ciemniej jaśniej w 32lx85

gregor3411cr

New member
jestem od trzech dni szczęśliwym posiadaczem ww tv.moje pytanie jeste nastepujące-wczorj oglądałem w nocy film, ogólnie cała akcja w nocy ale jeśli na ekranie było bardzo ciemno widać powiedzmy delikatne zarysy samochodu w świetle księżyca to obraz sie ściemniał ale tylko tam gdzie było ciemno zarysy samochodu bez zmian,powiem że wszystko w tym właśnie momencie wyglądało bardzo fajnie bo czarny naprawde był czarny,po chwili delikatna zmiana rychu kamery i obraz cały sie rozjaśniał(na ekranie pojawiło sie wiecej jasnych detali)czyli czarny już nie był tak czarny jak przed sekundą.Instrukcja tego TV jest bardzo biedna w sumie wytłumaczone są tylko podstawowe funkcje ,a jeśli sie nie myle za rozjaśnianie i ściemnianie odpowiada CATS?-poprawcie jesli sie myle.dzęki za pomoc.
 

pango

New member
cats?

hej
niestety nie wiem co to za dziwactwo .
w moim tv dzialania cats zwyczajnie nie widze-a czern ...nie jest czernia:(
no i cats dziala tylko w trybie ECO.
 
Ostatnia edycja:

pejotpe

New member
Bez reklam
Bierze, bo eco, wbrew nazwie, to nie jest tryb oszczędnościowy, tylko dopasowujący automatycznie jasność do warunków panujących w pokoju.
 

pango

New member
eco

jednak w instrukcji napisali,ze dzieki zmianom jasnosci i kontrastu /oprocz wiekszego komfortu ogladania:)/
ma OSZCzEDZAC enegrie...
i skad wiece ,ze w eco pobiera jej wiecej ?
 
Do góry