plazma Panasonic 37 Pv 500 a 37 pa 50

marian104

New member
Witam też miałem ten dylemat zdecydowałem sie i zamówiłem 50 bo, bo oglądać hdtv będe oczywiście za powiedzmy 5 lat jak u nas wejdzie do normalnej czytaj (cyfra ,polsat) ale nie dla zwykłego użytkownika który ogląda telewizje z powiedzmy słabego sygnału kablowego ewentualnie cyfrowego .Ewentualnie film dvd co za różnica czy to wszysto obejżysz w 1920x1080 :p ja nie obejże bo nie mam do tego sprzętu i tyle :) a plazmy nie kupuję na 10 lat to co dziś jest nowością za 5 do 7 lat będzie chłamem o ile wogóle bedzie jeszcze działało co z tego ,że weźmiesz full max ekstra a ilu użytkowników wykorzysta pełne zaznaczam pełne możliwości swojego tv lcd czy też plazmy powiedzmy ,że 10% pozostali będą mogli powiedzieć mam (hd ready).Rozumiem że to jest forum dotyczące tego właśnie zagadnienia czyli (HDTV) ale jest chyba jednym z niewielu które jest tu powiedzmy szczerze kopalnią wiedzy na temat plazm i lcd i pokłon dla admina jest tu naprawdę max informacji jakie ja znalazłem na polskich stronach i dzięki temu zaoszczędziłem na kupnie telewizora lekko koło 7 tyś zł które jakiś naciągacz by ode mnie wyciągnął gdybym poprostu poszedł i kupił nowy telewizor czy to plazmowy czy lcd bo by mi wcisnoł ,że to jest (hd ready).Tyle ode mnie pozdrawiam wszystkich i przepraszam jeżeli kogoś uraziłem. :lol:
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Pomóżcie wybrać LCD:(((

witam
ważne jest jaki cel jest takiego zakupu ?
jak często jest wykorzystywany?
czy TV od czasu do czasu - czy wielka przyjemność z filmów dvd
Jaki sprzęt i czym podłączony?
Jeśli HD i jego odmiany - to zdecydowanie - PV 500-
Jeżeli z palu i 4,5 metra to róznice mocno zanikają
- wstap do nas pokażę Ci wszystkie za i przeciw
i tak Ty i tylko TY możesz i powienines decydować o takim zakupie. Jeśli policzysz ,że teoretycznie możesz zaoszczędzić kilka ładnych tysiecy złotych /jeśli Ci się nie podoba/- zapewniam ,że warto. Poświecimy Ci tyle czasu ile bedziesz potrzebował.
Dodając ,ze pomęczysz się kilka lat , albo bedziesz się cieszył kilka lat z zakupu
pozdrawiam
 

maszek

New member
Bez reklam
aras1 napisał:
wystarczy zobaczyć dane techniczne obydwóch by stwierdzić, ze
TH -37PV500 ma większą rozdzielczość.

Dodatkowo:

PV500
wejście HDMI
głośniki: 2 x wysoko i 2 x nisko - tonowe
kontrast 3000:1
panel 7 generacji ale HD

PA50
tylko dwa głośniki szerokopasmowe.
kontrast 4000:1
panel 8 generacji
 
Ostatnia edycja:

Jerry1959

New member
Nie zgadzam się z poglądem Mariana104, że za 5-6 lat obecne telewizory plazmowe lub inne będą chłamem. Wydaje mi się, że ludzie nie kupują plazmy na 5 lat (chociaż są tacy), raczej jest to inwestycja na długie lata. Dlatego też lepiej się teraz zastanowić, czy kupić plazmę z wysoką rozdzielczością, czy też rozdzielczością SD, jeśli będzie się korzystać jedynie z kabla i filmów DVD. Natomiast ten kto inwestuje w cyfrową telewizję, niech kupuje telewizory HD. Już teraz można kupić odpowiednie tunery do odbioru HD. Salomonowy wyrok - ci, którzy nie zamierzają w bliższej i dalszej przyszłości inwestować w HD mogą kupić np. panasa PA60, ci, którzy chcą mieć w przyszłości świetny obraz niech kupią PV60, czy PV600. Dla mnie telewizja HD w Polsce to odległa przyszłość, dlatego nie zawracam sobie głowy kupnem PV60, ale myślę o PA60.
Pozdrawiam:wink:
 
Do góry