Panasonic 32lzd85

Cichy7323

New member
Panasonic 32lzd85 Mam zamiar kupic ten telewizorek ale po przegrzebaniu forum naroslo we mnie troche watpliwosci.Niektorzy pisza o zaletach ,wadach a ja mimo to mam metlik w glowie. Telewizorek bedzie jak narazie odbieral sygnal z Aster w wersji podstawowej a ogladac go bede z okolo 2m.Czy moglbym prosic kogos z mondrzejszych o pomoc czy ta decyzja jest trafna czy raczej cos innego.:) A jeszcze ta sprawa z podswietleniem matrycy nie pomaga kompletnie
 

ulabulas

New member
Witam
Posiadam ten tv od mniej więcej 3 tygodni.Podłączony jest do dekodera aster cyfrowego obsługuję również u mnie ps3 i laptopa.Teraz opisze co mi się w tym tv podoba a co nie.
Plusy
Nie mam co prawda za dużego porównania a moja wiedza ogranicza się do wyborów tv podczas kupna a i w tym momencie zdałem się bardziej na wiedzę wyniesioną z tego forum niż idiotów ze sklep nie dla idiotów bo kompetencje i rady sprzedawcy ograniczały się do przytakiwania temu co mówię.

Hm no i właśnie nie będę się tu rozpisywał o plusach bo jak dla mnie po przejściu z 21crt jest ich bardzo dużo.Kolory ładne ,płynność też dobra dźwięk też nie najgorszy.Jakość obrazu z Aster cyfrowego poprawna bez żadnych rewelacji zależnie od kanału jest raz gorzej a raz lepiej ale w sumie spodziewałem się dużo gorszego odbioru i miło się zaskoczyłem.Ze zwykłej tv kablowej też nie jest najgorzej ale cudów bym się nie spodziewał na twoim miejscu.Filmy dvd wyglądają bardzo ładnie lepiej niż na moim starym crt sony.PS3 i laptop również współpracują bez zastrzeżeń.Ogólnie pozytywna jest moja opinia.

Minusy

-Fatalna obudowa piano black nie wiem czym ją trzeba czyścić żeby nie porysować ale wiem że u mnie po tygodniu wyglądała tragicznie. Pomogło troszkę polerowanie plakiem do tapicerek samochodowych i tu uwaga (woskiem w sprayu do lakierów samochodowych:D)naprawdę rysy w dużej mierze zniknęły ale nie zmienia to faktu że obudowy piano black są zwyczajnym nieporozumieniem jak dla mnie.
-Brak możliwości wyłączenia 100hz
-Ogólnie jakoś mało opcji ingerowania w polepszacze obrazu
-Troszkę słaba jasność przynajmniej w porównaniu z sony w4000

Nierównego podświetlenia u siebie nie zauważyłem za to podczas oglądania tv podczas ciemnych scen widać dziwny efekt jakby za matrycą przesuwała się jakaś świetlówka i taki jaśniejszy pasek wolno jeździ po ekranie ale możliwe że to zakłócenia a nie wada tv bo na obrazie z laptopa czy ps3 tego nie widać a i podczas oglądania telewizji też nie zawsze występuje ten efekt.

To by było na tyle w razie jakiś konkretniejszych pytań to na priv. Odradzam oglądanie tv i czerpanie rad na ich temat w sieci MM a szczególnie w Al. Krakowskiej w Warszawie bo obsługa jest najzwyczajniej w świecie niekompetentna i zachowuję się jakby robiła łaskę za to cenę mieli o 1000zł niższą niż w saturnie więc warto pochodzić i poszukać bo można przepłacić.

Ogólnie polecam tv ale nie gwarantuję że jakbym kupił sony w4000 albo Sharpa xl8e nie byłbym bardziej zadowolony wynika to z braku porównania i pobawienia się tymi 3 tv we własnym domu na spokojnie więc polecam zakup z prezentacją.
 
Ostatnia edycja:

Detec

New member
Witam

ulabulas: a jak z "cichością" tego telewizora? Czy przy ściszonym telewizorze dobiegają z niego jakieś słyszalne odgłosy, takie jak syczenie? (np przy jasniejszych scenach, przy przełączaniu kanałów)
 

ulabulas

New member
Jeśli chodzi o dziwne odgłosy to nic takiego nie zauważyłem jeśli chodzi o ściszony telewizor natomiast jeśli mocno się podgłośni to słychać jakby buczenie ale jest to na tyle niezauważalne że nie przeszkadza w oglądaniu.
Ale polecam nie spieszyć się przed zakupem i obejrzeć wszystkie tv co was interesują ja tak nie zrobiłem i czuję pewien niedosyt.
 
Do góry