Jaka jest roznica ?

BitTornado

New member
Key features of the Panasonic DMP-BD45:

  • PHL Reference Chroma Processor Plus video processor
  • SD card slot
  • Lower power consumption--14 watts in usage, 0.1 watts in standby
  • 14 second boot up time
  • Limited to 5.1 audio decoding
  • Available spring of 2010; no pricing announced
Key step-up features of the Panasonic DMP-BD65:

  • Wi-Fi ready, requires USB Wi-Fi dongle (sold separately)
  • Supports Panasonic's VieraCast streaming content portal, which will feature content from Amazon Video on Demand, YouTube, Picasa, Netflix, Pandora, and Twitter
  • Onboard decoding for Dolby TrueHD and DTS-HD Master Audio
  • Supports full 7.1 audio decoding
  • USB port
  • Available spring of 2010; no pricing announced
Key step-up features of the Panasonic DMP-BD85:

  • Includes USB Wi-Fi dongle
  • 7.1 analog audio outputs
  • Digital Tube Sound Simulator mode "to produce the warm, realistic sounds associated with a tube amplifier"
  • Available spring of 2010; no pricing announced
http://ces.cnet.com/8301-31045_1-10428011-269.html
 

mimuszek

New member
to rewelacja, dziwne ze nigdzie o tym nie "trąbią" bylo nie bylo, bardzo istotna zmiana softu

zastanawiam sie nad tym playerkiem grubo, zwlaszcza ze mam tez plazme panasa. chce sie pozbyc LG BD 560 ktory faktycznie czyta wszystko, ale nagrywane plyty tnie strasznie, jesli sa wiecej niz jedna wersja filmu na plycie to przeskakuja sceny, no i jest bardzo glosny, wyje i terkocze. moze mi sie taka sztuka trafila, ale nie potrafie go normalnie uzywac..

zastanawiam sie nad bd65 tym bardziej jesli doszla funkcja mkv i samsungiem c-5500
 

Zibi W

Member
To wycie i terkotanie to chyba feler egzemplarza(mam akurat BD570) ale zaniepokoiłeś mnie tym co jest nie tak z nagrywanymi płytami bo nic takiego do tej pory nie zauważyłem. Mógłbyś trochę to wyjaśnić -"jesli sa wiecej niz jedna wersja filmu na plycie to przeskakuja sceny". A tak poza tym to z zamianą na Panasa chyba musisz się liczyć , że za wiele formatów na nim nie odtworzysz. Uważaj bo miałem BD60 i sie z radością go pozbyłem właśnie na LG. I jak jest po zmianie softu z odtwarzaniem dysków w NTFS, czy ktos juz sprawdzał ?
 
Ostatnia edycja:

mimuszek

New member
To wycie i terkotanie to chyba feler egzemplarza(mam akurat BD570) ale zaniepokoiłeś mnie tym co jest nie tak z nagrywanymi płytami bo nic takiego do tej pory nie zauważyłem. Mógłbyś trochę to wyjaśnić -"jesli sa wiecej niz jedna wersja filmu na plycie to przeskakuja sceny". A tak poza tym to z zamianą na Panasa chyba musisz się liczyć , że za wiele formatów na nim nie odtworzysz. Uważaj bo miałem BD60 i sie z radością go pozbyłem właśnie na LG. I jak jest po zmianie softu z odtwarzaniem dysków w NTFS, czy ktos juz sprawdzał ?

troche po-offtopujemy o LG, ale...

terkotanie i wycie
na poczatku byl super cichy, ledwie slyszalny, faktycznie szybki start itd, rewelacja, potem robil sie coraz glosniejszy, przy ogladaniu wieczorem, gdy obok spi male dziecko wydawal odglosy nie do zniesienia, uciazliwe, korzystalem z niego praktycznie tylko i wylacznie do ogladania BR i paru filmow mkv z pendriva (te odtwarza swietnie)
wgrywalem mu nowe softy itd, nic nie pomagalo.
rozebralem go ostatnio (stracilem gwarancje, ale za odtwarzac ktory kosztuje 400zl , niewazne)
przesmarowalem go, pomoglo, teraz jest glosny tylko na poczatku, potem cichutko sobie terkota

