Panasonic TX-26LX70P czy TX-32LE7P

Lawrence

New member
Wiem, że dylemat może brzmieć niedorzecznie, ale po kolei.

Mój stary CRT 21" wyzionął ducha. Z powodu ograniczonych funduszy (ok 1600-1700 zł) nic rewelacyjnego pewnie nie znajdę, ale nie jestem też strasznie wymagający. Przy odległości od ekranu 2,5-3m zainteresowałem się poniższymi modelami:

1. Panasonic TX-26LX70P
2. Panasonic TX-32LE7P

Rozumiem, że naturalnym odpowiednikiem TX-26LX70P w 32 calach jest TX-32LX70P (?), ale kosztuje on o tyle więcej, że nie wchodzi w grę. Wobec tego lepiej zdecydować się na mniejszy TX-26LX70P czy większy, ale gorszy (inna matryca, brak 100 Hz ?) TX-32LE7P ?

A może coś zupełnie innego w tym przedziale cenowym. Mam nadzieje, że ktoś pomoże "zielonemu". Dzięki.
 

Jozev

New member
Lawrence daj sobie spokój z wersją LE to nic ciekawego.Ja posiadam w domu dwa LCD-ki, Panas 32LX70P drugi JVC LT-26A80 i szczerze mówiąc jestem bardziej zadowolony z JVC mimo ,że to najtańszy model.Już bym nie kupił panasa,ze względu na nierówne podświetlanie matrycy i mało jaskrawy obraz. JVC zdecydowanie ma lepszy obraz(to nie tylko moja opinia)mimo to że niema 100hz.:hmm: Albo może toshibe,też całkiem niezłe telewizorki.
 
Ostatnia edycja:
Do góry