Jak podłączyc LX-70P do kompa byc miec HDTV?

Biker

New member
Witam

Mam telewizorek lx-70p (świetny zakup). TV jest HDTV ready a wiec max 720p lub 1080i.
I tu sie nasuwa pytanie: Jak podłączyc laptopa ze złączami VGA i S-video do tego TV aby miec HD?
Przez zlącze w PC które jest w telewizorze mozna uzyslac WXGA (1366x768) ale czy to juz jest HD?

Pozdrawiam i dzięki za odp!
 

Biker

New member
Odp

Teraz mam podłączone w lapku wejście VGA w w TV wejście VGA (opisane w telewizorze jako wejście PC). Maksymalna rozdzielczosc to 1366x768. Czy to juz jest max??

Dzieki za odp. kiki!
 

vwrafi

New member
Wchodzę na temat o LG a przenosi mnie do jakiegoś tematu odnośnie jak podłączyć LX-70P do kompa. Co jest grane ? To nie pierwszy raz.
 

skylla1

Member
Bez reklam
Forum nie działa dobrze od dawna. Trzeba często czyścić pamięć podręczną przeglądarki a i tak są "martwe" strony w wątkach. Chyba nikt nim nie administruje.
 

vienna1980

Member
Bez reklam
Witam

Mam telewizorek lx-70p (świetny zakup). TV jest HDTV ready a wiec max 720p lub 1080i.
I tu sie nasuwa pytanie: Jak podłączyc laptopa ze złączami VGA i S-video do tego TV aby miec HD?
Przez zlącze w PC które jest w telewizorze mozna uzyslac WXGA (1366x768) ale czy to juz jest HD?

Pozdrawiam i dzięki za odp!

Jeżeli mnie pamięć nie myli to te telewizory wyszły z produkcji gdzieś 9 lat temu,nie jest to telewizor full HD tylko HD ready 1080i i uzyskasz na nim obraz HD ale w rozdzielczości tylko 1080i.A tak na marginesie to moi rodzice mają ten telewizor chyba już tak jak pisałem 9 lat i ani razu im się nie zepsuł,ale jeżeli chodzi o wyposażenie i jakość obrazu to dzieli ten telewizor przepaść technologiczna w stosunku do najnowszych telewizorów.
 
Do góry