Do posiadaczy TX-37LX85

cobrapl

New member
Czy mógłby ktoś napisać jak sprawuje się on na analogu, chodzi mi głównie o kablówkę, a jeśli ktoś posiada UPC,to byłoby jeszcze lepiej,może istniałaby możliwość wrzucenia jakichś fotek? Z góry dziękuję i Pozdrawiam.
 

Masterjam

Klub HDTV.com.pl
VIP
Kupiłem w piątek ale 32 cale i Także jest podłączony do kablówki UPC w Warszawie. Sam się dziwię że odbiera lepiej niż 1,5 roczny samsung Slim 29 cali. Mi wystarcza jak najbardziej i obraz super oczywiście z pewnej odległości,nie oczekuj cudów z 1 metra bo się przerazisz ale już z 3 metrów pięknie.Ja sam będę dzwonił po świętach do UPC bo coś mi się wydaje że za bardzo skręcili dławikami mój sygnał a teraz już wiem co i jak. Kanały TVP Polsat TVN odbierają nieźle,jak lubisz Tv Trwam to lepiej nie kupuj :).Pozdrawiam
 

cobrapl

New member
Masterjam napisał:
Kupiłem w piątek ale 32 cale i Także jest podłączony do kablówki UPC w Warszawie. Sam się dziwię że odbiera lepiej niż 1,5 roczny samsung Slim 29 cali. Mi wystarcza jak najbardziej i obraz super oczywiście z pewnej odległości,nie oczekuj cudów z 1 metra bo się przerazisz ale już z 3 metrów pięknie.Ja sam będę dzwonił po świętach do UPC bo coś mi się wydaje że za bardzo skręcili dławikami mój sygnał a teraz już wiem co i jak. Kanały TVP Polsat TVN odbierają nieźle,jak lubisz Tv Trwam to lepiej nie kupuj :).Pozdrawiam
hmm nom to brzmi spoko,nie ,nie Trwam coś Ty :p, a co do odległości byłoby to około 3,5m lub max w zależności od tego gdzie na kanapie ;p 4m max,a obecnie jeszcze mam też samsunga 29''ale nie slim , teraz tylko mam nadzieję dozbieram kasę przed świętami jeszcze ,ale dalsze spostrzeżenia dalej mile widziane, nie krępujcie się ludziska ;)
 

rpa

New member
Jestem bardzo szczęśliwym posiadaczem tego TV. Małem do niedawna UPC. U mnie w budynku mają coś uszkodzone od kilku lat, więc już tego dłużej nie wytrzymałem i zrezygnowałem. Ale jak od czasu do czasu działała dobrze, to obraz był naprawdę b.dobry. Panasonic'a nie musisz się obawiać - od dawna wiadomo że to najlepszy TV do kablówki. Poza tym bardzo podobają mi się kolory z panelu IPS Alpha i to z każdego kąta :D. Teraz odbieram TnK i jestem bardzo zadowolony z obrazu w SD. Siedzę od 1,5m do 4m od TV.
 

cobrapl

New member
W końcu znalazłem w jednym sklepie , ale model z literą "P" na końcu hmm,ale teoretycznie wg panasonica bo pisałem do nich, gdyż na forum sprzeczne info było, mimo,że ludzie też do nich pisali, odpowiedziano mi ,że "prawidłowy" model który ma panel IPS alpha to model z literą P, a w sklepie był podłączony do analogowej anteny, TVN bdb, TVP1 źle,ale w końcu to nie kablówka.. i pewnie inne tv jakieś też do tego były podłączone.
 
Do góry