Co wybrać TX-37LZD85 czy TX-37LZD80 ?

srool

New member
Witam,

noszę się na dniach z zamiarem kupna TV. TV będzie mi służył głównie jako monitor do komputera ale również i czasem do oglądania tv.
Na okres mistrzostw chciałbym zamówić tuner polsatu (na miesiąc za 200zł) a później przejdę na Nkę.

Rozmiar TV to 37 cali (mam na radiu myszkę i klawiaturę, siedzę na kanapię nie przy biurku) oczywiście Full HD.

Do wczoraj myślałem ,że mam do wyboru 2 modele Nową Bravię od Sony 37 cali (BE2) u Sharpa Aquosa. Dzisiaj po głębokiej analizie wydaje mi się ,że zostaje mi tylko w rozsądnej cenie Panasonic taki jak w tytule.

No i sedno tematu, który wybrać?

Czy warto dopłacać te pare set złotych (w najtańszej opcji jakieś 500 zł)
dla tego 85? Raczej nie będę używał SDHC w tv, mam w komputerze czytniki. Czy jakoś obrazu różni się choć w 1% od tego co reprezentuje 80?

Z góry dziękuje za pomoc.

Sprzęt Wszystko związane z HDTV oprócz wszelkiego rodzaju wyświetlaczy. Za umieszczanie wątków o LCD, plasmach itp, z miejsca będą bany! Odpowiednie działy znajdują się w kat. VIDEO!

Tym razem przenoszę, następnym razem za nieprzestrzeganie regulaminu będzie "nagroda".
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

mpowidel

New member
Od 3 dni jestem posiadaczem tx-37lzd85!

Telewizor nie zawiódł mnie. Miałem przed kupnem pewne obawy związane z sygnałem z kablówki, ale jest dobrze. 100hz robi swoje przy szybkich akcjach, porównywałem u szwagra na tv bez tej setki piłka się trochę rozmazuje. A po podłączeniu PS3 przez hdmi jest naprawdę bardzo bardzo dobrze. Telewizor jest wart swijej ceny. Po raz kolejny nie zawiodłem się na panasonicu.
 
Do góry