Szukam matrycy do TX-32LE7PA

grzyb26

New member
Witam!
Dzisiaj stała się rzecz straszna a mianowicie podczas przestawiania TV niechcąco nacisnięto na matryce i w lewym dolnym rogu pojawiła się pajęczyna :( :(
Może ktoś wie gdzie kupie taką matryce i ile ona kosztuje?? szkoda TV bo dopiero pierwszą ratke za niego wpłaciłem:(
 

adamo_

New member
Bez reklam
grzyb26 napisał:
Witam!
Dzisiaj stała się rzecz straszna a mianowicie podczas przestawiania TV niechcąco nacisnięto na matryce i w lewym dolnym rogu pojawiła się pajęczyna :( :(
Może ktoś wie gdzie kupie taką matryce i ile ona kosztuje?? szkoda TV bo dopiero pierwszą ratke za niego wpłaciłem:(


no raczej nie oplaci ci sie matryce wymieniac, zazwyczaj matryca przewyzsza kupno nowego TV, nie wiem jak to mozliwe ale serwisy zazwyczaj nie naprawiają matryc tyko kwalifikują do wymiany na nowy TV.

Jednym slowem lipa, albo z tym zyj , albo proboj reklamować walnij skruchę w serwisie moze uda sie zareklamowac jak pwoeisz ze to bylo od początku ale nie zauwazyłeś i ci serwis uzna, jednak mysle że ciezko będzie chba że masz znajomego w serwisie , albo dobrą flachę kupisz serwisantowi
 
Do góry