Panasonic Tx-32LM70P a TX-32LE7P

tenebri

New member
Witam wszystkich!
Zastanawiam się nad kumpnem jakiegos Lcdka i trafiło na te dwa modele. Proszę więc o pomoc w wyborze, który jest lepszy, bardziej by mi pasował. Cenowo róznia sie nieznaczne (ok 200-300zl).
LM ma 2 wejścia hdmi LE jedno, nie wiem czy matryca jest ta sama....
Nie mogłem się nigdzie dopatrzyc jaki jest czas reakcji matrycy w modelu LM.

Tv bedzie wisiało na ścianie, ogladac bedę z odległości ok 3m. Podłączony bedzie do kablówki. Nie mam jeszcze dvd ale kiedyś z pewnością sobie kupie, jak na razie nie mam zbytnio czasu na oglądanie:)
Ogólnie wiec bedą oglądane programy telewizyjne, o rożnych porach dnia i wszystko po trochu.
Teraz mam starego ok 16letniego OTAKE 21 cali któremu z racji wieku kineskop juz omawia posłuszeństwa:)
Z góry dziekuję za pomoc
 

tenebri

New member
A tak w ogóle jak oceniacie ten model LM70? warto sobie nim głowę zawracać, czy zbierać na jakiś inny? chcę tak na maxa wydać powiedzmy 2300zl. Dopiero od niedawna zacząłem myśleć o zmianie tv, trochę forum przeglądałem wiem trochę więcej jak na początku ale nadal chyba za mało aby jeszcze cos wybrać:).
W sklepie widziałem podłączonego LE7P ale ciężko powiedzieć jaki miał obraz jak było tam podłączonych kilkanaście innych tv i niby wszystko wyglądało tak samo:), LM70 tam nie mieli ale jak jest lepszy....
A może jakiś inny tv w tej cenie mi polecicie?
 
Ostatnia edycja:

tenebri

New member
hmmmm zagłębiając sie w temat lcd doszedłem do wniosku , że trzeba bedzie chyba trochę wiecej wydac niż 2300zl, podniosłem poprzeczke tak powiedzmy do ok 2700zl.
Myślę wiec nad Panasonic Tx-32LX70 (w necie troche ponad 2700zl) albo Toshiba 32r3500PG.... Który z nich lepszy?
A może jakis inny model w podobnej konfiguracji i cenie polecacie?
Jak sie ma sprawa serwisu Toshiby w Polsce?
 

MJot

Member
Oba TV zacne, proszę jednak się pospieszyć, bo zniknęły już z ofert na stronach internetowych producentów. Panasonic w klasie dawnego LM70 ma teraz LX80, LX70 nie ma odpowiednika (najbliższy 100Hz model to LZD85, dodatkowo z FullHD), Toshiba nie ma już w ofercie 100Hz odbiornika 32 calowego.

Oczywiście piszę o ofertach na polskich stronach obu producentów (choć link na Toshibie z tv jest do strony brytyjskiej).
 

tenebri

New member
Tak, będę więc musiał się na coś zdecydowac... Chyba trafi na Toshibe, jednak ciągle jakoś nie jestem przekonany do tej marki. Jestem ciekaw jak jest z serwisem gwarancyjnym tej marki w naszym kraju...
 
Do góry