Panasonic DMP-BDT300 (3D)

adarkar

New member
Dzień dobry
Stałem się posiadaczem panasa j/w i mam pytanie czy istnieje możliwość odtwarzania na nim formatu MKV-HD (zmiana softu czy tryb ukryty).

Trochę poszperałem i znalazłem nowy firmware gdzie dochodzi coś takiego: MKV file playability improvement (for EG/EE only) i co to jest EG/EE only?

PS. Gdzie można pobrać próbkę pliku AVCHD?
 
Ostatnia edycja:

adarkar

New member
Kolego adarkar jak tam ten firmware , coś wnosi? Czy są jakieś zmiany widoczne w porównaniu do poprzedniej wersji?
Jak na razie to tylko stwierdzilem ze zmienilo sie dzialanie przycisku RETURN (i pewnie innych tez ale nie testowalem-po prostu nie mam na razie czasu) i poprzednio dzialal tak ze gdy mp3 z Pena zostaly wyswietlone to mozna nim bylo wrocic do katalogu nadrzednego, teraz trzeba przez opcje (co jak dla mnie jest gorszym rozwiazaniem).
 

adarkar

New member
Testowalem panasa z dyskiem USB 500 GB 2,5":
1. sformatowany pod FAT32 - nie widoczny (jedna partycja)
2. sformatowany pod exFAT - 200 GB - nie widoczny i 300 GB NTFS - niewidoczny
 

DeeBass

New member
Bez reklam
Testowalem panasa z dyskiem USB 500 GB 2,5":
1. sformatowany pod FAT32 - nie widoczny (jedna partycja)
2. sformatowany pod exFAT - 200 GB - nie widoczny i 300 GB NTFS - niewidoczny

Podziel dysk na dwie partycje a pierwszą zrób do 128 GB w FAT i powinno być ok, ale będzie widział tylko ją
 

adarkar

New member
Jestem zalamany softem Panasonica. Nie mozna zmienic sciezki dzwiekowej podczas ogladania BD (z pozycji Display), informacja o strumieniu mpeg4 zerowa. Nie wyswietla info o sciezce dzwiekowej w DivX. Gniot. Czy ktos doszukal sie jakichs pozytywow?

PS. Moj zachwyt nad Panasem maleje z kazdym nowym softem. Ocena 5/10
 
Ostatnia edycja:

gebolek

Banned
Jestem zalamany softem Panasonica. Nie mozna zmienic sciezki dzwiekowej podczas ogladania BD (z pozycji Display), informacja o strumieniu mpeg4 zerowa. Nie wyswietla info o sciezce dzwiekowej w DivX. Gniot. Czy ktos doszukal sie jakichs pozytywow?

PS. Moj zachwyt nad Panasem maleje z kazdym nowym softem. Ocena 5/10





Oczywiście, że można.
 

adarkar

New member
Firmware: 1.57
Napisy PL w divX:
sprawdzalem:
tytulfilmu.avi
tytulfilmu.txt - dziala
depresja.gangstera.txt, depresja.gangstera.avi
tytulfilmu.srt - dziala
przyklad: Machete.2010.R5.LiNE.XviD-ViSiON.srt, Machete.2010.R5.LiNE.XviD-ViSiON.avi

nie bedzie dzialac gdy tytul filmu i tytul napisow sa inne.

PS. jak widac w przykladzie z machete tytul napisow jest dosc dlugi.

Choc w instrukcji PL nie podano tego jednoznacznie urzadzenia typu pen USB mozna formatowac w exFAT co pozwala na zapisanie na nich pliku wiekszego niz 2GB (nie sprawdzalem czy da sie taki plik odpalic bo nie mam a zrobic mi sie nie chce.
 
Ostatnia edycja:

gienek60

New member
Jestem posiadaczem BDT300 i na wstepie niespodzianka negatywna oczywiście
otóż mam blyte bluraya z pc world ktora powinna byc odtwarzana na sprzecie divx hd czyli na tym odtwarzaczu !!!
po włożeniu plyty ukazuje sie napis płyta niekompatybilna
co jest grane?. przeciez podaja ze posiada certyfikat divx.
Moze mi ktos rozjasnic w czym problem.Moze os nie doczytałem z ustawieniami?
 

adarkar

New member
Sprawdz dlugosc pliku i czy nie ma jakis nietypowych formatow kodowania (mam dziwne wrazenie ze panas nie czyta plikow wiekszych niz 4,0 GB) nie mam jak tego potwierdzic. DivX niestety ma sporo roznych ulepszen nie zawsze kompatybilnych ze sprzetem (nawet na kompie od czasu do czasu cos nie idzie i trzeba zaktualizowac codeki).
 

adarkar

New member
HDD a DMP-BDT300 (3D) /20:04/
Udalo mnie sie pozyczyc od kumpla HDD 3,5" 80 GB (wedlug instrukcji maks. wielkosc urzadzenia USB to 120GB) z kontrolerem USB i wlasnym zasilaniem.
Sformatowalem toto w jednej aktywnej partycji exFAT (choc tu balem sie ze trzeba miec FAT32) wgralem dwa filmy DivX i ku memu zdziwieniu i zadowoleniu panas zobaczyl HDD i obejrzalem sobie filmik.
 
Ostatnia edycja:

Zibi W

Member
Tylko że to sztuka dla sztuki szukanie na rynku (chyba tylko wtórnym) dysków do 120 GB pojemnosci i próbowanie odtworzyć na tym sprzęcie tylko divx i możne jak dobrze pamiętam mpeg. I to chyba już szczyt możliwości panasa. Nie ma mowy o MKV czy m2ts. Panas nic nie zrobił jesli chodzi o odtwarzanie innych formatów. Lipa i tyle.
 
Do góry