kupno lcd do sypialni

mp_nafta

New member
Na wycieraczce pod drzwiami znalazłem gazetkę pewnego sklepu na „N” (żeby nie reklamować) . Zainteresowała mnie, a potem żonkę oferta TV LCD Panasonica TX-32LE8 (+++.ceneo.pl/;0151457734-10.htm[/url]) cena to 1399 i tak powstał pomysł kupna drugiego TV z przeznaczeniem do sypialni.
Warunki pracy TV to :
- wisi na ścianie, okno z roletą na ścianie obok pod kątem 90s, pokój słoneczny, TV oglądam głownie wieczorem
- ja leżę ;) ( z nudów bo żona ma pasmo serialowe)
- odległość to około 1,80 do 2 metrów
- sygnał: kablówka, PC przez dvi-hdmi, czasami konsola ps3, ale raczej nie będę jej odpinał od 40”
Czy ten TV za taką cenę będzie ok.? Może ktoś ma inny pomysł?
Pozdrawiam i liczę na szybką odpowiedź.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
jesli faktycznie do sypialni , to będziesz ogladał również wieczorami . I tu nie będziesz miał radosnej miny.
Pamietaj że cena określa jakość. Ponieważ pytasz o najniższą półkę cenową i masz swoje oczekiwania . Ale analizując cenę do jakości jest ok.
Tylko nie staraj sie kupować ceny bo większość żałuje.
Nieporównywalnie lepiej gra już Toshiba 32 R 35000.
http://hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=19475
teraz zaczynamy od najczęściej wykorzystywanego sygnału - SD.
Juz na pierwszy rzut oka cieszy nasycenie i wyrazistość skalowaniea borazu i to z odległości 1, 5 metra.
1fbbed78ad3d19e5med.jpg
 

mp_nafta

New member
cyt:"teraz zaczynamy od najczęściej wykorzystywanego sygnału - SD.
Juz na pierwszy rzut oka cieszy nasycenie i wyrazistość skalowaniea borazu i to z odległości 1, 5 metra" - rozumiem, że to dotyczy Toshiba 32 R 35000?
Cena proponowanego przez Ciebie tv jest w mojej okolicy znacznie wyzsza niz chcialem przeznaczyc na tv do sypialni.
Tv ma wisieć na ścianie "w nogach" łóżka, na pochylanym uchwycie tak by można było ustawić odpowiedni kąt. Odległość do oczu to tak około 1,8m. Zastanawiam się czy 32" to nie będzie za dużo przy takiej odległości, może lepiej 26" np Toshiba Regza 26AV500PG. Po ciemku tv nie oglądam, tego chcę podświetlić od tyłu.
 
Do góry