mam juz w kolekcji ok 200 filmow BR, co prawda same 25, ale wszystkie profi przerobione, z menu i dodatkami, wyciete tylko sciezki dzwiekowe inne niz pl i eng, czesto to wystarczy zeby film sie zmiescil na plycie, ale nie o tym..
filmy nagrywam sobie na roznych nosnikach, na ps3 lub na nagrywarce komputerowej LG ida bez zajakniecia, a na BR 560 sie przycinaja, to bym jeszcze przezyl, wiadomo kupie tdk bedzie szlo idealnie.
gorsza sprawa jest wspomniane przeskakiwanie, tego nie moge przezyc..
jesli na plycie jest wiecej niz jedna wersja filmu, np nowy avata, salt, robin hood, gdzie wybieram sobie wersje kinowa albo unrated itp. film sie wlacza idzie sobie i nagle "siup" przeskakuje nam o 5min do przodu, ni z gruchy ni z pietruchy, nie o chapter , ale tez nie o dodana czy usunieta scene, tylko tak jakby pare sek po, pare sek przed...
myslalem ze mam problem tylko z robin hoodem, mialem 3 rozne wersje, na wszystkich to samo, ale potem dostalem nowego avatara i salt, to samo.
te same plyty na ps3 czy na lg komputerowym, z lustra iso z dysku na pc ida idealnie, nic nie jest przeskakiwane, pomijane itp
oczywiscie jest to problem z filmem przerobionym na 25, z oryginalu wszystko idzie bez problemow, ale mnie to irytuje, samsungi stare po 300zl czytaja wszystko bez zajakniecia, byc moze trafil mi sie jakis dziwny egzemplarz. w kazdym razie ja juz lg nie chce, sprzedam za grosze byle tylko sprzedac.

BD65 mnie nurtowal juz dawno, wspolpraca z TV panasonica no i jakosc , tylko wlasnie nie czytal mkv ( a piraty BR z tego co wiem czyta swietnie) . teraz jesli z nowym softem czyta tez mkv...
najwolalbym miec takiego panasonica i np samsunga c5500 na pare dni w domu do testow, moze mi sie uda dogadac w zaprzyjaznionym sklepie RTV, zaplace im za fatyge a bede wiedzial na czym stoje i co mi odpowiada


pzdr
 

Zibi W

Member
Słusznie.Choć jak pisałem panas chyba Cię nie zachwyci swoimi kaprysami.Nie wiem jak w moim LG nagrywane BR bo filmy z kamery trzymam na dysku albo AVCHD DVD DL i nie było problemów, poza lichymi DVD które dosyć podobnie się zacinały jak opisywałeś.Na np TDK nie było problemów.Powodzenia.
 

fantomasz69

New member
A jak radzi sobie z MKV na płycie? Dyski zewnętrzne muszą być w FAT32 czy NTFS? Proszę o informację bo przymierzam się do tego player'ka a po dodaniu wsparcia dla MKV wydaje się być doskonałym wyborem w tym przedziale cenowym.
 

krzych21

New member
Masz jakieś dodatkowe ustawienia czy na default? Ja mam soft 1.70, widzi mi plik mkv na USB klikam na niego na wyświetlaczu napis PLAY a na ekranie nic się nie dzieje.
Nie mam żadnych dodatkowych ustawień.Myślę że obsługa mkv nie jest jeszcze do końca dopracowana.Ostatnio miałem podobną sytuację,po włączeniu i włożeniu usb wyświetliła się cała zawartość pena(3 pliki mkv),po kolejnym odtworzeniu każdego z plików,chcąc odtworzyć ponownie plik pierwszy miałem podobnie jak ty-czyli film niby się załadował ale obrazu nie było.Był tylko dżwięk.Pomaga restart odtwarzacza.Wczoraj zassałem kilka trailerów,wszystkie pliki widział ale dwóch(1080p)nie odtworzył-ładowanie pliku-play i powrót do menu.to tyle
 

BitTornado

New member
jesli chodzi o pliki mkv 1080p to jest znimi problem,ten soft 1.70 pozwala tylko na ogladanie mkv 720p,ogladalem juz z 30 filmow w 720p i wszystkie chodza dobrze.
 

blurejs

New member
Podłącze się pod temat. Faktycznie po aktualizacji firmware'u Panas BD65 odtwarza bez problemów MKV?
Aha w jaki sposób na tym odtwarzaczy są robione aktualizacje softu?
 

krzych21

New member
Tak,po aktualizacji softu do wersji 1.70, bd65 odtwarza mkv(patrz wyżej).Aktualizacja możliwa jest na dwa sposoby-poprzez podłączenie playera do sieci lub tradycyjnie-wypalenie softu na płytce CD-R .
 
Do góry