Proszę o opinie TX-37LZ8?

giagi

New member
Nowy, mało znany jeszcze model panasonica, czy ktoś miał z nim bliższą styczność?
Cena na poziomie 2,2kzł zachęca do zakupu...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ogólnie mówiąc - brak czerni nawet na wprost, skalowanie bez rewelacji.
Nadaje się do firm na wyposażenie do sal konferencyjnych.
 

giagi

New member
faktycznie to chyba wykastrowany lx tyle, że z full HD
odnoszę wrażenie ze niemal wszystkie pojawiające się nowe modele z niższej półki cenowej są gorsze od swoich poprzedników, zaczęło to się u toschiby teraz panasonic, pogoń za ceną kosztem jakości i lekceważenia klientów...
Jak tak dalej nie będzie TV średniej klasie.
 

heviran

New member
panasonic

Jestem zwyklem facetem ktory oglada telewizje ,mam ten model zaryzykowalem tez sie balem poprosilem o prezentacje w domu Do wyboru miale Sharpa 32d65e Samsunga i Panasonika , nie jetsem ekspertem w tej dziedzinie wiec trudno mi polemizowac z przedmowcami na kablowce to faktycznie zadna rewelacja ale i tak wypadl najlepiej z tych modeli tak jak dla mnie po prostu patrzylem na obraz na panasonicu byl najlepszy ,Sharp tez zostal Samsung odpadl Po przelaczeniu na dekoder cyfrowy szczeka mi opadla Panasonic nie odbiegal jakoscia obrazu od Sharpa tylko ze Sharp byl 32 caleZostal Panasonic jestem zadowolony strach juz minal :)) Mysle ze jak dolozysz pare zlotych 200zl juz kupisz tx-37lzd8p ponoc sa lepsze dlamnie liczyl sie obraz w domu nie wiem jak wyglada czern smuzenia nie zauwazylem duzo ogladam meczy jest ok kino domowe filmy super jest Viera mozna wszystko jednym pilotem Na koniec jakie pieniedze taki sprzet nie ma co sie oszukiwac dlamnie ten telewizor pasuje Pozdrawiam WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W NOWYM ROKU
 
Do góry