która matryca naj ?

gregor3411cr

New member
Prosze o pomoc w wybarze najlepszej matrycy.Z tego co wiem IPS jest chyba najlepsza pod wzgledem kątów,a to jaest dla mnie bardzo ważne.Mam monitor lcd LG i szlag mnie trafi jak zmienie troche kąt patrzenia wszystko robi sie niewyraźne,rozmazane i ciemne lub zbyt jasne.Mam na myśli matryce w TV lcd 32" bo takowy zamierzam zakupić.I jeszcze jedno, czy do SD lepiej sparwdzi sie Panas lx70 czy może Phil 7862D,chyba ze macie jakies inne propozycje.Thanks.
 

jpk78

New member
Panas lx70 sprawdzi się dobrze - wiem bo sam go mam :) a Philipsowi nie ufam bo miałem kiedys lcd monitor philipsa i szlag go trafił ;)
 

rafcio76r

New member
Bez reklam
gregor3411cr napisał:
Prosze o pomoc w wybarze najlepszej matrycy.Z tego co wiem IPS jest chyba najlepsza pod wzgledem kątów,a to jaest dla mnie bardzo ważne.Mam monitor lcd LG i szlag mnie trafi jak zmienie troche kąt patrzenia wszystko robi sie niewyraźne,rozmazane i ciemne lub zbyt jasne.Mam na myśli matryce w TV lcd 32" bo takowy zamierzam zakupić.I jeszcze jedno, czy do SD lepiej sparwdzi sie Panas lx70 czy może Phil 7862D,chyba ze macie jakies inne propozycje.Thanks.


Phil 7862D ma słabiuteńkie kąty patrzenia na tle Panasa ;)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
przy zapotrzebowaniu kątowym najlepiej wypada Hitachi 37 X 01 i Panasonic LZD oraz Toshiba od serii XF
 
Do góry