PANASONIC tx p42g20e Moja opinia

borinho

New member
Więc tak chciałbym podzielić się opinią o tym telewizorze po paru godzinach użytkowania . Dotychczas raczej korzystałem z technologi lcd czy to monitorze czy laptopach .

Stylistyka : Mi przypadła do gustu fajnie elegancko wykonana czarna osobiście taki kolor mi pasuje, podstawkę łatwo zarysować więc trzeba uważać przy zakładaniu .
Obraz z Fergusona Combo via Cyfra Plus : Hdmi - Kanały sd bardzo dobrze , przyjemnie . Tvn choćby świetna jakość dzisiejszego filmu Miami Vice.
W telewizorze można skorzystać z 5 wgranych trybów ustawień jeśli komuś nie chcę się grzebać : film,zdjęcia,dynamiczny i jeszcze 2 nie pamiętam nazw...
Kanały Hd: Posiadam 2 kanały takowe : przez moment oglądałem Mecz na Canal+ Sport hd Realu z Atletico bajka .... w trybie dynamicznym extra zero smużenia jak w przypadku lcd . Obraz ostry wyraźny jak żyleta poprostu oglądanie meczu to bajka dla oczu co jako kibica mnie cieszy .

Canal+ Film Hd : obecnie muszę jeszcze przetestować ale w stosunku do filmów sd wyraźnie lepsza jakość oczywiście mogło być lepiej ale z tego co wiem nie nadają w pełnym 1080 i.
Komputer na monitorze : Podłączyłem swojego lapka inspiron 9400 przez przejściówke hdmi-dvi via hdmi obraz w miarę ok ale na dłużej nie jest przyjemnie korzystać z plazmy jako komputera przeglądania sieci. :hmm:
Widać że plazmy nie do tego zostały stworzone. Obraz na lcd jest tu zdecydowanie lepszy.
Nie mam jeszcze żadnego filmu w hd więc nie wypowiem się ale oglądanie divixa z strony e-kino rewelacja ... Kompania braci extra z 3 metrów przy tylu calach i dobrych ustawieniach rewelka.
Duży ekran nawet na divxie robi swoje nie widać specjalnej pixelozy.
Oczywiście plazma wiele zyskuje jak pokój jest w miarę zaciemniony im więcej światła dociera tym traci się na jakości oglądania- przynajmniej ja tak uważam :p
Szumy z plazmy : Słyszałem że w plazmach niektórzy odczuwają jakieś szumy. Osobiście nie słyszę nic sprzęt jest w miarę cichy przy niskiej głośności nawet z bliska nic nie słychać .
Ogólnie w stosunku jakości do ceny 3300-4000 zl około to świetny wybór nie wiem czy najlepszy ale mogę polecić z czystym sumieniem .
Postaram się jutro przetestować sprzęt na ps3 później x360 to powiem jak wrażenia zrobię jeszcze fotki. Poza tym tv ma dostęp do internetu , czytnik kart sd i jeszcze parę innych bajerów których nie miałem okazji sprawdzić.
 

INTseed

New member
Cześć.
Napisz jaka jakość na xbox`ie albo ps3. Ciekawi mnie czy widzisz jakąś
widoczną różnice między lcd a plazmą :)
Czy ma on w sobie wbudowane wiatraczki do chłodzenia ?
Głośne są ?
 
Ostatnia edycja:
Do góry