32lx85 + Ps3...

Tomasson225

New member
Witam,

Chciałem sobie na wakacje sprawić telewizor z USA no i zobaczyłem w cenie ok. 2k złotych tego Panasa. Wiem, że tuner TV nie będzie działał (może się mylę?) ale nie rozpaczam z tego powodu, gdyż ma być to TV wyłącznie do konsoli (gry, filmy). I tu się pojawia moje pytanie - czy ten telewizor będzie dobrze grał z PS3? A może jakiś inny TV z tej strony: http://www.bhphotovideo.com/bnh/con...&ac=&fi=all&pn=1&ci=2500&cmpsrch=&cltp=&clsgr=
do ok. 1000$. Proszę o odpowiedzi i Pozdrawiam :)
 

Booze

New member
No, chyba nie będzie problemów:confused: Oprócz -jak się nie mylę innego napięcia dla telewizora ( z tego co wiem, albo mi się zdaje, że wiem) bo u nich jest inne niż u nas:???:.

A tak z ciekawości -ktos przywiezie Ci go czy sam ściągasz :)?- bo jak sam to, oczywiście dodaj sobie cło, no i najważniejsza rzecz- czy akurat ten telewizor wysyłają do Polski czy tylko wewnątrz USA- bo ten sklep ma restrykcje odnośnie międzynarodowej dostawy.
 

Tomasson225

New member
Sam przywiozę :) Liczę się z VAT-em ale nadal jest lepiej niż u nas :D No i oczywiście dojdzie opłata za bezpieczeństwo pudełka w samolocie. Ale proszę o porady dotyczące spraw technicznych. Z napięciem też sobie poradzę jak będzie trzeba chociaż większość sprzętów działa w zakresie 110-240V :)
 

rafcio76r

New member
Bez reklam
Tomasson225 napisał:
Witam,

Chciałem sobie na wakacje sprawić telewizor z USA no i zobaczyłem w cenie ok. 2k złotych tego Panasa. Wiem, że tuner TV nie będzie działał (może się mylę?) ale nie rozpaczam z tego powodu, gdyż ma być to TV wyłącznie do konsoli (gry, filmy). I tu się pojawia moje pytanie - czy ten telewizor będzie dobrze grał z PS3? A może jakiś inny TV z tej strony: http://www.bhphotovideo.com/bnh/con...&ac=&fi=all&pn=1&ci=2500&cmpsrch=&cltp=&clsgr=
do ok. 1000$. Proszę o odpowiedzi i Pozdrawiam :)

Jeśli możesz to troszkę dołóż i weż Panasonica 32 calowego LZ85, który ma matrycę FullHD (1920 x 1080) i układ 100Hz. Natomiast Panas LX85 jest wprawdzie 100Hz ale ma matryce jedynie HD Ready (1366 x 768). Na stronce, którą podałeś jest w tej chwili tylko wersja 37 calowa LZ85: http://www.bhphotovideo.com/c/produ..._TC_37LZ85_TC_37LZ85_Widescreen_37_VIERA.html
 
Ostatnia edycja:

Tomasson225

New member
Tylko jeszcze pozostają dwie sprawy do rozstrzygnięcia. Czy na takiej wielkości ekranu dostrzegę różnicę pomiędzy Full HD a HD Ready z odległości 1,5m lub 2,5m (zależy czy będę siedział przy biurku czy będę leżał na łóżku :)). Druga sprawa to cena. Bo jakby mieli ten 32" to cena mogła by być tak w okolicy 1000$. A jak nie będzie różnicy pomiędzy HD Ready a Full HD to wolę tą różnicę przeznaczyć na gry :D Aaaaa... I jeszcze jedna bardzo ważna sprawa co chyba jednak przesądzi o panelu Full HD. Będę używał tego TV także do kompa (karta da radę bo ędzie to 8800 GTS, 2GB RAM itd.) więc fajnie by było włączyć sobie gierkę w wysokiej rozdzielcości :p Dzięki za odpowiedź i czekam na następne :)

P.S. Może ktoś by jeszcze mi pomógł w wyborze zestawu głośników z tej strony :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry