy co zrobiłeś aby czytało napisy.
 

P13

New member
Witam.

Posiadam BDT300 i u mnie niestety napisów nie czyta..

Pliki mają tą samą nazwę(krótką), sprawdzane w różnych formatach (txt,srt..) I nic..

Pomoże ktoś??

P.S
Nowy odtwarzacz, najlepszy Panasonica i taki ZONK.. Kicha
Chyba, że czegoś nie ustawiłem.
 

profitk

New member
Nie wiem co jest nie tak ale u mnie również nie czyta (film idzie ok.... napisy .sub .txt - nic). Nazwa plików identyczna oraz krótka, tan sam folder. Może są jakieś ustawienia ? dodatkowa opcja która trzeba włączyć ? Proszę o pomoc lub jakąś radę.
 

teges

New member
u mnie raz czyta, raz nie i tez nie wiem o co chodzi? najlepiej przerobić napisy w formacie srt. i wtedy zawsze pójdzie!

Czy ten nasz BR czyta muzykę z pena lub po DLNA chodzi mi o pliki wave?
 
Do góry