MKV i MPEG2 w slocie SDHC Panasonica

Braun

New member
Ale multiAVCHd nie przyjmuje mi pliku z rozszerzeniem avi. Co zrobić?
Czy folder Private oprócz folderu avchd powinien coś zawierać, czy sam go tworzę? Zrobiłem sam, wrzuciłem do niego avchd i w tv nie widzi filmu. Skąd wziąć strukturę plików na karcie?
Pomóżcie
 
Ostatnia edycja:

halasma

New member
Ale multiAVCHd nie przyjmuje mi pliku z rozszerzeniem avi. Co zrobić?
Czy folder Private oprócz folderu avchd powinien coś zawierać, czy sam go tworzę? Zrobiłem sam, wrzuciłem do niego avchd i w tv nie widzi filmu. Skąd wziąć strukturę plików na karcie?
Pomóżcie

Przyjmuje, rozszerzenie wybierasz z listy dostępnych, wtedy dopiero pokazuje żądany plik.
Całą strukturę do nagrania na kartę program utworzy, Ty sobie skopiuj tylko folder AVCHD na kartę, bądź do głównego katalogu bądź do folderu private.
 

Braun

New member
Zrobiłem film z avi. Najpierw uncropMKV - powstaje plik .264 , potem multiAVCHD i nagrałem na kartę.
W tv film chodzi, ale nie ma dźwięku ( przekreślona ikona głośnika ) . Czy coś robię źle. Jak zrobić aby film był z dźwiękiem.
 
Ostatnia edycja:

portos2

New member
MultiAVCHD 4.0 i G20

witam


Używam MultiAVCHD 4.0 i mam pytanie od czego zależy struktura pliki AVCHD jaki toworzy ten progam spotkałem sie z 3 róznymi struturami pluku AVCHD czyli w pliku AVCHD są:
  1. 2 katalogi AVCHDTN oraz BDMV oraz 3 pliki
  2. tylko jeden katalog SD_VIDEO
  3. katalog SD_VIDEO oraz PIVATE
Na moim G20 działa tylko plik AVCHD w konfiguracji nr 1 wgrany do katalogu PRIVATE na sieżce głównej nośnika

dlaczego inne konfiguracje pliku AVCHD nie chcę mi działać na G20 ?
 

pablik1

Member
witajcie

może wicie czemu mi Multiavchd 4 od jakiegoś czasu, przy przerabianiu mkv na avchd dzieli film na części (rozdziały)? Opcja 12 rozdziałów jest wyłączona. Jak to wyłączyć?
 

Falcon911

New member
Mam pytanie czy można wykorzystać slot na karty z tyłu TV oznaczone złączem serwisowym w TH-42py8p. Nie mam notebooka z wyjściem HDMI i nie ma jak co oglądać.:hmm:
 

noktovizor

New member
witam wszystkich mam taki problem, przerobilem film ponad 10 gb 1080p, ten film zostal podzielony na 3 czesci, wgralem to na karte sd i moj panas mowi ze brak waznego pliku do odtwarzania. o co chodzi??? pomocy !!! co zrobic ???
 

wasyllis

New member
Dzieki wszystkim którzy stworzyli ten wątek, dzięki Waszym informacjaą przerobiłem kilka filmów i koncertow mkv za pomoca multiavchd 4.1 i obejrzałem na moim 46G15. Utknąłem przy "Terminator Salvation (2009)", niby wszystko jest OK, ale po włożeniu karty TV nie widzi filmu. Probowałem 3 razy i nic. Róznica jest taka za mam 2 foldery więcej HDAVCTN i IISCPL niz dotychczas. Na kompie wszystko chodzi. film 6325 kbps (6481 kbps), 1280x536 (2.35:1) AT 23.976 FPS, ustawienia w multiavchd mam standardowe. Macie jakiś pomysł, bo albo się poddam albo ściągnę inną wersję - tylko znowy to trwa i trwa .... pozdro
 

wasyllis

New member
dopisuje bo nie moge edytować własnego wpisu, może problem to jest związany z aktualizacją do najnowszej wersji multiavchd, bo wszystkie kodeki sparawdziłem i są ?
 

neotion

New member
A seria S20 ? Mają czytnik kart SD. Czy da się odtworzyć znich jakiś film?

Przecież możesz zapoznać się ze specyfikacją tego modelu nawet na stronie Panasonic (dostęp nie jest zabroniony) i bedziesz wiedział wszystko. No... chyba że jesteś tak leniwy (a wygląda że tak), skoro chcesz by to ktoś zrobił za ciebie i na tacy podał ci tu odpowiedź. Ludzie, odrobinę wysiłku dla własnych szarych komórek bo nieużywane obumierają :)
 
neotion napisał:
Przecież możesz zapoznać się ze specyfikacją tego modelu nawet na stronie Panasonic (dostęp nie jest zabroniony) i bedziesz wiedział wszystko. No... chyba że jesteś tak leniwy (a wygląda że tak), skoro chcesz by to ktoś zrobił za ciebie i na tacy podał ci tu odpowiedź. Ludzie, o
drobinę wysiłku dla własnych szarych komórek bo nieużywane obumierają



Drogi kolego, jest jeszcze coś takiego, jak ludzka u przejmość wobec bliźniego. Wnioskuję z Twojej wypowiedzi, że tej cechy nie posiadasz. Tak trudno odpowiedzieć jednym zdanie na pytanie prawda? Korona spada od razu z głowy? Jakbyś trochę pomyślał, to wiedziałbyś, że specyfikacja, to suche litery, a praktyka czasami pokazuje nieco co innego. Ja pytam praktycznie bo może ktoś zetknął się już z tym modelem w tej kwestii.
Jak to łatwo się ądrować i ubliżać innym...

Wyjątkowo nie pozdrawiam.
 

pablik1

Member
Witajcie

Zacząłem trochę więcej wykorzystywać Multiavchd do mkv i zauważyłem że przy ustawieniach staqndardowych (tzn wszystko mam default oprócz fps na 25) obraz przy dynamicznych scenach jest niewyraźny. Może ktoś wie, którym parametrem podkręcić żeby było ok?

PAblik
 

neotion

New member
A seria S20 ? Mają czytnik kart SD. Czy da się odtworzyć znich jakiś film?

Co wynika z Twojego pytania? Czy jakis film sie da odtworzyc? Jesli nie wiesz nic nt co mozna odtworzyc, odeslalem do specyfikacji technicznej. Jeśli pojawią się konkretne pytania (dlaczego nie chce odtworzyć AVCHD przerobiony MultiAVCHD, tnie na niektórych avi, itp) pewnie ktoś odpowie. A że jesteś leniwy to potwierdza fakt że nawet nie chce Ci się sprawdzić że jest już temat dotyczący interesującego Cie modelu: http://www.hdtv.com.pl/forum/panasonic/50999-panasonic-seria-s20-tx-p42s20e.html
Prawda Ci ubliża? Hmm... Pozdrawiam :)
 
Przeczytałem wątek od deski do deski i chcę serdecznie podziękować za pomysł jego stworzenia i za te wszystkie testy. Bardzo mi wszyscy pomogliście.

Pozdrawiam :)
 
Do góry